Acı Haber Geldi l AĞLIYORUM ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Acı Haber Geldi l AĞLIYORUM !

Cevap: Acı Haber Geldi l AĞLIYORUM !

Başın sağolsun abi ama emin ol herkes ağlıyor ve acınıza ortak oluyor,ölenler hepimizin kardeşi,çocuğu vs.

Türk savaş uçakları Kandil üzerinde hava harekatı başlattı; NTV son dakika

Başın saolsun kardeşim.

Şehit olan askerlerimizin hepsinin yakınlarının başı sağolsun.

Kanları yerde kalmayacak inşallah görecek o şerefsiz, alçak it sürüsü terör örgütü gününü.

170820112256176403495.jpg

<font color='#ff0000'>Flaş...Türk jetleri Kandil'i bombalıyor!</font> - Rotahaber.com

660184_htmansetyeni.jpg

Kandil'e hava harekatı-HABERTÜRK

kandil-e-hava-harekati-1563375.Jpeg

https://gundem.milliyet.com.tr/kand...em/gundemdetay/17.08.2011/1428177/default.htm

:sad007::sad007::sad007::sad007::sad007::sad007::sad007::sad007:

Çocukluk arkadaşım ve aynı zamanda akrabamızdır. Askerliğini bitirdikten sonra, uzman çavuş olarak kalmışdı. Kardeşi kalacaktı ailesi izin vermemişdi. 2 hafta önce düğünü vardı.

Samet Kiliç | Facebook

emrah seninle hemşehriyiz ,şu an ordudayım, cenaze töreni ne zaman ,nerede düzenlenecek ,en azından katılmak ve ruhuna bir fatiha okumak isterim şehidimizin,cok üzgünüm keza artık haddini hesabını aşdı olanlar 6 yaşındaki oğlum bile oradan buradan duyduklarından etkilendi ve bugün baba ben büyüyünce işsiz olacam dedi ,neden oğlum siye sorunca , calışmak için askerliği yapmak lazım oradada şehit olunuyor deyince bozuk olan moralim dahada bozuldu inan ..

şehidimize ve bu toprak,bayrak için şehit düşen bütün askerlerimize herşeyimizi borcluyuz ama malesef bunun ne acıklaması nede ifadesi olabilir..

Öcelikle şu ağlayan smileyları kaldırsak ?

Sonrasında ise o uçaklar bombaları boşuna atıyorlar. Ne kadar kamp varsa fiili olarak işgal edip oralara karakol kurmak lazım

Üst Alt