Acun Ilıcalı & Şeyma Subaşı Çifti Boşandı - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Acun Ilıcalı & Şeyma Subaşı Çifti Boşandı

Benle 1 yil evli kalacak daha sonra ben onun nafakasini yillarca odeyecegim.
Benim verdigim parayi baskalariyla catir cutur yiyecek
Intihar sebebi

Sebepsizce ayrilma tercihinde bulunan taraf yahut diger tarafin ayrilma istegini hakli kilacak bir yanlisa dusen taraf elbette nafaka vb seylere maruz kalacaktir

Bunun neresi yanlis anlamadim

reis yanlış hatırlamıyorsam geçtiğimiz yaz ortası uefa genel merkezine ziyarette bulunup ffp ile alakalı bilgi almıştın. o arada olan olmuş sanırım

Hayir 1 temmuzdaymis , ben istanbuldaymisim ama her an tv basindaydim DK sebebiyle , inzivaya cekilmistim 64/64 yaptim , o esnada kaynamistir

Bahsettigin ziyaret mayis ayindaydi goztepe macindan onceye denk geliyordu

Nafaka olayina karsiyim tümden
Erkek neden bir kadinin finansoru olmak zorunda

Kadin erkek ayrimi yok , "taraf" var . Genelde kadinin nafaka almasi erkegin bir davranisi sebebiyle kadinin ayrilmasindan

Ya da kadinin kabahatinden ise erkegin evliyken bu olayin duyulmasini engellemek icin mevzuyu kapatmak icin karisini parayla ayriliga ikna etmesinden

Yav yıllık 1.5 milyon tl garanti para nasıl 1 nafaka
Bu kadın acunla evlenmiş olmasa hayatı boyunca yüksek ihtimal kazanç toplamı bu meblağ etmez hadi iyi senaryoyla az farkla falan geçer diyelim, neye göre bu kadar yüksek rakam veriyorlar anlamak mümkün değil kaldı ki çocuğun masrafları da ayrı kalem olarak ödenecekmiş

Yav yıllık 1.5 milyon tl garanti para nasıl 1 nafaka
Bu kadın acunla evlenmiş olmasa hayatı boyunca yüksek ihtimal kazanç toplamı bu meblağ etmez hadi iyi senaryoyla az farkla falan geçer diyelim, neye göre bu kadar yüksek rakam veriyorlar anlamak mümkün değil kaldı ki çocuğun masrafları da ayrı kalem olarak ödenecekmiş
nafaka verip mala mülke ortak etmiyor ve taşınmazlarından bir şey vermiyorsa verip atar başından

ne uğraşacak

Bu nasil bi bosanma biraz tuhaf olmus,bosandiktan sonra Yan yana kameralar karsisina cikmalar falan normal isler mi

Ayrica ayni arabayla adliyeyi terk ediyorlar galiba

Üst Alt