acun ılıcalı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

acun ılıcalı

1969 yılında dünyaya gelen acun ılıcalı sunucu ve medya patronu aynı zamanda acun medya’nın hem kurucusu hem de sahibidir. o ses türkiye, yetenek sizsiniz, işte benim stilim ve survivor gibi bir çok program ile büyük başarı elde eden acun ılıcalı edirne doğumludur. ancak aslen erzurum, ılıca ilçesi nüfusuna kayıtlıdır. ömer cenker isminde bir kardeşi vardır. annesi ilknur hanım, babası ise ergün bey’dir.

edirne istiklal ilköğretim okulu ardından kadıköy maarif koleji ve kadıköy anadolu lisesinden mezun olmuştur. istanbul üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümünde eğitim almış ancak okul bitmeden ayrılmıştır.

1988 yılında seda başbuğ ile evlenmiş 1993 yılında boşanmış, bu evliliğinden 1990 doğumlu banu isminde bir kızı vardır.

ikinci evliliğini 2003 yılında zeynep yılmaz ile gerçekleştirmiş, bu evliliğinden de leyla ve yasemin isimlerinde iki kızı vardır. 12.07.2016 yılında anlaşmalı olarak zeynep yılmaz ile tek celsede boşanmıştır.

2017 yılında ise fransa’da şeyma subaşı ile evlenmiştir. melisa isminde bir kızı vardır.

kendisi ayrıca fenerbahçe kongre üyesidir.

acun ılıcalı: "teklif geldiği zaman orası ile ilgili ciddi değişiklik olması gerektiğini söyledim. bununla ilgili de projeyi yönetime ilettim. onlar da etkilendiler. ben organizasyonu yapıp destek de vereceğim. fb tv ve fenerbahçe'nin dijital hesapları bambaşka bir yere gelecek"

acun ılıcalı: "erzurumspor'la ilgili de kafamda güzel şeyler var. ben erzurumluyum. kulübümüzün bu sezon süper lig'de olması bizim için çok güzel. büyükşehir belediye başkanımızla da görüştüm. en kısa zamanda erzurumspor için bir şeyler yapmaya çalışacağım." (cnn türk)

maxresdefault.jpg

Bu adamın artık survivorda olması şart o kadar destek verdi pr çalışması yaptı programa, emeklerinin karşılığını almalı.
Evet
@Yiğit Karagöz
@Şerafettin KOÇ
Acun Ilıcalı sahsinda acun medyaya mail kampanyası baslatalim
Survivorda gobeklilere uygulanan ambargo kaldirisilsin bu fizikci sekilci faşist cinsiyetci homofobik transfobik uygulamaya son verilsin
Bu kazanim elde edilmeden yigit anca recep ivedik survivoyurnda oynar

ub.msji

Üst Alt