acun ılıcalı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

acun ılıcalı

fenerli olduğu için sevmiyor olabilirsiniz ama ben öyle düşünmüyorum . tv karsısına geçip hiç bize laf soktugunu hatırlamıyorum. akıllı bir adamdır . yaptıgı programları özellikle survivor ı hiç kaçırmadan izlerim mesela :) her fenerliden nefret edicez diye bir durum yok .

Ben acundan nefret ediyorum,birincisi fenerli olduğu için değil,fenere çalistiği için,ikincisi akpli olduğu için,hatta eşime ve oğluma onun yaptiği programlar izlenmeyecek bu evde demiştim,iki hafta geçti ben programlarinin bağimlisi oldum,Adam işini iyi yapiyor,tüm gün iş stresi yaşayan biri olarak akşam evime geldiğimde nefret ettiğim acunun programlarini büyük bir keyifle izliyorum

bu adamdaki zeka türkiyede kimsede yok sırf kanalının reklamını yapmak için 2 tane maç yayını hakkı aldı ve bunu bedavaya aldı çünkü ligtv devletin kontrolünde acunada kıyak yapmış adam şimdi müthiş prim kazandı.

Ben acundan nefret ediyorum,birincisi fenerli olduğu için değil,fenere çalistiği için,ikincisi akpli olduğu için,hatta eşime ve oğluma onun yaptiği programlar izlenmeyecek bu evde demiştim,iki hafta geçti ben programlarinin bağimlisi oldum,Adam işini iyi yapiyor,tüm gün iş stresi yaşayan biri olarak akşam evime geldiğimde nefret ettiğim acunun programlarini büyük bir keyifle izliyorum

çok ciddiyim başbakana bile halka ne diyeceğini söylüyordur adam halkı öyle bir çözmüş ki çöp atma yarışması olsa rating rekorları kırar ama fenerin transferlerine verdiği paraları asla unutmam

Takdir edilecek bir hayat hikayesi var. Nereden nereye.

Futboluda iyi bildigini düsünüyorum, yani yarın birgün fb'ye Başkan falan olursa, fb'ye cağ atlatabilir.

Aziz'in en az bi 10 sene daha fb'nin basında durması dileğiyle :)

Yalakanın tillahi. Yaptığı programlarında kalitesi son yıllarda yerlerde. Tamamen senaryo. Sahneye çıkarttığı suratları ve hareketleri sahte insanlarda cabası. Ne kadar erken TV den uzaklaştırılırsa Türkiye bir rahatlar. Futbol konusunda bakarsak iyi bir halı saha topçusu güzel şut atıyor.

Siyaseti dahil etmezsem bu adama karşı yıllardır nötr'üm.

Sevdiğim yönleri; Tvde izlenecek bir şey yapıyor,gereksiz bakışmalı dizilerdense Acun izliyor insanlar. Ülkede sadece eğlence üzerine kurulu kanal kurup izlenmede zirveye yerleşti.

Sevmediğim yönleri; Gereksiz pek çok insanı ünlü yaptı. (3 Adam,Atalay Demirci,3T ve daha aklıma gelmeyen pek çok kişi) İnsanları uyutmada bir numara. Survivor, Ocak'ta başlıyor Temmuz'da bitiyor. Yaklaşık 5 ay milyonlarca insanı bu programa kilitleyip hem ülke hem kişisel sorunlarını örtbas ediyor.

Üst Alt