Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak: "Galatasaray’ın yeni yapmış olduğu bir transfer Belhanda’yı aramış" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak: "Galatasaray’ın yeni yapmış olduğu bir transfer Belhanda’yı aramış"

Ona bakarsanız Çin’den Belhanda’ya teklif geldi. Rakamı söylesem dudaklarınız uçuklar. Ama futbolcu gitmek istemezse ne yapacaksın.

ha, ulan bizdeyken niye gelmedi biri bunu anlatsin

Ona bakarsanız Çin’den Belhanda’ya teklif geldi. Rakamı söylesem dudaklarınız uçuklar. Ama futbolcu gitmek istemezse ne yapacaksın.

ha, ulan bizdeyken niye gelmedi biri bunu anlatsin
Geldi ya arabistan dan 10 milyon euro terim göndermedi bana lazımsın dedi gitmedi sonra daha teklif gelmedi pek de iyi oynamadı.

Geldi ya arabistan dan 10 milyon euro terim göndermedi bana lazımsın dedi gitmedi sonra daha teklif gelmedi pek de iyi oynamadı.
bizdeki en ölü hali günümüzden daha iyi durumdaydi o performansa gelmemesi çok enteresan yav. Misal son dönemi tartışılsa da herif bir sekilde farkını ortaya koyuyordu. O süreçte niye bir teklif gelmedi 1 sene de olsa gidip 5 milyon cukkalamadı onu sorguluyorum

Üst Alt