GSC Haber - Adana Demirspor - Galatasaray Maçının Hakemi Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Adana Demirspor - Galatasaray Maçının Hakemi Belli Oldu

Erkan ve engin zaten futbol teroristi onlari ayri tutmak lazim

Ustteki 2 isim gibi hak edenlere tabii ki tepki verilmeli de herkese de tepki verilirse bi anlami kalmiyor isin her hakem aciklandiginda kiyamet kopuyor kim olursa olsun bence sacma.
orta hakem olarak,

bahattin şimşek
zorbay küçük
arda kardeşler

var hakemi olarak,

erkan engin
emre malok
mustafa ilker coşkun
mustafa öğretmenoğlu
alper ulusoy

bunlar dışında hiçbir hakem için yangın yapmam. ancak bu 3 orta hakem ve 5 var hakemi hata yapmıyor. bilerek yapıyor.

yabancı var sayesinde 5'inden kurtulduk. ısrarla en zorlu virajlara orta hakem olarak bahattin-zorbay-arda veriyorlar.

bu tesadüf olamaz.

hatay dep - orta hakem bahattin 1-2, var emre malok
sivas dep - orta hakem zorbay 1-1, var alper ulusoy
fb dep - orta hakem arda 0-0, var mustafa ilker coşkun

bu takım bu sezon sadece 4 maçta puan kaybetti. 3'ü yukarıda. biri ilk maç kayseri zaten onun pek bir önemi yok.

Rize maçında nasıl başlayıp aportta beklediğini biliyoruz

Çok dikkatli olmalıyız. Tarihimizin en zor şampiyonluğunu kazanmaya çalışırken zerre gevşemeye yer olmamalı.

Pek Kalender biri degil kendisi, maalesef. Iyi hatirlamayiz ancak bunun yerine kimi verseler benzer reaksiyonlar alacagimiz icin, cikip yenmeliyiz, hakemi de.

Su saatten sonr cimbomun hakkını yiyenin ters çevirip düz operler

Bu vermese bile yabancı VAR'a güveniyorum , Bahattin çöpüne hakemlik dersi verecektir

Rize maçında nasıl başlayıp aportta beklediğini biliyoruz

Çok dikkatli olmalıyız. Tarihimizin en zor şampiyonluğunu kazanmaya çalışırken zerre gevşemeye yer olmamalı.
ya adam baktı yapacak hiçbir şey yok, bir sürü oyuncu değişikliği + sakatlık vs + 8 gol olan maça 3 dk uzatma verdi yahu. rize'nin gardı düşmüş, gs adım başı pozisyona giriyordu. 1 gol 1 goldür tabi.

Zorbay aman ha gelmesin bizim maca.adam vara bile bırakmıyor aleyhimize penaltıyı caliyor

hatay dep - orta hakem bahattin 1-2
sivas dep - orta hakem zorbay 1-1
fb dep - orta hakem arda 0-0

----------------------

adana dep - orta hakem, bahattin (bu sene son kez kullanılacaktır)

sivas iç
karagümrük dep
fb iç
konya dep

bu 4 maçın 2'sine zorbay ve arda verilmezse ben de bir şey bilmiyorum.

benim tahminim karagümrük deplasmanına arda veya zorbay'ın KESİN OLARAK verileceğidir. tanrı o maçta oynayacak olan sarı kart sınırındaki oyuncularımızı korusun.

Üst Alt