Adanalı | Atv - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adanalı | Atv

Adanalı Dizisi'ne kaç puan verirsiniz?

• Kullanılan toplam oy
    29
dizi nin bir bolumune bakmistim sanirim. hayal meyal hatirliyorum...
basligi gorunce aklima, bu dizi deki basrol kizin onceki isi geldi - kenan imirzalioglu ile oynadigi... *aci hayat,
< bayagi ses getirmisti o donem tv de cok konusuluyordu duygusal_sahneleri kenanla karsilikli olan....

adanali kadrosunda dizi de yer alan : zeynep koltuk >>> suan, * gelsin hayat bildigi gibi - dizisin de yer aliyor...<>
ondan once de sevdigim bir dizi de denk gelmistim kendisine >> ugur yucel ,binnur kaya, gokce bahadir, caner cindoruk'un basrol oldugu * aramizda kalsin - dizisinde yer almisti _naif bir karakter de. zaten ses tonunu begeniyorum. keza, * behzat c dizisinde yer aldigini daha once belirtmis idim. ozetle iyi oyuncudur, girdigi ise uyumu cok iyi saglayan .

@Murat Durmaz son ekledigin vidyo iyimis.

Kenan İmirzalıoğlu ile başlayan, kirli sakallı esmer pisko jön döneminin son ürünlerindendi sanırım Maraz Ali.

Çevremde tanıdığım bir kaç kişi vardı bu piyasaya girmeye çalışan ve hatta Maraz Ali yapıyorsa daha iyisini yaparım mantığında olan ve bir kaç dizi de ufak yan rol almaktan öteye gidemediler, Maraz Ali'de devamında kayboldu gitti.

Çünkü zaten o alanda alıp yürüyen bir kaç başarılı aktör varken bir farkın olmadan tutunamazsın.

Kıvanç zaten farklı bir profildi başarılı olanlardan, esmer hafif sakallı jönlerden ise sonrasında fark yaratan tek isim Berk Oktay oldu, o ışığı zamanında pisko tip hareketler yerine sempatik tavırları ile verdi ve Savaşçı dizisinde Murat Serezli gibi 1 usta ile beraber uzun süre başarıyla oynadı.

Youtube > Arama > Maraz Ali Silahla Şov Yapıyor > Enter

Ekli dosyayı görüntüle 171856
3705.jpg

Üst Alt