Adanaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adanaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Her zaman en cok sneijder elestirisi yapanimdir ama sneijder bu takimda essek yukuyle para aliyorsa oynatilmalidir

adamin senelik ucretini mac sayisina boldugunde cikan rakami sen wc ye atiyorsun kenarda tutarak

sat bir sey demem , ama varken parasini oduyorken oynatmamak ne sacmaliktir ?

Ama o zaman oynamasi lagzim eger zarar veriyorsa takima oynatmamak lagzim... Mesela ne bileyim tonca oyuncuya para oduyoruz ama hic biri oynamiyor... Haa yanlis anlasilma olmasin, ben zarar veriyor demek istemiyorum... Sadece eger oyle olursa oynamamasi daha iyidir diyorum...

Kadroya iyi diyen adaşlar renktaşlar görüyorum yok artık arkadaşlar resmen çöp oğlu çöp kadro yazık düştüğümüz hallere bak

Her zaman en cok sneijder elestirisi yapanimdir ama sneijder bu takimda essek yukuyle para aliyorsa oynatilmalidir

adamin senelik ucretini mac sayisina boldugunde cikan rakami sen wc ye atiyorsun kenarda tutarak

sat bir sey demem , ama varken parasini oduyorken oynatmamak ne sacmaliktir ?

Tudor almadi kendisini, istedigini yapmaya özgür olmalidir. Yüksek ücret kazanan oyunculari kesmek zordur, ama bu oyunculara Vitamin B gösterdikce, yavas yavas takimi kaybetmeye baslarsin.
Sneijder sonradan oyuna girip, baya bir etkili olabilecegini gösterdi. Bu rolü kabullenmez, ama burnu sürtülmesi icin, sneijderin de kesilmesi mübah olmalidir.

Ya ne cok takiliyorsunuz gercektenden 3 luye 4 luye... Top rakipteyken 5liye donuyoruz mesela ama asil dogru olan top rakipteyken 11 kisi defans yapip top bizdeyken 11 kisi ataga cikmak.. Benim icin pek onemli degil 3 lu 4 lu 5 li pek umrumda degil... Futbol oynayalim, buyuk takim gibi futbol oynayalim benim icin kafi,,,

Mac sonucunuda 3-0 diye tahmin ediyorum diyecegimde yinede essegimi saglam kaziga baglayip 3-1 deyim :D
Aynen 4'lü oynarken sanki çok pozisyon buluyorduk :D
O zamanda hiç bir halt oynadığımız yoktu anca Bruma iyi oynarsa bişey yapabiliyorduk sadece.

Benim yıllardır istediğim tipte biri Tudor
Yıldızmış oyuncu falan diye bakmıyor kimseye, GS sadece Bruma ve Sneijder'in ayağına bakan bir takımdı ama Tudor bunun tam tersini gerçekleştirmek istiyor.Kendi kuracağı takım 1-2 oyuncunun ayağına bakacak bir takım olmaz.

Orta sahamız aşırı leş olduğu için hücum futbolu oynamakta zor bu kadroyla herkes bunu atlıyor. Orta saha ileriye top çıkarana kadar mevsim değişiyor nasıl hücum oynayacaksın ki zaten

Eğer istediği oyuncular alınır ve güzel kadro kurulursa başarılı olur Tudor

Ama en büyük şanssızlığı bu Özbek kardeşlerin dönemine denk gelmiş olması

Dursun Özbek varken her TD işi çok zor

Umarım bu sezon geriye kalan maçlarda seri yaparız ve Tudor kalır

Gelecek senede inşallah eline güzel kadro verilir.Dursun Özbek varken pek umudum yok ama hayırlısı :)

Son düzenleme:
cavanda öküzünün, semih kazmasının ve yerli ramos çalığın yer alacağı 3lü bir savunma olacaktır diye düşünüyorum.

Eboue'den sonra gelenler:

Tarik > Ikinci lig
Veysel > Kasimpasa
Salih > Antalyaspor
Linnes > Yetersiz
Cavanda > Yetersiz

Senin gibisi gelmedi be Eboue, bu 5 oyuncuya verilen bonservislerden bahsetmiyorum bile... muhtemelen Melo konusunda da aynisini yasayacagiz

Üst Alt