Adem Büyük: "Pandemi süreci olmasaydı yüzde bir milyon şampiyonduk" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adem Büyük: "Pandemi süreci olmasaydı yüzde bir milyon şampiyonduk"

EpgBQDbWMAAVq-7.jpg

Adem Büyük: "Galatasaray taraftarının şöyle bir özelliğini öğrendim. Sahaya çıktığınız zaman oyuncusu hiç bir zaman yerden yere vurmuyor. Sadece sonuna kadar destekliyor. Pandemi süreci olmasaydı yüzde bir milyon açık ara, şampiyon olacaktık."​
Adem Büyük: "Yorumcular çıkmış diyor ki "Ben şimdi Ömer Bayram ile Adem Büyük'ü mü izleyeceğim." İzleme abi o zaman. Böyle zaten hiç bir yere gidemeyiz. Nasıl gidecek ki? Ayağı olmayan bir tane yabancıyı yerlere göklere sığdıramazlar. Ondan sonra Türk futbolu ölmüş, bitmiş."​
Adem Büyük: "Ben yabancı sınırına karşı değilim ama eğer elinde o yabancıdan daha iyi bir Türk oyuncu varsa onu kullan. Asıl Türkiye'ye gelen yabancı oyuncular yetersiz. Her takımda 15 tane yabancı var. Ben çok yabancı oyuncu biliyorum buraya gelip yatarak para kazanan."​
Adem Büyük: "Herkes Falcao buraya para almaya gelmiş gibi düşünüyor ama antrenmanlarda da koşan, çalışan, mücadele eden bir oyuncu. Kişilik olarak da çok iyi bir insan. Güçlü kalmak için çalışıyor ama maalesef vücudu buna izin vermiyor artık."​

Anadoludan gelip de bu kadar katkı verse keşke diğer topçularda açıklamalarından belli ki çok da memnun ayrılmış sürekli taraftara hocaya teşekkür ediyor ...

niye gitmek istedi acaba? bence yetersiz futbolcu ama tecrubesiyle kurtarıyor. geçtiğimiz hafta önüne atıp koşabilecek ve kaleciyle karsı karsıya kalma durumu varken frene basmak defansın yerlesmesini beklemeyi tercih etti. bizde olsa çıldırırdım.

pandemiye kadar iyi bir form yakalamıştık 9 maçın sekizini kazanmış sivas maçında berabere kalmıştık yanılmıyorsam.pandemi olmasa bence de şampiyonduk ama kısmet değilmiş.inşallah bu sene şampiyon oluruz.

Adem Büyük: "Ben yabancı sınırına karşı değilim ama eğer elinde o yabancıdan daha iyi bir Türk oyuncu varsa onu kullan. Asıl Türkiye'ye gelen yabancı oyuncular yetersiz. Her takımda 15 tane yabancı var. Ben çok yabancı oyuncu biliyorum buraya gelip yatarak para kazanan."

Adem Büyük: "Herkes Falcao buraya para almaya gelmiş gibi düşünüyor ama antrenmanlarda da koşan, çalışan, mücadele eden bir oyuncu. Kişilik olarak da çok iyi bir insan. Güçlü kalmak için çalışıyor ama maalesef vücudu buna izin vermiyor artık."

:red:

Pişman olmuş gittiğine, kalsaydım diyor ama ne bilecek ki o da bizim gibi Falcao oynar sandı. Yedek kalmak istemedi ve gitti. Kalsaydı ilk 11 oynardı ve çok da faydalı olurdu. Gelirken hiç istememiştim gelmesini aynı şekilde giderken de istemedim gitmesini.

Üst Alt