Adem Büyük Sakatlandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adem Büyük Sakatlandı

Sakatlıklarla boğuşan Galatsaray Alanyaspor maçında kötü bir haberle daha karşılaştı.

ELK4ArIW4AAKj7U

Fatih Terim’in forvet olarak sahaya sürdüğü deneyimli oyuncu Adem Büyük 75. dakikada sakatlandı. Yapılan müdahalelerin ardından oyuna devam edemeyeceğini belirten Büyük, yerini Radamel Falcao’ya bıraktı.

FORVETLERİN BİRİ DÖNÜYOR, DİĞERİ SAKATLANIYOR
Bu sezon forvet bölgesinde büyük sıkıntı yaşayan Galatasaray, Adem Büyük’ten önce Andone, Ryan Babel ve Falcao’nun sakatlıklarıyla zor zamanlar yaşamış, Falcao iyileşmesine rağmen Andone ve Ryan Babel’den yoksun kalmıştı.

Haberler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yok kesinlikle takıma yanlış yükleme yapılıyor bu kadar sakatlık asla tesadüf olamaz. kimse de bir şey yapmıyor yazık.
Bu yıl şampiyonluk şansımız az doğru, az olan şansımızı da 4 koldan bitiriyoruz.

Yanlış yüklemeden ziyade yükleme yapılmadığını düşünüyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dun aksam Aspor da konusu gecti .. Erman T. iyi antreman yapan, kendine iyi bakan futbolcu sakatlanmaz dedi.. Darbeye bagli sakatliklar , kirik, cikik haric.. Adale sakatliklari vesaire bunlarin olmamasi lazim.. Oluyorsa birseyler yanlis yapiliyor dedi.. Ve FT nin iyi antreman yaptirdigina inanmiyorum dedi..

Ben de ayni dusuncedeyim.

Müsaitse oynar sonra ki maç işte çok dert etmeye gerek yok neyse ki teknik ekibimiz hep müsait, sıkıntı yaşamıyoruz sayelerinde.

fatih terim hem transfer hem de sporcu sağlığı gibi konularda profesyonel ekiplerle çalışmayı bir türlü öğrenemedi. hep anlık amatörce işler

Adem Büyük’ün sağlık durumu yarın gerçekleştirilecek MR tetkiklerinin ardından belli olacak.

Ryan Babel, tedavisinin ardından günü düz koşuyla tamamladı.

Sofiane Feghouli, tedavisinin ardından ağırlıksız ortamda koşu çalışmalarına başladı.

Bunlarin durumu da hic ic acici degil.Ben size soyleyeyim.

Üst Alt