GSC Scout - # Adis Jahović - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Adis Jahović

Ulan kadrondaki bitik Eren 2 milyon euroya oynarken ,Yillik 450 bin euroya oynayan dun attigi gol ve getirdigi galibiyetle maasini cikaran heis bi forvet gecen sezonki sampiyonlugunda en buyuk mimariydi,3-5 hafta sonra lige adapte olunca zurnaca yorumlari alintilayacagim.

Ulan kadrondaki bitik Eren 2 milyon euroya oynarken ,Yillik 450 bin euroya oynayan dun attigi gol ve getirdigi galibiyetle maasini cikaran heis bi forvet gecen sezonki sampiyonlugunda en buyuk mimariydi,3-5 hafta sonra lige adapte olunca zurnaca yorumlari alintilayacagim.

Menajeriyle bir bağlantın var dimi kirve? Bir şekilde bir takıma çakıp komisyon alacaksın değil mi? Bu mu Galatasaray'lılık yahu?

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

bu konu GSC forumu üyelerinin büyük vizyonunu göstermiş... pote diye biriyle çift forvet yaparsak hiç kimse tutamaz diyen var eheheh:eek:ley:

Ligde şu ana kadar gördüğüm en mal adam. Son vuruş özelliği yok herifin çok pozisyona giriyor diye mi beğeniyordunuz anlamadım attığı gol de boş kaleye

Adamin 30 macini takip ettim gecen sene,15 ten fazla macini statta izledim aksine son vurus ozelligi iyidir ,Zurhan gibi iki mac ile adam asmak klasina yakismadi kank.
:asd: Dün kaçırdığı pozisyonlar çok fenaydı hala inanamıyorum normalde onları attığına Nabil Ghilas malıyla ligdeki en kazma ikili olduklarını düşünüyordum da zamanla görürüz.

Tayfur iyi çocuk mesela.

Üst Alt