Adıyamanlılar Buluşuyor


19577302.jpg
forumdaki adiyamanlilari burada gormek isteriz :eek:
 
Cevap: Adiyamanlilar bulusuyorYalnız forumda bi karı muhabbetidir gidip duruyo,En güzel kadınların olduğu memleket

üye resimlerinde eller ayaklar

bu topikde bi karı kıvırtıyoböyle yumoş yumoş hareketler falan filan. Azmış millet
 
Cevap: Adiyamanlilar bulusuyorYaw Kıbrıs'ta kaynıyo Adıyaman'lılar. Yalnız hayatımda gördüğüm en delikanlı çocuk adı Adıyaman'lı o bir gerçek.
 
Cevap: Adiyamanlilar bulusuyorŞu yukarıdaki Gif için benim bildiğim Adıyamanda katliam çıkar :) Forum Serverını barındıran kuruluşu bile basmaya kalkarlar demedi demeyin.Yalnız forumda bi karı muhabbetidir gidip duruyo,En güzel kadınların olduğu memleket

üye resimlerinde eller ayaklar

bu topikde bi karı kıvırtıyoböyle yumoş yumoş hareketler falan filan. Azmış millet
 
Cevap: Adiyamanlilar bulusuyorkari demeyelim riza reis. senin benim gibi a.yamanlilara yakisirmiBen Adıyaman'lı değilim Cund. İzmir'liyim de etrafım Adıyaman'lı kaynıyo.Sizin bu bi aralar Esenler muhabbeti vardı onun aslı nedir. Otogarda mı çalışıyosunuz ne ayak. Sen Amerika'dasın. Yoksa Amerika - Esenler otobüs seferlerini mi ayarlıyon :)
 
Cevap: Adiyamanlilar bulusuyorAdıyaman'lılar İstanbul'da ne iş yaparlar. Mesela İzmir'deki tüm midyeciler Mardin'lidir
 
Cevap: Adiyamanlilar bulusuyor'Adiyaman'lar kelimesinde birseymi var yoksa benim icimmi fesatYoksa Hayrimi gozume sokuyor :D
 
Cevap: Adiyamanlilar bulusuyorBen Adıyaman'lı değilim Cund. İzmir'liyim de etrafım Adıyaman'lı kaynıyo.Sizin bu bi aralar Esenler muhabbeti vardı onun aslı nedir. Otogarda mı çalışıyosunuz ne ayak. Sen Amerika'dasın. Yoksa Amerika - Esenler otobüs seferlerini mi ayarlıyon :)hemsehrilerimiz genelde kebapcilik meslegiyle ugrasmislardir. [baba meslegi] izmir'de de faaliyet gosterirler suphesiz.
 
Cevap: Adiyamanlilar bulusuyortürkiyenin en nezih en modern en fenomen kentidir aksini iddaaa edenle tartışırım
 
Üst Alt