# Adnan Januzaj - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Adnan Januzaj

Yaşıt oldugun adamın Manchester United'in dünkü maçında yıldızlaştıgını bilmek cidden iç burkan birşeymiş.

Bu adamı Milli takıma koyma şansımız varmış.Bence alamasak bile çabalamalıyız.İngiltere ile bağı olmamasına rağmen İngilizler almak için herşeyi yapıyor.Tahminim İngiltere için oynayacak gibi

Mertan nasıl parladı bizde allasen? Aga yıllarca süren Cem Sultan fetişizimi şimdi Mertan ile devam ediyor. Sizin için iyi futbolcu tanımı 1 çalım ve 1 pasdan ibaret heralde. Bu adam Adana Demirspor'a karşı Türkiye kupası maçında oynadı diye hatırlıyorum, hiç bir şey yapamamıştı. Bir de Adnan Januzaj'a bakın. Sanki 2-3 senedir bu takımda oynuyormuş gibi giriş yaptı takıma. Mertan 2 defa kampa götürüldü ve performansı beğenilmedi. Olmuyorsa demek ki olmuyor kardeşim.

1. Gayet iyi oynamıştı o maçta.

2. Aydın'a Emre'ye Aykut'a verilen şans bu çocuğa torpilsiz olmadığı için verilmedi.

3. Kampa filan götürmek hikaye hangi kampa? Çocuğu 1.5 maç oynattı 2sindede iyi oynadı. Bu forumda kaç kişi kendini yırttı alın şu çocuğu deneyin diye ama sir Terim prenslerinden vazgeçemedi.

Olay bundan ibaret. Bu arada, bu Januzaj'ın United ile ilk maçı değil o yüzden 2-3 senedir bu takımda oynuyormuş gibi giriş yaptığı filan da hikaye. Bu çocuk taaa hazırlık maçlarından beri böyle oynuyor, Moyes'te bunu görüyor. Ferguson zamanında sözleşmesi yenilenmeyecekti bu çocuğun!

1. Gayet iyi oynamıştı o maçta.

2. Aydın'a Emre'ye Aykut'a verilen şans bu çocuğa torpilsiz olmadığı için verilmedi.

3. Kampa filan götürmek hikaye hangi kampa? Çocuğu 1.5 maç oynattı 2sindede iyi oynadı. Bu forumda kaç kişi kendini yırttı alın şu çocuğu deneyin diye ama sir Terim prenslerinden vazgeçemedi.

Olay bundan ibaret. Bu arada, bu Januzaj'ın United ile ilk maçı değil o yüzden 2-3 senedir bu takımda oynuyormuş gibi giriş yaptığı filan da hikaye. Bu çocuk taaa hazırlık maçlarından beri böyle oynuyor, Moyes'te bunu görüyor. Ferguson zamanında sözleşmesi yenilenmeyecekti bu çocuğun!

Ben açıkçası bahsettiklerine katılmıyorum.

Mertan ne hazırlık maçlarında ne de Adana Demirspor maçında öyle A takımlık bir performans gösteremedi. Bi de Arda'nın ya da Semih Kaya'nın oynadığı ilk maçlara bakın. Hatta Emre Çolak'ın bile.

Zaten son paragrafında demek istediğimi söylemişsin. Mertan da hazırlık maçlarında iyi performans gösterse alınırdı. Bunun torpille falan ne alakası var allasen. Saçmalıyorsunuz... Hadi o kadar iyi oyuncu bahsettiğin kadar, gide gide 2. Lig'e mi gidiyor? Cafercan Aksu falan bile 1.Lig'de kendine yer bulabilmişti. Bir şeyler var demek ki.

Ben açıkçası bahsettiklerine katılmıyorum.

Mertan ne hazırlık maçlarında ne de Adana Demirspor maçında öyle A takımlık bir performans gösteremedi. Bi de Arda'nın ya da Semih Kaya'nın oynadığı ilk maçlara bakın. Hatta Emre Çolak'ın bile.

Zaten son paragrafında demek istediğimi söylemişsin. Mertan da hazırlık maçlarında iyi performans gösterse alınırdı. Bunun torpille falan ne alakası var allasen. Saçmalıyorsunuz... Hadi o kadar iyi oyuncu bahsettiğin kadar, gide gide 2. Lig'e mi gidiyor? Cafercan Aksu falan bile 1.Lig'de kendine yer bulabilmişti. Bir şeyler var demek ki.

Hangi hazırlık maçında oynadı Mertan? Bırak bu işleri hocayı savunacağım diye.

Emre Aydın'dan 2-3 gömlek fazla futbolcu

Hangi hazırlık maçında oynadı Mertan? Bırak bu işleri hocayı savunacağım diye.

Emre Aydın'dan 2-3 gömlek fazla futbolcu

Mertan, hangi maçta iyi oynadı ki onu bu kadar savunma gereksinimi hissediyorsunuz? Benfica maçında sergilediği performans abartılacak ya da takibe alınacak seviyede değildi. Mertan'ı bizzat izledim, yaşıtlarından daha fazla dikkat çekmiyor. Bu sebeple de gönderildi zaten. Altyapıda umutlu olduğum tek oyuncu Birhan'dır.

bak ne güzel genç yetenekler var eloğlu buluyor bir yerden bizimkilerde nerde pörsümüş bastonlu bitik varsa yıldız diye yutturup tonla para verip alıyorlar yazık çok yazık

M.United'ın genç yıldızı Adnan Januzaj:

Belçika doğumlu

Annesi Kosovalı

Babası Arnavut

Anneannesi Sırp

Babaannesi Türk

İngiltere'de oynuyor...

M.United'ın genç yıldızı Adnan Januzaj:

Belçika doğumlu

Annesi Kosovalı

Babası Arnavut

Anneannesi Sırp

Babaannesi Türk

İngiltere'de oynuyor...

Anneannesi sirp degil.. kosova eskiden yugoslavya topragi oldugu icin babası eskı yugoslavya ve bugunku sırbistan vatandasligi icin uygun.. babadan sirp vatandasligi alabiliyor yani..

bu adam icin en buyuk sansa arnavutluk ve belcika sahip.. kosova zaten uluslararasi olarak taninmiyor.. kosova'yi secmesinin cok milliyetci degilse mantigi yok..

belcika'yi reddetmis deniyor.. arnavutluk icin de kesin karar vermemis.. dusunuyormus.. araya girersek ciddi anlamda sansimiz var.. en azindan yoklamaliyiz..

biz araya girmedik.. girersek aile olarak degerlendireceklerdir..

mantiken sansimiz yoktur (belki cok cok az)

cunku Turkiye ile duygusal ne bagsi olabilir ki? kanim Arnavut diyormus, babasi da oyle istiyormus, Belcika cok sansli deniyordu orada buyudugu icin onu da dun resmi olarak reddetti, simdilik Belcika yi dusunmuyorum dedi, bence butun yol Arnavutu gosteriyor, yani kalbini dinliyor gibime geldi, cunku basariyi dusunse Belcika yi secer, ama hala karar vermemis

Arkadaş Mesut Almanya'yı seçtiğinde nasıl üzüldüysem , Arnavut olarak falan düşününcede aynı kapıya çıkıyor.Umarım Arnavutluk'u seçer. :encouragement:

Üst Alt