Adnan Öztürk Basın Toplantısı Düzenledi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk Basın Toplantısı Düzenledi

Cevap: Adnan Öztürk Basın Toplantısı Düzenledi

anlamadıgım bişi var neden hiç bir kanal haber yapmadı bgn bu olayı? ben mi denk gelmedim acaba dicem ama sabah 11den (spor servisi programı iiçin:D ) beri ntvspor izliyorum ama tek kelime dahi yok :s

Bir emniyet müdürünün Başkan a söylediği stada sızan terör örgütü mensupları, ağır ateş altında çalışmak, aslan veya kuzu olmak, ağır abiler, ibra ile tehdit edilmek, kendisini nazikçe eleştiren bir taraftar için "alın şunu" söylemlerinin, konuları çözmeye uzaktan yakından bir katkısı yoktur.

Anlayana...

Adnan Öztürk gözüme girmeye başladı. Saygılı , seviyeli, mantıklı açıklamalar. Futbol takımı için söyledikleri beni tatmin etti sayılır şimdilik.

Takımın başına süper star hoca getirmek mesele değildir profesyonel bir ekip kurmak önemlidir istikrar önemldiir olay bu.

Müthiş bir konuşma yaptı başkanlık Adnan Öztürk'e çok yakışır sonuna kadar arkandayız Adnan Öztürk müthiş konuşma yaptı helal olsun 'Ben futboldan seyirci olarak anlarım. Ancak anlayan uzman olan profesyonelleri seçerim' dedi işte vizyon budur destek olalım Adnan Öztürk'e geçen seçimdede çok iyi oy gelmişti 2500 küsür falan bu seçimde 4000'i geçik alır başkan seçilir.Profesyonelleri seçerim dediğinde Peter kenyon ekibini kastediyor onları türkiyeye getiren Adnan Öztürk başkan olduğu gün kenyon ve ekibini getirir ve Haldun Üstünel'ide futbol şubesine alır.İnşallah seçilir iddaa ediyorum Adnan Öztürk seçilirse Galatasaray klübü çağ atlar

Yeni tüzük söylentilerine göre adaylığını koyamıyor o zaman ünal aysal2ın listesine girsin ve bizde nasıl paralı başkan olur'u izleyelim :) varya ünal aysal aziz'i parasıyla döver arkadaş :D

Yeni tüzük söylentilerine göre adaylığını koyamıyor o zaman ünal aysal2ın listesine girsin ve bizde nasıl paralı başkan olur'u izleyelim :) varya ünal aysal aziz'i parasıyla döver arkadaş :D

Oluyo oluyo Canaydın döneminde yönetimdeydi görev yaptı Ribery'de getiren Adnan Öztürk'dür.

Ben hala sezgin olayindayim nasil bir insan basarisiz ve galatasarayli bile olmayan bir adam icin bu hallere duser, baskan ile sezgincik arasinda ne var anlayamiyorum, mutlaka ortaya cikarilmali bu ikili arsindaki iliski, koskoca baskan agizlara sakiz oldu bu adam icin, yani bu adamin gecmisi ispatlanamasa da saibeli malum istanbulspor baskaniyken febeden tesvik aldigi daha o gunlerde soylenirken bu adamin daha fazla para verene calismayacaginin garantisini kim veriyor.

Benim için herşey bir yana sadece Galatasaray tv'nin şifresini kaldıracak olması bile çok önemli.

Üst Alt