Adnan Öztürk ile Ali Koç Tartıştı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk ile Ali Koç Tartıştı

Cevap: Adnan Öztürk ile Ali Koç Tartıştı

Yalnız toplantılada başkan nezdinde temsil edilmememiz benim çok hoşuma gidiyor.Bütün takımların başkanları orda (Metris'deki hariç) bizim as başkanımız veya 2. başkanımız orda.Galatasaray'ın başkanı diğer başkanlardan üstündür.

bu haber dogruysa düşmek istiyorum diyenler, biz bize yeteriz diyenler diger takımların agzının icine bakıyor. yazık.

Federasyonun, kuluplerin yaptiklari tam bir rezalet yahu. En rezalet olani "ahlaki temsil etmesi gereken" spor bakaninin bu duruma sessiz kaliyor olmasi.

Kardes, inan bana bu Hükumet seçildi seçileli zaaten bakin maalesef diyorum karisti bu Futbola.. Büyük Sektör oldugu için hep kendi kontrolü altinda tutmak için karisti.. Ben bunca Yil Futbola bukadar karisan iktidar daha görmedim...

Sike 2001 de 2003 de 2007 de herzaman vardi. Bu yeni Sike olayini bile iktidardakiler baslattirdi.. Niye.? Çünki o hiç sevmedigim Aziz Yildirim ile anlasamadiklari olaylar oldugu için.. Aziz Yildirim ile hüsumetleri olmasa yani kimse bu Sike olaylarinida baslatmazdi.. Seçimden sonra baslamasininda anlami bu zaaten..

Ha bu olaylar Feneri kurtarmaz.. Sike tespit edildi ve gedeken yapilmalidir.. Fenerliler'de Adnan Öztürk ve Galatasaray'in ne demek istedigini gayet iyi biliyorlar ama onlar hep kamoyunu ve Taraftarini gaza getirme derdindeler..

Galatasaray'in derdi Fenerin Ligden düsmesi felan degil, derdi yarin bugün Fifa veya Uefa el atarda bütün Kulüpler Men edilmesin derdinde yani kendi menfatlerini düsünmekte..

"ŞİKE SUÇTUR, KURALLAR EVRENSELDİR. UEFA'ya sorun"

Eğer Adnan Öztürk böyle bir cümle gerçekten söylediyse helal olsun :animation:

Adnan Ozturk'un bu yonunu taktir ediyorum, sertliginden taviz vermiyor acik acik "kumeye" diyor.

Helal olsun.

Kardes, inan bana bu Hükumet seçildi seçileli zaaten bakin maalesef diyorum karisti bu Futbola.. Büyük Sektör oldugu için hep kendi kontrolü altinda tutmak için karisti.. Ben bunca Yil Futbola bukadar karisan iktidar daha görmedim...

Sike 2001 de 2003 de 2007 de herzaman vardi. Bu yeni Sike olayini bile iktidardakiler baslattirdi.. Niye.? Çünki o hiç sevmedigim Aziz Yildirim ile anlasamadiklari olaylar oldugu için.. Aziz Yildirim ile hüsumetleri olmasa yani kimse bu Sike olaylarinida baslatmazdi.. Seçimden sonra baslamasininda anlami bu zaaten..

Ha bu olaylar Feneri kurtarmaz.. Sike tespit edildi ve gedeken yapilmalidir.. Fenerliler'de Adnan Öztürk ve Galatasaray'in ne demek istedigini gayet iyi biliyorlar ama onlar hep kamoyunu ve Taraftarini gaza getirme derdindeler..

Galatasaray'in derdi Fenerin Ligden düsmesi felan degil, derdi yarin bugün Fifa veya Uefa el atarda bütün Kulüpler Men edilmesin derdinde yani kendi menfatlerini düsünmekte..

Galatasaray'imizin asil derdi TEMIZ bir ligtir. Sadece kendi menfaatimizi dusunmuyoruz, TURK futbolunu dusunuyoruz.

Bakan Kılıç ile yapılan toplantıda Fenerli Koç, “G.Saray’ın hassasiyetini anlayamıyorum” deyince, Cim-Bomlu Öztürk, “Basketçimiz yanlış forma giyince resmi sitenizde olayın takipçisi olduğunuzdaki hassasiyete sahibiz” diyerek, Cemal Nalga olayını hatırlattı.

:tiphat:

---ulan şerefsizler haksızlığa uğradınızmı cas a kadar gidiyorsunuz,başkasının hakkı yiyince neden hemen hukuk kurallarını değiştirmeye çalışıyorsunuz....

Federasyonun, kuluplerin yaptiklari tam bir rezalet yahu. En rezalet olani "ahlaki temsil etmesi gereken" spor bakaninin bu duruma sessiz kaliyor olmasi.

Ya bu olay, Turk futbolunu Avrupa'dan koparmanin bir yolu olarak goruluyorsa?Malum bazi cevreler kendini Avrupalidan cok Ortadogu'ya daha yakin hissediyor ne de olsa!

Ya Uefa'nin alabilecegi Turkiye'yi dislama karari Galatasaray haric kimseyi endiselendirmiyorsa? Fazla mi komplo teorisi gibi gorundu?

Yanilmis olmayi hicbir zaman bu kadar istemedim!

Üst Alt