Adnan Öztürk: "İstediğimiz oyuncuyu alırız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk: "İstediğimiz oyuncuyu alırız"

Cevap: Adnan Öztürk: "İstediğimiz oyuncuyu alırız"

Acikcasi Ünal Aysal´in ekibinde beni rahatsiz eden tek isim Bülent Tulun. Kafasina göre is yapiyor ya. Futbolcu listesini TD´ye verecekmis, isini kolaylastiracakmis. Adnan Sezgin 2.

bülent tulun tam bir felaket tellahi. nereden cikti bu adam basimiza. profesyonel dedikleri tulun ise yandik ki ne yandik!

konusmalarindan bile bu is icin uygun olmadigini bas bas bagirarak belli ediyor. ali dürüst bir el atsin su ise!

[video]https://tvarsivi.com/player.php?y=2&z=2011-05-10%2022:09:00[/video]

bülent tulun'un aciklamalari.

Kisaca Turkce meali " Para muhim degil " yeter ki oyuncu gelmek istesin.

Bülent Tulun aslinda cana yakin birisi, ama malesef isleri ayni Adnan Sezgin gibi yürütüyor...

Bülent Tulun aslinda cana yakin birisi, ama malesef isleri ayni Adnan Sezgin gibi yürütüyor...

2006´daki sampiyonlukta büyük emegi var, haksizlik edemeyiz tabiki. Cok ugrasti. Transferler iyi degildi ama. Tulun´a Terim yüzünden kiziyorum aslinda daha cok :) Tulun böyle kafasina göre futbolcuyla görüsürse Terim gelmez Galatasaray´a. Terim isini Tulun bozacak. O yüzden de istemiyorum acikcasi

Mesajlarınızı editlemek zorunda bırakıyorsunuz arkadaşlar, forum kalitesini aşağıdaya düşüren hamleler bunlar.

Evet,amatör kümeden istediğin oyuncuyu getirebilirsin mesela,adam haklı.

Üst Alt