Adnan Öztürk'ün Trt3'deki Acıklamaları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk'ün Trt3'deki Acıklamaları

Cevap: Adnan Öztürk'ün Trt3'deki Acıklamaları

Geçin bunları. O dönem nerdeydiniz ? Ünal Aysal nerdeydi o dönem ? Neden ortalarda gözükmediniz ? Birleşmeyi, yapılanmayı, stadı ve diğer projeleri siz niye gerçekleştirmek için ortaya çıkmadınız ?

Arkadaslar gereken seyleri söylemişler ama sunu eklemek istedim ben Aysal'i 2006 yılında duydum ilk kez ve baskan olmak istedigini o zaman da söylemişti.. Ama şartlar buna müsait degildi.. Yani hemen sallamadan bı öğrenmek lazım.. Adnan Öztürk'ü zaten biliyoruz son secimde..

Ayricasunu söylemek istiyorumbunu daha önce de söylemiştim GS sahipsiz değildir doye ahkam kesmesini biliyorsunuz ama Adnan Polata muhtaç kalmisiz gibi bı tavra bürünüyorsunuz.. Benim bildigim hiçbir secimde Adnan polat tek aday degildi.. Asil siz geçin bu ayakları.. Canaydın'ın sayesinde geldi bu konuma.. Yoksa ilk seciminde bile zor secilirdi..

Aysal'a sözüm başkanlık için değildi. Mesajımda zihniyetin geneline söyledim ben bunları. Neden çıkıp konuşulmadı ? Aysal neden o ara birine destek vermedi ? Neden hepsi hep bir ağızdan Adnan Polat'çı ve öncesinde Özhan Canaydın'ın yanında oldular ? Adnan Polat çıkıp televizyonda para toplayınca şimdi cebinden para vereceği iddaa edilen Aysal nerdeydi ?

Aysal'a da karşı değilim, Polat'ın da destekçisi değilim. Sadece liseli zihniyetine karşı şüpheciyim o kadar.

Geçin bunları. O dönem nerdeydiniz ? Ünal Aysal nerdeydi o dönem ? Neden ortalarda gözükmediniz ? Birleşmeyi, yapılanmayı, stadı ve diğer projeleri siz niye gerçekleştirmek için ortaya çıkmadınız ?

Ne demek istediğin gayet açık. Çok da haklısın.

Herkesin taşın altına elini sokması gereken zamanlarda bu isimlerin hiçbiri piyasada yoktu.

Demekki bazı şeyler düzelmiş ki şimdi böyle çıkıp konuşmalar yapabiliyorlar.

Ben verilen rakamların gerçekliğine inanmıyorum. İnanmam için bu olayların hepsine tanık olmam gerekiyor.

Gözlerimle görmem gerekiyor.

Ama insanların hareketlerinden de bazı şeyleri çözmek çok kolay.

Galatasaray tabiki başkansız kalmaz ama ben çok net hatırlıyorum ki

Galatasaray mali açıdan çok kötü bi dönemdeyken elini taşın altına koyan isimleri.

Aysal'a sözüm başkanlık için değildi. Mesajımda zihniyetin geneline söyledim ben bunları. Neden çıkıp konuşulmadı ? Aysal neden o ara birine destek vermedi ? Neden hepsi hep bir ağızdan Adnan Polat'çı ve öncesinde Özhan Canaydın'ın yanında oldular ? Adnan Polat çıkıp televizyonda para toplayınca şimdi cebinden para vereceği iddaa edilen Aysal nerdeydi ?

Aysal'a da karşı değilim, Polat'ın da destekçisi değilim. Sadece liseli zihniyetine karşı şüpheciyim o kadar.

Karar ver bence :s

hikaye anlatıyo bu adam. adam olsaydı 100 bin dolar verip ribery'i elinden kaçırmazdı onun bunun maşası biri buda

Bi tezatlık yok. Aysal'a karşı değilim, başkan olsun da demiyorum, olmasın da demiyorum. Adnan Polat gitsin lafını ben Rijkaard'ın gittiği gün söyledim zaten.

Aga herkesin söylediğinden azcık farklı bir şey söylersen ne demek istediğini kimse anlamaya çalışmaz.

Laf anlatmaya çalıştığın kabahat.

hikaye anlatıyo bu adam. adam olsaydı 100 bin dolar verip ribery'i elinden kaçırmazdı onun bunun maşası biri buda

İyide okadar parayı verip Ribery daha hiç tanınmıyorken getiren kendisi 100 bin papelide artık başkası versin onudamı bu adam düşünecekti o dönem.Yapmayın Allah aşkına.

Adnan Polatın klübün mali yapısını düzelttiğini iddia edenler için bir soru.. madem bu kadar iyiyiz neden cenk tosunu 500 bin euro ya elden kaçırıyoruz? neden transfer döneminde son güne kadar bekliyoruz? paran varsa trink verirsin alırsın.. pazarlıkta 30 bin 50 bin uğruna günlerce otel oldalarında sürünmezsin.

Adnan Polatın klübün mali yapısını düzelttiğini iddia edenler için bir soru.. madem bu kadar iyiyiz neden cenk tosunu 500 bin euro ya elden kaçırıyoruz? neden transfer döneminde son güne kadar bekliyoruz? paran varsa trink verirsin alırsın.. pazarlıkta 30 bin 50 bin uğruna günlerce otel oldalarında sürünmezsin.

Galatasaray menfaatlerini düşünüyorlar :)

Üst Alt