Adnan Polat Adayını Açıkladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat Adayını Açıkladı

Hakli . Soyledik defalarca aysal ve dursun kulubu bitirdi diye

Aysal hic degilse gelirler ile dengeledi , zarar yazmadi fazla , dursun ise satti birakti
Hemen hemen her branşta kazanılan sayısız kupa ve başarı da var. Aysal veya Aysal dönemi eleştirilebilir muhakkak lakin Dursun dönemi ile aynı kefeye koymak haksızlık olur diye düşünüyorum. Her şeyi geçtim Dursun'dan ve Dursun döneminden ben şahsen bir Galatasaraylı olarak utanç duydum. Allah bir daha Dursun'un başkan olduğu günler göstermesin.

Edit: Bu arada Polat da bence gayet iyi konuşmuş. Kendisinden bu kadar mantıklı bir açıklama beklemezdim.

Polat cok is yapan , yaptigi islerin yarisinda cok basarili ama diger yarisinda da cok batiran bir baskan

Yonetimine sahip cikamadi idari basarisizlik

5-3-8 inci yapti sportif basarisizlik

Seyirciye boyun egdirdi , sosyal basarisizlik

Daha da sayarim . Fakat mali ve sorun cozme hadiselerinde de tam basari vardi

En zor donemimiz . Canaydin enkazini kaldirip aysal donemine hazir bir kulup birakti , aysal da bir cok dogruyla (asiri harcama haric) basariyi getirdi

Elbette dursunla hic birisi kiyaslanamaz bile

Öncelikle Mustafa Cengiz'e ciddi haksızlık ve terbiyesizlik yapılıyor. Galatasaray kulübüne bu seçim hiç yakışmadı. Cengiz başkan geldiği günden beri ciddi başarılar elde etti, yaptıkları ve konuşmalarıyla.
Geldiği ilk gün söyledi zaten Mayıs'ta seçim yapacağım diye başkası olsa nasıl olsa seçildim 3 sene daha devam ederim diye zorlayabilirdi ( misal Galatasaray tarihinin en yalancı ve berbat başkanı Özbek gibi) ama yapmadı. Takım da şampiyon olmuş herşey güzel giderken bir Galatasaray klasiği kan emiciler yine gün yüzüne çıkmış.

Bu seçim illaki yapılacaksa nezaket ve saygı çerçevesinde Cengiz'in karşısına kimse cikmamaliydi. Bence bir dönem başkanlık yapmayı hak ediyor.

Umarım yine Cengiz başkan olur ama duyduklarıma göre Dursun'u destekleyen ağır toplar epeyce fazlaymis.

Dursun seçilirse keyfi filan kalmaz takımı izlemenin.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt