Adnan Polat | Başkan (2008-2011) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat | Başkan (2008-2011)

adam geldi her şey rayına girdi...şampiyonluk geldi, avrupada iyi gidiyoruz, Baros ve Kewell ı getirebilmek zaten başlı başına bir Tez konusu... Büyüksün Başkan....

Polat: Kredi faizi yükseldi

439311890.jpg

Sarı-kırmızılı kulübün Aralık ayı Divan Kurulu toplantısı Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda yapıldı

Başkan Adnan Polat, Seyrantepe Stadı, tesisler ve cumartesi gerçekleştirilecek olağanüstü genel kurul hakkında açıklamalarda bulundu. Cumartesi olağanüstü kongre yapacaklarını, pazar günü de Beşiktaş ile karşılaşacaklarını belirten Polat, “Sezonu lider bitiririz diyorum” ifadesini kullandı.

Başkan Polat, Futbol A.Ş. ile Sportif A.Ş’nin birleşmesinin Galatasaray’ın bir numaralı gündemi olduğuna dikkat çekerek, “Kredi alıp tam işi bitirirken, dünya tarihinin en büyük krizine girdik. Bu nedenle birleşme işini bir süre askıya almak zorunda kaldık. Kredi faizleri çok yükseldi” dedi.

Ciddi bir dar boğazdan geçtiklerini de kaydeden Polat, “İki şirketimizin birleşmesi halinde, rakiplerimizden iyi durumda olacağız. Goldman Sacs anlaşmasıyla ilgili olarak içiniz rahat olsun. Kendi şirketlerimde yapmayacağım uygulamayı burada yapmam, yaptırmam” diye konuştu.

Adnan Polat: "Rövanşı Almak İçin Uygun Zaman"

Başkan Adnan Polat UEFA Kupası'nda Fransa temsilcisi Bordeaux eşleşmesini değerlendirdi. "Biz Şampiyonlar Ligi'nde elendiğimizde taraftarımıza bir söz vermiştik. Sözümüzde ve hedefimizde bir sapma yok. Bilindiği gibi UEFA Kupası'nda final İstanbul'da Şükrü Saraçoğlu'nda oynanacak bu yüzden finali hedefliyoruz. Bordeaux ya da başkası önemli olmayacaktı. Takımımın son haftalardaki formu, sakat oyuncularımızın iyileşmesi bizi daha da umutlandırıyor. Bordeaux ve sonrasında Nijmegen- Hamburg eşleşmesinde çıkacak rakibi de elemeyi hedefliyoruz. Bordeaux'ın çıkmasına ayrıca sevindim. Geçen yıl onlarla UEFA Kupası'nda yenilmiştik, şimdi rövanşı almak için uygun zaman."

Polat'tan derbi açıklaması...

Galatasaray Kulübü Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda gündeme gelen, Goldman Sachs ile yapılan kredi anlaşmasının kullanım süresinin Adnan Polat yönetimi ile sınırlandırılması isteği, üyelerden onay aldı. Polat derbi hakkında da ilginç açıklamalarda bulundu.

Goldman Sachs Internatinal ile mutabakata varılan 100 milyon dolarlık kredi ve 50 ila 70 milyon dolar arası tahvil ihracı anlaşmasının uygulamaya sokulmasıyla ilgili kongre üyelerinden 25 Ekim 2008 tarihindeki olağanüstü genel kurulda alınan yetkinin kullanım süresinin önüne sınır konulması isteği, kabul edildi.

Üyelerin görüş belirttiği bölümde, talebin kabul edilmesi veya kabul edilmemesi yönündeki sertleşen üsluplarla yapılan konuşmaların ardından söz alan başkan Adnan Polat, "Daha önce yaptığımız bilgilendirme toplantılarında üyelerimiz ve duayenlerimiz, kredi kullanım yetkisinin sınırlandırılmasını istemişlerdi. 'Bu yetkiyi kendi yönetim sürenle sınırla, senden sonra gelecekler, kendi projelerini geliştirip, başka kaynak bulabilir' demişlerdi. Ben kendimin kısıtlanmasını talep ediyorum" diye konuştu. Bu talebi gündeme getirirken, bu tür tartışmaların olacağını aklının ucundan bile geçirmediğini ifade eden Polat, "Bu tür finansal yetkilerde sürelerin olmasının doğru olduğuna inanıyorum. Kendim ve yönetimim bu sürenin kısaltılmasında ısrar ediyoruz" dedi.

Yapılan oylamada, Goldman Sachs ile yapılan kredi anlaşmasında kullanım yetkisinin Adnan Polat yönetimi ile sınırlı olması, 26 "hayır" oyuna karşılık, 211 "evet" oyuyla kabul edildi. Yetkinin sınırlandırılmasının ardından tekrar kürsüye gelen başkan Polat, "Kararın oy birliğiyle çıktığını düşünüyorum. Çünkü herkes Galatasaray'ın menfaatini düşünerek oyunu kullandı" ifadelerini kullandı. Adnan Polat, yaşanan sıkıntılı dönemi çok çalışarak atlatmaya çalıştıklarına da değinerek, "Dışarıdan bize rakip olanlar, 'Bu fırtınalı dönemde ayakta kalmak için canımız çıkıyor. Bu dalgalı, fırtınalı ortamda siz nasıl ayakta duruyorsunuz?' diye soruyorlar. Yönetim kurulumuzun her bir ferdi, gecesini gündüzüne katmış vaziyette kulübümüzün her alandaki menfaatleri için mücadele ediyoruz. Mart ayından beri bir hafta sonunda bir gün dahi dinlenmeyen yöneticilerimiz var. Galatasaray için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Polat, Beşiktaş ile yapacakları derbi maçta takımlarına güvendiklerini, ancak derbi maçların sonucunu kestirmenin zor olduğunu söyledi. Galatasaray Lisesi'nde gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul toplantısının ardından basın mensuplarına açıklama yapan Polat, Galatasaray-Beşiktaş maçlarının her zaman zorlu geçtiğine değinerek, şunları kaydetti: "İki taraf da kazanmak için oynayacak. Ben Galatasaray takımına ve taraftarımıza güveniyorum. Temennim galibiyetle ayrılıp, ilk yarıyı en iyi şekilde bitirmiş olmak ve taraftarlarımızın yeni yıla mutlu girmelerini sağlamak.Ama derbilerin neticesini kimse kestiremiyor. Ben de kestiremiyorum."

'Tüm kupalar bizimdir!'

Sarı-Kırmızılı kulübün patronu Polat, hem futbolda hem de diğer branşlarda, yarıştıkları her kulvarda şampiyon olacaklarını iddia etti

‘Emin adımlarla yürüyoruz...’

Galatasaray Başkanı Adnan Polat’tan iddialı sözler... Sadece futbolda değil, başta basketbol olmak üzere tüm branşlarda önemli yatırımlar yaptıklarını ifade eden Sarı-Kırmızılı kulübün patronu, yer aldıkları her kulvarda kupa kazanmak istediklerini söyledi. Futbol takımının şampiyonluk potasına girdiğini, UEFA’da gruptan çıktığını, Türkiye Kupası’nda da yoluna devam ettiğini hatırlatan Polat, “Sezon başında koyduğumuz tüm hedeflere emin adımlarla ulaşacağız” diye görüş bildirdi.

‘Fener’den rövanşı alacağız!’

Erkek basketbol takımının da, tıpkı futbol takımı gibi Avrupa’ya talihsiz bir başlangıç yaptığını, ancak toparlandığını vurgulayan Polat, “Şu an her şey yolunda. Mutlaka şampiyonluk istiyoruz. Ayrıca bayan basketbol takımımız da Fenerbahçe’den geçen sezonun rövanşını alacaktır. Finalde Fenerbahçe’yi istiyoruz” ifadesini kullandı. Başkan ayrıca bugün saat 11.00’de Polat Otel’de bir basın toplantısı düzenleyerek, tüm merak edilen sorulara yanıt vereceğini dile getirdi.

Papermoon’da kulaktan kulağa!

Galatasaray Başkanı Adnan Polat ile Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, önceki akşam Papermoon’da karşılaştı. Kulüp patronları ayrı ayrı masalarda yemek yerken; Polat, Yıldırım’ı masasına davet etti. Daveti geri çevirmeyen Yıldırım, Polat’ın masasına geçince koyu bir sohbet başladı. Birbirlerinin kulaklarına eğilerek, diyaloglarının etraftan duyulmasını önlemeye çalışan ikilinin, özellikle Kulüpler Birliği hakkındaki bazı konularla ilgili konuştuğu öğrenildi.

Üye tanıtımı töreninde Haber Müdürümüz Serdar Dinçbaylı ile görüşen Polat, “70-80 yaşındaki büyüklerimizin ayağa kalkıp beni alkışlaması bana gurur veriyor” dedi.

Cevap: Galatasaray Spor Kulübü Başkanı : Adnan Polat

Azize ile Adnan Polat aynı masada öyle mi?Dünya tersine mi dönüyo lan?

"En iyi taraftar bizde! Ama..."

Adnan Polat 2009'dan ne bekliyor, ne istiyor? Cim Bom'un patronu yeni yılın ilk saatlerinde Fanatik'e konuştu... Türkiye’nin en iyi taraftar kitlesine sahip olduklarını söyleyen Polat ancak bir mesaj vermeyi de ihmal etmedi: "Çok daha fazla katılımcı olmalarını isterdim"

İşte Polat'ın açıklamaları:

"Galatasaray Başkanı olmak en büyük hayalimdi, bunu gerçekleştirdim. Galatasaray Başkanı olarak da hayallerim var. Aslında bu konu hakkında 2 gün konuşabilirim. O kadar çok gerçekleşmesini istediğim şey var ki, bunları kısa sürede anlatmak hiç de kolay değil ama kısaca bahsetmek gerekirse..."

"Galatasaray’ın idari ve her anlamda kurumsallaşmasını istiyorum. Her şubenin maddi anlamda bağımsızlığını kazanması kulübün daha sağlıklı yönetilmesi açısından son derece faydalı olur. Ayrıca kulüp bünyesinde bulunan şirketlerin de sağlıklı bir şekilde faaliyetlerine devam etmesi ve bugün yaşanan olumsuzlukların geride kalması en büyük dileğim."

"Kulübümüz bir tesisleşme atağında, stadımız hızla yükseliyor. Fakat benim istediğim tüm branşlarımızın faaliyet gösterdiği tesislerin dünyanın en modern ve işlevsel binaları olması. Sadece stat ya da salon yapmakla iş bitmiyor, bu tesislerin oynanan spor müsabakalarının yanı sıra kalan diğer zamanlarda da çeşitli konser ve gösterilere ev sahipliği yapması gerek. Böylece kendi masrafını çıkarttığı gibi kulübe gelir getirmesi de sağlanır."

"Galatasaray’ın muazzam bir potansiyeli var. Riva, Ada, Kalamış Tesisleri. Buraların son derece modern tesisler haline getirilmesini isterim. Modern derken her yönden, bunlara işletmeleri de dahil. Florya Metin Oktay Tesisleri için de bazı düşüncelerimiz var. Bunları eksiksiz olarak hayata geçirebilmek ve oradan elde edilecek gelirlerle kulübün geleceğini garanti altına almak istiyorum."

"Türkiye’nin en iyi taraftar kitlesine sahip bir camiayız. Çok daha fazla katılımcı olmalarını isterdim. Yeni stat yapıyoruz, kombinelerin tamamının satıldığını görmek, her maçımızı 50 bin taraftar karşısında oynayabilmek sanırım çok keyifli olurdu. Belki de günün birinde daha büyük bir stada ihtiyaç duymamız beni çok sevindirirdi."

"Futbolda kalıcı başarılar isterdim. En azından Real Madrid, Manchester United ayarında bir ekip kurmak güzel olurdu. Avrupa şampiyonluklarını her yıl yaşama heyecanı insana çok hoş görünüyor. Başarılarımızın her sene tekrarlanması kulübün her açıdan mükemmelleştiğinin göstergesidir. Son olarak içinde Galatasaray olan her şeyin her zaman en tepede, her zaman zirvede olmasını isterdim."

Kaynak: Lig TV

"20 milyondan fazla taraftara sahibiz"

Başkanımız Adnan Polat, yönetim kurulu üyeleri Metin Karakaya ve Nejat Uygur ile Ödemiş Galatasaraylılar Derneği'nde taraftarlarla buluştu.

Geceye yaklaşık 500 Galatasaray taraftarı katılırken, Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat ve yönetim kurulu üyeleri, salona girişlerinde büyük coşku ve tezahüratlarla karşılandı. Ödemiş Galatasaraylı Taraftarlar Derneği Başkanı Özen Bildir, gecede yaptığı konuşmada, Kulüp Başkanı Adnan Polat ve yönetim kurulu üyelerine Ödemiş'e geldikleri için teşekkür etti ve Adnan Polat'a bir plaket takdim etti. Kulüp Başkanı Adnan Polat ise, Galatasaray'ın bu sene de şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu söyleyerek, "Galatasaray büyük bir kulüp, büyük bir holdingtir. Bin 500'den fazla sporcusu ve çalışanı vardır. Kulübümüz 10 binden fazla üyeye, 20 milyondan fazla taraftara sahiptir. Dünyanın her yerinde taraftarımız var. Üniversitemiz, lisemiz, ilköğretim okulumuz ve birçok kuruluşumuz var. Biz büyük bir aile, büyük bir kuruluşuz. 6 tane şirketimiz var. Şimdi iki tane daha geliyor. Stadyum inşaatı, şampiyonluk ve kupayı göklere çıkarmak dışarıdan görüldüğü gibi kolay değil. Yağmur, çamur demeden uğraşıyoruz" dedi.

Konuşması zaman zaman taraftarların tezahüratlarıyla kesilen Başkan Polat, taraftara hitaben "Galatasaray nasıl ayakta duruyor diye soruyorsanız işte cevabı, sizin gibi cefakar taraftar sayesinde" diye konuştu. Başkan Polat, Ödemiş Galatasaraylı Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu'nda bayan üye görmekten büyük mutluluk duyduğunu, önümüzdeki senelerde Galatasaray Yönetim Kurulu'nda da bayan üyelere yer vermek istediklerini sözlerine ekledi. Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat'a Sarı-kırmızılı taraftarlar gece boyunca büyük ilgi gösterdi. Başkan Polat, daha sonra taraftarlarla hatıra fotoğraf çektirip, bol bol imza dağıttı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

"DAHA CİDDİ OLMALIYIZ"

Başkanımız Adnan Polat, 4-2 kazandığımız Malatyaspor maçının ardından yaptığı açıklamada daha ciddi olmamızı gerektiğini söyledi.

Başkanımız Adnan Polat, 4-2 kazandığımız Malatyaspor maçının ardından yaptığı açıklamada daha ciddi olmaları gerektiğini söyledi. Polat maçın ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada "Daha ciddi olabilirdik. Ama bizim futbolcuların kafası Sivas'daydı. Sonuçta daha iyi olmalıyız. Kupada bundan sonraki rakiplerimize bakacağız" dedi.

Polat, Fenerbahçe ile ilk derbi maçı yapmalarının 100. yıl dönümü olmasıyla ilgili olarak ise "Evet bugün Fenerbahçe ile rekabetimizin 100. yılı. İki kulübün rekabeti Türk futbolunda büyük ivme yarattı. Bu rekabetin ve dostuluğun sürmesini temenni ediyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak: DHA

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Galatasaray dergisine açıklamalar yaptı ve önemli konulara değindi.

"2010'da hazır"

Galatasaray Kulübü Başkanımız Adnan Polat, ligde ikinci yarının başlamasıyla birlikte çok önemli bir döneme girdiklerini söyledi. Adnan Polat, 1 Şubat Pazar günü piyasaya çıkacak Galatasaray Dergisi'nin yeni sayısında yer alan yazısında, bir yılın emek ve çabasının karşılığının alınacağı bir döneme girdiklerini belirterek, ''Avrupa'da ülkemizi temsil eden tek takım olarak UEFA Kupası kulvarında yürürken, Turkcell Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası'nda hedefimiz olan şampiyonluk yolunda çok ciddi sınavlarla ikinci yarıya başlıyoruz'' dedi.

Profesyonel futbol takımının, birçok talihsizlik ve sakatlıklarla boğuştuğu ilk yarının ardından ikinci yarıya başladığını aktaran Polat, ''Yaşadığımız talihsizliklere bir son vermemiz halinde neler yapabileceğini göstermiş olan bir takıma sahibiz. Bu takımın hepimizden daha fazla desteği hak ettiğine inanıyorum. Ligin ikinci yarısında, Ali Sami Yen Stadı'nda boş koltuk görmeyeceğimize inanıyorum'' ifadelerini kullandı.

Aslantepe'de yapımı devam etmekte olan Türk Telekom Arena'da çalışmaların yoğun bir tempoda sürdüğünü kaydeden ve localar ile VIP koltukların pazarlanması için bir satış ekibinin kurulduğunu aktaran Polat, konuyla ilgili şu bilgiyi verdi:

''Mart ayından sonra giderek hızlanan bir tempoyla, Türk Telekom Arena'nın kombine satışlarına başlanacaktır. Amacımız, Eren Talu-Alke-Dubai ortaklığının hedef olarak belirlediği inşaat bitim tarihi olan 29 Ekim 2009 tarihinden itibaren, en kısa zamanda kulüp olarak yapacağımız ilave hazırlıkların ardından, Türkiye'nin en modern stadını 2010 yılı başında açılışa hazır hale getirmektir. Kulübümüz açısından hayati önem taşıyan bütün bu sürecin, tüm dünyanın ekonomik krizde olduğu bir döneme denk gelmesi, talihsizlik olarak görülebilir. Ancak biz Galatasaray'ın gücüne, Galatasaraylıların renklerine ve kulüplerine olan sarsılmaz bağlılığına güveniyoruz. Bu sürecin, artık önü açılmış, ekonomik anlamda rahatlamış ve Türkiye için yepyeni ve daha büyük hedeflere yürümeye hazır bir Galatasaray'ın ortaya çıkmasına yol açacağından kişisel olarak eminim.''

Polat ayrıca, Galatasaray Kulübü'nü aldıkları yerden daha ileriye götürmek üzere yola çıktıklarına vurgu yaptığı yazısını, ''Galatasaray geleneğinin tarihsel mirası olan ileriye yönelik öncü kulüp olma misyonumuzu sürdürerek, Türk spor tarihinde yeni bir dönem açmaya hazırlanıyoruz. Bu duyguyu sizlerle paylaşmaktan heyecan ve gurur duyuyorum'' diye tamamladı.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Polat olaya el koydu

Başkanımız Adnan Polat, iki maçta kaybedilen 5 puan sonrası ipleri eline aldı. Polat'ın takımımız için "Ya düzelecekler, ya düzelecekler" dediği öğrenildi.

Galatasaray'da üst üste gelen kötü sonuçlar sonrası başkan Adnan Polat sahaya inmeye karar verdi. Fortis Türkiye Kupası'ndan elenen takımın Turkcell Süper Lig'de son iki haftada 5 puan kaybederek şampiyonluk yarışında zirveyi yakalama fırsatını tepmesi Polat'ı kızdırdı. Antalya maçı öncesi futbolculara yapılan ödeme sonrası takımın ortaya koyduğu futbola son derece öfkelenen Polat'ın yönetim kurulu üyelerine, "Artık kaza falan yok. Bir ay Florya'ya kamp kuruyorum. Böyle bir futbol ortaya koymaya kimsenin hakkı yok" dediği öğrenildi. Kimsenin kötümser olmaması gerektiğini belirten başkan Polat, "Takımın ruhunu kaybettiğini görüyorum. İş işten geçmeden ne gerekiyorsa yapacağız. El koymamız gerekiyorsa onu da yapacağız. Özellikle takım içindeki dedikoduların artık kesilmesi lazım. Bu iş bu kadar ucuz değil. Ya düzelecekler, ya düzelecekler" ifadesini kullandı. Dün Florya'da antrenmandan sonra futbolcularla yemekte bir araya gelen Polat'ın, sezonun kalan bölümü için uyarılarda bulunduğu bildirildi.

Kaynak: Sabah

"Artık ciddi olun"

UEFA Kupası'ndaki zorlu Bordeaux maçı öncesi sıkıntılı günler geçiren Galatasaray'da devreye başkan Adnan Polat girdi. Florya'ya bir çıkarma yapan Polat, oyuncularıyla bir toplantı yaptı ve "Artık ciddi olun" uyarısında bulundu.

Antalyaspor’a yenilince zirvedeki ikilinin 5 puan gerisine düşen ve şampiyonluk yarışında büyük darbe alan G.Saray’da devreye kulüp başkanı Adnan Polat girdi. Polat, Bordeaux maçı öncesi Florya’ya adeta çıkarma yapıp, dün sarı kırmızılı futbolcularla öğlen yemeğinde bir araya geldi. Son haftalarda ciddiyetten uzaklaşan ve kötü bir performans sergileyen oyuncuları, UEFA Kupası’nda oynayacakları kritik maç öncesi uyaran Adnan Polat, "Artık ciddi olun" dedi.

Bundan sonra futbol şubesine daha fazla vakit ayırma kararı alan başkan Adnan Polat, yemekte, "UEFA Kupası’nda hedefi final olarak koyduk. Kadıköy’deki final maçında sahada olacağımıza inandık ve bu konuda taraftarımıza söz verdik. Fransa’daki maçta gerçek gücünüzü ortaya koyun, kendinizi ve bizi bir kez daha haklı çıkarın" dedi.

Son haftalarda alınan başarısız sonuçların da etkisiyle kafaları karışan oyunculardan, sorunlarını yarınki maça kadar ertelemelerini isteyen G.Saray Kulübü Başkanı, "Her maçın telafisi var. Ancak bu karşılaşmanın yok. Sezonun belki de en önemli 90 dakikasını oynayacaksınız. Sizden çok dikkatli olmanızı istiyorum" dedi. Ve şöyle devam etti: "Sizden daha özverili bir futbol bekliyorum. Almanya’da şampiyonluğa oynayan Hertha Berlin’i dize getiren, Portekiz’de Benfica’yı mağlup eden siz değil miydiniz? Fransa’da Bordeaux karşısında da aynı mücadeleyi göstermenizi bekliyorum. Nasıl bir takım olduğunuzu ispat edin."

Kaynak: Hürriyet

Köprüleri attı!

Adnan Polat, Galatasaray'ın Bordeaux ile yarın oynayacağı UEFA Kupası 3. tur maçı öncesi takımın son antrenmanını izlemek üzere geldiği Chaban-Delmas Stadı'nda Futbol Federasyonu'na eleştirilerini yine sürdürdü.

Doğan Haber Ajansı'nın haberine göre Galatasaray Başkanı Polat, gazetelerde yer alan ve Futbol Federasyonu'ndan kaynaklanan, "Galatasaray bizden avans istedi, bu istedikleri avansı vermediğimiz için şimdi bize karşı tutum içindeler" şeklindeki açıklamayı esefle karşıladığını belirterek, şunları söyledi:

"Futbol Federasyonu'ndan avans istediğimiz doğru. Ama bunun birçok detayı var. Bu konu, Futbol Federasyonu başkanı, benim ve ayrıca iki kişinin bildiği bir konuydu. Bu konuyu böyle saptırmaları çok yanlış. Bundan sonra Futbol Federasyonu'ndan herhangi bir yetkili Ali Sami Yen'de maça gelirse, protokol tribünündeki yerimi değiştirip, onlarla oturmayacağım. Biz, hakemlerle ilgili tepkimizde haklıydık ve hala konuşuyoruz. İşte Antalya maçında da iki penaltımız verilmedi. Antalyaspor'un bir golü verilmedi. Her maç bu kadar kritik hatalar dünyanın hiçbir yerinde olmaz. Biz hakemlere destek olalım dedik. Devre arası yaptığımız konuşmada da hatalar yapılmasına rağmen yine de ortam gerilmesin diye desteğimizi sürdürdük. Artık hatalar can yakıyor. Ya düzelecekler ve biz destek vereceğiz ya da düzelmezlerse gidecekler."

Türk futbolunun son 20 yılda büyük aşama kaydettiğini vurgulayan Polat, "Maalesef hakemlerimiz futbolumuzun gerisinde kaldı. MHK Başkanı çıkıp, 'malzeme bu' diyerek hakemlere en büyük kötülüğü yaptı. Gerekirse hakemlerimize Avrupa'dan eğitici hakem getirmeli" dedi.

Adnan Polat ayrıca, Bordeaux karşısında alınacak bir galibiyetle ligdeki kötü gidişe de 'dur' diyebileceklerini, takımlarının en kısa sürede toparlanacağından kuşkusu olmadığını söyledi.

Ligtv.com.tr

Üst Alt