Adnan Polat | Başkan (2008-2011) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat | Başkan (2008-2011)

Cevap: Adnan Polat'tan 'çok özel' açıklama

Ekmek parasi kazansin, haklarini aransin diyorsunuz. Affedersiniz, ben Galatasaray'da oynasaydim (ki bu hic bir zaman olmaz ama misal) parayi düsünmezdim. Zaten alacagim en düsük ücret neye yeter biliyormusun, en azindan Florya'ya yakin evim ve arabam olurdu EN AZINDAN, ve gelecegim herhangi bir sakatlik sonrasi garantiye alindigindan emin olurdum. Galatasaray kulübü burasi. Bu takimda kötü durumu olan bir futbolcu var mi. Alacagim para bir eve, ve arabaya yeter. Karnim doyarsa, kafami sokacak bir catim varsa, bundan gerisi yalan. Bu sartlar oldu mu, GS icin canimi koyarim.

Cevap: Adnan Polat'tan 'çok özel' açıklama

Ekmek parasi kazansin, haklarini aransin diyorsunuz. Affedersiniz, ben Galatasaray'da oynasaydim (ki bu hic bir zaman olmaz ama misal) parayi düsünmezdim. Zaten alacagim en düsük ücret neye yeter biliyormusun, en azindan Florya'ya yakin evim ve arabam olurdu EN AZINDAN, ve gelecegim herhangi bir sakatlik sonrasi garantiye alindigindan emin olurdum. Galatasaray kulübü burasi. Bu takimda kötü durumu olan bir futbolcu var mi. Alacagim para bir eve, ve arabaya yeter. Karnim doyarsa, kafami sokacak bir catim varsa, bundan gerisi yalan. Bu sartlar oldu mu, GS icin canimi koyarim.

Bahsettigim sey Galatasaray takimiyla ilgili degil, Galatasaray'in icinde buyumus bir insana asilanan degerler ve onu hayata hazirlamak. 16 yasindaysan zaten parayi cok dusunmezsin ve haklisin da. Ama bir anne baba cocuguna kendi basinin caresine bakabilmeyi, etrafinda olusan olaylari kendi terazisinde tartmayi ve buna gore ozgur bir sekilde davranmayi asilamalidir. Galatasaray ve Arda'nin arasindaki iliskiyi de cok farkli gormuyorum.

Sonucta Arda'nin popularitesini bu sekilde arttirmaya calismak yerine kendi iclerinde halletmeleri gerekir, karari da Arda verir baskalarinin soylediklerine ve yaptiklarina verdigi tepkilerle degil en basindan beri kendi dusundukleriyle on plana cikar.

Demek istedigim su, Arda'nin cikip ona sorulan bir soru uzerine "Bana oyle sey yakismaz" demesi baska, baskanin ya da baska birisinin onu boyle anlatmasi baska. Ince bir fark kabul ediyorum, ayrica kesinlikle olumsuz bir aciklama da degil ona da kabul, ama dedigim gibi temelde yatan mantik yanlis. Anlatmasi zor birsey bu galiba. Cok uzun sekilde ornekler vererek anlatabilirim ama baska tartismalara ve uzun uzun gereksiz konusmalara donusebilir o yuzden kaciniyorum bundan. Anlatabilmisimdir bir sekilde umarim.

Cevap: Adnan Polat | Kulüp Başkanı

Dün Taraftarına sahip çıkman, gollere bizim gibi sevinmen Teşekkürler Büyük Başkan.

Dun verdigi demecler ve ardindan taraftarin yaninda yer almasi takdire sayandi.

Ne mutluki boyle bir Baskana sahibiz

21670243.png

:)

Başkan Adnan Polat'ın Yeni Yıl Mesajı

2010 yılının tüm dünyamız ve ülkemiz için barış, huzur ve refah getirmesini, Galatasaray’ımızın tüm branşlarında üstün başarılarla dolu bir dönem olmasını diler, tüm Galatasaray camiasının yeni yılını içtenlikle kutlarım.

Adnan Polat

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı

Başkanım,

Bu taraftar darbeye bağlı sakatlıklardan ve bu sağlık kurulundan çok çekti.

Allah aşkına masaya yumruğunu vur artık, meydanı çakallara bırakma!

Pis futbola prim tanıyan hakemlerden, federasyondan ve sağlam futbolcuyu sakatlayan sağlık kurulundan hesap sor!

Bu taraftar hep arkanda!

Başkanım,

Bu taraftar darbeye bağlı sakatlıklardan ve bu sağlık kurulundan çok çekti.

Allah aşkına masaya yumruğunu vur artık, meydanı çakallara bırakma!

Pis futbola prim tanıyan hakemlerden, federasyondan ve sağlam futbolcuyu sakatlayan sağlık kurulundan hesap sor!

Bu taraftar hep arkanda!

evet gercekten hersey eskıye normale dönmeye baslamısken bıde su sağlık ekıbınden kurtulsak tam olacak.giden geri gelmıyor yaa.

Başkan Adnan Polat'ın Yeni Yıl Mesajı

2010 yılının tüm dünyamız ve ülkemiz için barış, huzur ve refah getirmesini, Galatasaray’ımızın tüm branşlarında üstün başarılarla dolu bir dönem olmasını diler, tüm Galatasaray camiasının yeni yılını içtenlikle kutlarım.

Adnan Polat

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı

:ask:

Süpersin başkan. Ligtv'de Rijkaard ile ilgili çok iyi şeyler konuştu ve gelecek senenin planlamasını yapacağız Mayıs ayı gibi felan dedi. Bunu söylerken ne kendini kastı ne de başka birşey yaptı ve çok rahattı. Rijkaard'a güvenmesi muhteşem birşey. Geleceği düşünen başkanımız olduğunu biliyordum ama bunu kendi ağzıyla duymak süper birşey.

İnşallah uzun yıllar başımızda kalırsın başkan !

İnan! Oyna! Kazan!

Galatasarayımız’ın yeni şampiyonluk sloganı belli oldu...

Galatasarayımız'ın yeni şampiyonluk sloganı belli oldu: İnan, oyna, kazan... Cim-Bom'un 2005-06 ve 2007-08 sezonlarında elde ettiği iki şampiyonluk öncesi sloganlarıyla sarı-kırmızılı takımı ateşleyen Başkan Adnan Polat, ligde son 7 haftaya girilirken zaferin şifresini 3 kelimeyle özetledi, futbolculardan işlerine dört elle sarılmalarını istedi.

Başkan Polat, 2006'da son dakikada Fenerbahçe'nin elinden alınan şampiyonluk öncesi, “20.45'te şampiyonuz” sloganıyla bütün dikkatleri üzerine çekmiş ve yarattığı sinerjiyle zaferin mimarı olmuştu. Polat, 2008'de ise son 6 haftaya girilirken Karl Heinz Feldkamp istifa edince, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, “Kahramanlar zor günlerde ortaya çıkar” diyerek oyuncuları kamçılamıştı.

‘7 maçta 21 puanla şampiyonuz'

Bu sezon ise Rijkaard'ın liderliğinde Elano, Keita, Jo, Neill ve Giovani gibi yıldızların transfer edilmesine rağmen Galatasaray'ın, 27. hafta sonunda 4. sıraya gerilemesinden büyük rahatsızlık duyan Polat'ın, Florya'ya, “İnan, oyna, kazan” sloganını astıracağı ifade edildi. Teknik heyet ve oyunculardan şampiyonluk için kalan 7 haftada maksimum performans isteyen Adnan Polat'ın, derbi yenilgisi ardından oluşan karamsar havanın da dağıtılmasını istediği öğrenildi.

Bu arada Polat'ın, yönetim toplantısında da inancını net bir şekilde dile getirdiği ve “Kalan 7 haftada alacağımız 21 puan bizi şampiyon yapacaktır” ifadelerini kullandığı vurgulandı.

Kaynak: Milliyet

Son 10 senedir çok kötü yönetiliyoruz...Artık Galatasaray camiasının bunu dur demesi gerekiyor...Aziz Karektersizin karşısına,medya şerefsizinin karşısına Galatasarayın potansiyelinin farkına varan ve armayı hobi niyetine değil deliler gibi seven güçlü,lobisi kuvvetli rakplerine göz dağı verebilecek aynı zamanda bu bölünmüş camiayı birleştirecek bir yönetim şart...

amatör branşlarada bir bak başkan, fenere kaybetmekten bıktık artık , ya toparlayın yada azize gibi inin soyunma odalarına fırçayı basın başka türlü olmayacak.

"Guti ile alakamız yok" dedi. Kapattı konuyu. Bana Alman , İtalyan Milli Takımını aldırdı bu medya dedi. :D

Üst Alt