Adnan Polat: "Elimizde önlibero oynayacak oyuncular var"


Az önce Ligtv'de izledim aynen şunları söyledi.

Ara transfer döneminde 4 veya 5 oyuncu transfer edeceğiz demiştik.Bu transferler Hagi'nin isteği doğrultusunda yapıldı.Bütün transferler yapıldı esasında bir tane daha oyuncu vardı,onu yetitiremedik onda büyük komplikasyonlar çıktı.Hagi önliberoya bir tane daha arkadaş istiyordu,ama bizde önlibero oynayacak futbolcular olduğunu düşünüyorum o artık Hagi'nin becerisine kalmış.Biz takımı kurduk bundan sonra aşı pişirmek ona kalıyor.

Soruyorum sana Adnan Polat kim bu oyuncular? Ayhan, Barış, Mustafa Sarp mı?Kimlerin eline kalmışız yazık.
 
Cevap: Adnan Polat: "Elimizde önlibero oynayacak oyuncular var."Sezon sonuna kadar zaten transfer yapma gibi bir durumumuz yok, sezon sonunda yapılacak transferler muhakkak ki orta sahaya güç katacak türden olmalı,aksi takdirde önümüzdeki yılı da çöpe atmış oluruz.
 
Cevap: Adnan Polat: "Elimizde önlibero oynayacak oyuncular var."Bu takımın kesinlikle bir ön liberoya daha ihtiyacı vardı. Bunu Hagi görmüş ama Adnan Polat görememiş.

Sorumluluğu kendisinden çıkarıp antrenöre bırakmış yine.
 
Cevap: Adnan Polat: "Elimizde önlibero oynayacak oyuncular var."Rijkaard 'a yapıldığı gibi ''Futbolu ben bilirim, bunlar milli oyuncu, gerisi sana kalmış'' davranışı yapılmış Hagi 'ye de. Devam edin bakalım. 500 bin için kaçırdığınız Cenk Tosun 1 haftada fiyatını 5 katına çıkardı.
 
Cevap: Adnan Polat: "Elimizde önlibero oynayacak oyuncular var."Polat gibi bir cok adam var Türkiye de. Is adami olduklarindan her isten caktiklarini zannediyorlar. ama kazin ayagi öyle degil iste. sezgi'nin de Polatin da futbol bilgisi sifir.
 
Cevap: Adnan Polat: "Elimizde önlibero oynayacak oyuncular var."galip geldigimiz ve güzel oyun sonrasi cikmis konusuyor.sezon sonu görürüm transfer varmi yokmu
 
Cevap: Adnan Polat: "Elimizde önlibero oynayacak oyuncular var."walla akıllandıysa eğer başkan yaz dönemi transferi için çalışmaya şimdiden başlarsözleşmesi biten ve iş görecek adamlara şimdiden imzalatır.ama bizimkilerde şimdiden çalışma yapacak bir vizyon göremiyorum ben
 
Cevap: Adnan Polat: "Elimizde önlibero oynayacak oyuncular var."Neill ve Cana'yı kabul eder, mantıksız dahi olsa Culio'yu da bu işe katarsak haklı sayabiliriz. Ama bu söylemde değindiği asıl şey BAM'sa Allah iyiliğini versin demekten başka söz bulamıyorum.
 
Cevap: Adnan Polat: "Elimizde önlibero oynayacak oyuncular var."Cenk Tosunu almadılar 500 bin euro için. o türkiye kupası maçını kazanana zaten 400 bin euro veriyolar. bu kadar olmaz ya:)
 
Cevap: Adnan Polat: "Elimizde önlibero oynayacak oyuncular var."aslında ayhan neill uyumlu olabilir,çünkü gruplarda oynarken yalnış hatırlamıyorsam ikisi oynamıştı ortasahada ve baya etkili olmuştuk antep karşısında
 
Cevap: Adnan Polat: "Elimizde önlibero oynayacak oyuncular var."Barış-Ayhan.Msarp. Cana galıba bu arkadaslardan bahsedıyor yeterlı oldugunu fılan mı dusunuyor Adnan bey.
 
Cevap: Adnan Polat: "Elimizde önlibero oynayacak oyuncular var."Bir çıkıp " Galatasaray'a yakışmayan futbolcular var, son şansları " diyor, sonra çıkıp şimdi de " Elimizde ön libero oynayacak futbolcular var " diyor. Anlamak mümkün değil.
 
Cevap: Adnan Polat: "Elimizde önlibero oynayacak oyuncular var."Hagi ne yapsın bu zihniyete, Rİjkaard ne yapsın, Skibbe ne yapsın? BAM'ın Bankasya kalitesi yok. Bırakın Galatasaray'ı. İnşallah uzn süreli sudan cezalar alırlar üçü birden.
 
Cevap: Adnan Polat: "Elimizde önlibero oynayacak oyuncular var."Hagi önliberoya bir tane daha arkadaş istiyordu,ama bizde önlibero oynayacak futbolcular olduğunu düşünüyorum o artık Hagi'nin becerisine kalmış.Biz takımı kurduk bundan sonra aşı pişirmek ona kalıyor.Hem oyuncu istiyo, hem alamıyosunuz, hem artık Hagi'ye kaldı oluyo. Bu nasıl bir mentalitedir?
 
Cevap: Adnan Polat: "Elimizde önlibero oynayacak oyuncular var."Hagi önliberoya bir tane daha arkadaş istiyordu,ama bizde önlibero oynayacak futbolcular olduğunu düşünüyorum o artık Hagi'nin becerisine kalmış.

Vay anasını satayim. Demek sonunda bunu da söyledi. Gerçi kendince son derece haklı. Barış-Ayhan-Mustafa varken gidip Hagi'nin istediği adamı alamam diyor, onları oynatamaz ise Hagi'nin beceriksizliğidir diyor. Ve hâla Hagi'de suç bulan zihniyetler olacak, hemde gani gani. Böyle giderse Başkanlık koltuğunu senelerce daha bırakmaz.
 
Üst Alt