Adnan Polat: "F.Bahçe'ye hakem kararıyla yenildik!"


Galatasaray'ın Arena'da Fenerbahçe'ye hakem kararıryla boyun eğdiğini ileri süren Adnan Polat adeta isyan etti!Polat, Aydınus'un kararlarıyla skoru belirlediğini belirtip, "Ancak medya bunları yazmıyor. Daha da kötüsü içimizden birileri yenildik diye stattan gülerek çıkıyor. Bu beni kahrediyor" diye isyan etti...Adnan Polat'ın büyük isyanı!

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Fenerbahçe derbisi sonrası maçın orta hakemi Fırat Aydınus ile Futbol Federasyonu'na öfke yağdırırken, "Bazıları stattan çıkarken gülüyordu" diyerek içeriye yönelik ağır bir eleştiri de getirdi.Sabah'ın haberine göre; Polat, "Fırat Aydınus maçı katletti. İki yardımcı hakem de çok iyi bir maç yönetmesine rağmen Aydınus, maçı çığrından çıkarttı. Milan Baros'un attığı nizami golü saymadığı gibi kendisine vuran Özer'e sarı kart çıkartmakla yetindi. Ne yapacaktı Özer, bir de yumruk mu atacaktı kırmızı kart göstermesi için" ifadelerini kullandı.Aydınus için iki stoperlerine sarı kart göstererek gardlarını düşürdüğü yorumunu yapan Polat, "Bunlar sezon başından beri böyle. Hakemler ve federasyon Galatasaray'a karşı anlamadığımız bir tutum içindeler" diye konuştu.'Medya susuyor' diye isyan etti!

Galatasaray'a hakemlerin yaptığı haksızlıkların basın tarafından da yeterince dile getirilmediğini söyleyen Polat, "Beni en çok üzen ise maç sonrası çıkan gazetelerde bunların yazılmayışı. Televizyonlarda eski futbolculardan tutun eski teknik direktörlere kadar kimse bunu dile bile getirmiyor. Bazıları zaten federasyonun kuklası olmuş. Bütün sezon boyunca bize hep haksızlıklar yapıldı. Dışarıdakiler böyle de, ya kendi içimizden, Galatasaray camiasından bazı kişiler farklı mı? İçimizdeki insanların ezeli rakibimize 2-1 yenilmemize rağmen maçtan gülerek çıkmaları beni daha da çok kahretti" ifadelerini kullanarak üzüntüsünü dile getirdi.internetspor
 
Cevap: F.Bahçe'ye hakem kararıyla yenildik!bos laf bunlar...sampiyonluk iddiamiz devam ederken 8. hafta da FR gönderiyorsun sonra "hagi'yi" getirirsen olacagi buydu...zaten vizyonsuz bir yönetimdiniz, futbol takimini da hedefsiz bir takim haline getirdiniz..haa pardon, hedef: kümeden düsmemekhala ona buna suc buluyorsunuz ya gercekten cok ilginc...adnan polat gercekleri göremez olmus...danismanlarini asistanlarini bir degistir nolursun..!!!
 
Cevap: F.Bahçe'ye hakem kararıyla yenildik!Bence önce kafayı değiştirsin. Polata en öfkeli olanlardan biriyim. Ama şuda bir gerçek Barosun golü nizamiydi. Bizim futbolcularımıza peynir ekmek gibi kart çıkartan hakem Özere kırmızı kart gösterebilmeliydi. Bir arkadaş başka bir haberde yazmış Ardaya savurulan tekmeyi Arda savursaydı diye ben izlediğim halde kaçırmışım pozisyonu. Bu sene Galatasarayın saha içinden başka dışındanda cezalandırıldığı gerçek. Ama bunların tümü birleşince Galatasarayın haklarını savunacak ilk ik kişi yine başkan. Gerektiğinde Aslan gibi kükremesinide biliriz diyordu. Ben bir kükreme duyamadım henüz. Buda şu demek oluyor başkan kendi ağzıyla işini iyi yapamadığını itiraf ediyor.
 
Cevap: F.Bahçe'ye hakem kararıyla yenildik!yahu hakemler seni eziyorsa git hakkını savun. Bilmiyorsan git azize abine sor öğren. onlar olsa neler yapardı. gideceksin gerekirse federasyonu sıkıştıracaksın, resmi sitenden ağır ifadeler kullanacaksın.
 
Cevap: F.Bahçe'ye hakem kararıyla yenildik!Yahu bunlar ekmeğin arasına kaşarı sucuğu sıkıştırıp tost yapamaz. Ne fenerasyonu?yahu hakemler seni eziyorsa git hakkını savun. Bilmiyorsan git azize abine sor öğren. onlar olsa neler yapardı. gideceksin gerekirse federasyonu sıkıştıracaksın, resmi sitenden ağır ifadeler kullanacaksın.
 
Cevap: Adnan Polat : F.Bahçe'ye hakem kararıyla yenildik!Hakem yüzünden kaybetmedik diyenler şunu düşünsün?- Servet 'in golünü Fenerli Lugano atsa, hakem o ofsaytı görür müydü, verebilir miydi? (Yanıt için geçen yıl Kadıköy'de oynanan maçta yediğimiz ilk golü akla getirin.)

- Yekta 'nın golünü Fenerli Özer atsa, yine aynı şekilde.

- Baros 'un kaptığı topu Semih Servet 'ten çalsa hakem faul verir miydi? Üstelik defans oyuncuları posizyona devam ediyor, yani pozisyonun nizami olduğunu vucüt dilleriyle belli ediyorken.Örnekleri çoğaltalım;- Siz hiç GS-FB derbisinde bariz elle oynadığımız bir pozisyona penaltı verilmediğini gördünüz mü? (2003-04 sezonu, Luciano (Hakem Muhittin Boşat))

- Siz hiç sarı kartlı bir oyuncumuz uçan tekme attığında 2nci sarıdan atılmadığını gördünüz mü? (2008-09 sezonu, Selçuk Şahin (Hakem yine Aydunus))

- Siz hiç bir FB li oyuncuyu ceza sahası içinde elle çekip düşürdüğümüzde penaltı verilmediğini gördünüz mü? (2009-10 sezonu, Lugano D.Santos pozisyonu) (Hakem Cüneyt Çakır)Bu oyuna bir son vermek için, önce bunu görmemiz ve kabullenmemiz lazım.Biz de isteriz Galatasaray çıksın hakeme rağmen Fenerbahçe 'yi eze eze yensin ama madem yapamıyoruz, neden eşit şartlarda olamıyoruz ve bunu doğal kabul ediyoruz?
 
Cevap: Adnan Polat : F.Bahçe'ye hakem kararıyla yenildik!Bizim taraftarda da var kardeşim, hakem o pozisyonları bizim lehimize verseydi bugün nasıl oynadığımızı konuşurdunuz.
 
Cevap: F.Bahçe'ye hakem kararıyla yenildik!Hakem kararıyla yenildiysek bunu bir genç kızn annesine şikayet ettiği gibi sessiz ve gizli etmiyceksin adam gibi çıkıcaksın Galatasaray başkanı aslandır kükrer dediğin gibi çıkacaksın hesap soracaksın basından soracaksın hakemlerden soracaksın Ligtv nin taraflı maç yayınından soracaksın adamlar kritik hiç bir pozisyonun tekrarını vermedi madem Galatasaray başkanısın o konum için canını verebilecek insanlar var yakışanı yap gazete köşelerinde adamların sayfalarını doldurmak için uğraşma.Yapamıyosanda çek git.
 
Cevap: Adnan Polat : F.Bahçe'ye hakem kararıyla yenildik!Hakem yüzünden kaybetmedik diyenler şunu düşünsün?- Servet 'in golünü Fenerli Lugano atsa, hakem o ofsaytı görür müydü, verebilir miydi? (Yanıt için geçen yıl Kadıköy'de oynanan maçta yediğimiz ilk golü akla getirin.)

- Yekta 'nın golünü Fenerli Özer atsa, yine aynı şekilde.

- Baros 'un kaptığı topu Semih Servet 'ten çalsa hakem faul verir miydi? Üstelik defans oyuncuları posizyona devam ediyor, yani pozisyonun nizami olduğunu vucüt dilleriyle belli ediyorken.Örnekleri çoğaltalım;- Siz hiç GS-FB derbisinde bariz elle oynadığımız bir pozisyona penaltı verilmediğini gördünüz mü? (2003-04 sezonu, Luciano (Hakem Muhittin Boşat))

- Siz hiç sarı kartlı bir oyuncumuz uçan tekme attığında 2nci sarıdan atılmadığını gördünüz mü? (2008-09 sezonu, Selçuk Şahin (Hakem yine Aydunus))

- Siz hiç bir FB li oyuncuyu ceza sahası içinde elle çekip düşürdüğümüzde penaltı verilmediğini gördünüz mü? (2009-10 sezonu, Lugano D.Santos pozisyonu) (Hakem Cüneyt Çakır)Bu oyuna bir son vermek için, önce bunu görmemiz ve kabullenmemiz lazım.Biz de isteriz Galatasaray çıksın hakeme rağmen Fenerbahçe 'yi eze eze yensin ama madem yapamıyoruz, neden eşit şartlarda olamıyoruz ve bunu doğal kabul ediyoruz?90.dakikada hasan kabzeye verilmeyen penaltı,aynı maçta luganonun 2.sarıdan atılmaması

4-1lik maçta Ü.karana verilmeyen penaltı,lıncolnün frikiği direk olmalıydı hakem hatası2-1lik cüneytin yönettiği maçta volkan gole giderken durduruldu,48.dakikada deivid 2.sarıdan,alexle semih 90.dakikada attığı tekmelerden kırmızı görmedi.Lıncoln haksız atıldı ilk sarısı komedi.G.gönül kaleciyle karşı karşıya kaldı topala faul yaparak.Ü.karan komedi bir sarı kart gördü vb..
 
Cevap: F.Bahçe'ye hakem kararıyla yenildik!İlk Devre Galatasaraylılar'a göre Selçuk atılmalıydı. Ama Selçuk, ayağını kaldırıp döndüğünde Ümit'in geldiğini fark etmiyordu. Kart çıkmaması doğruydu. İkinci yarı bir duran topta Deivid'in Balta'ya yaptığı hareket penaltıydı. Aydınus göremedi. Sabri, Emre'nin gırtlağını sıktı. İkisi de sarı kart gördü. Üç defa bozulan barajı açtırmak için üç dakika bekledi; bir kart çıkarmadı. Bu, çağdaş hakemlik değildir. Maç boyunca gevşek ve oyunculara tavizkar tutumu +93'teki kavgaya neden oldu. Orada da adamları atmayıp eyyama girseydi, hem kendini hem de Türk hakemliğini bitirirdi. Dört kırmızı kartın Emre Aşık hariç hepsi doğru gibi gözüküyor. Ama büyük hadiseler çıkmasının temel nedeni Fırat Aydınus'un gevşek yönetimidir.13.04.2009
 
Cevap: F.Bahçe'ye hakem kararıyla yenildik!Bu düzenin bozulması için, çok ağır bir başkanın gelmesi lazım.
 
Cevap: F.Bahçe'ye hakem kararıyla yenildik!Daha önce söylemiştim yine söyleyeyim. Hakem yüzünden kaybedilmedi bu maç. Baros'un saçma sapan ayak dışı pas fantezisi, Stancu'nun kale dibinde kafa vurmayı becerememesi, Kewell'ın topları ayağından kaçırması, Hagi'nin Pino'yu oyuna almaması yenilmemizin sebepleri. Bunları doğru düzgün yapamıyorsak bu maçı zaten kazanmayalım bi' zahmet.
 
Cevap: F.Bahçe'ye hakem kararıyla yenildik!Bunları hepsi gerçek Fenerasyon yokken de olanlar var bunların içinde hakemler Fenere karşı baskı altında mı hissediyor nedir bu hep aynı..Bize bir hatalı çalsalar onlara 20 çalıyorlar..
 
Cevap: F.Bahçe'ye hakem kararıyla yenildik!Bu düzenin bozulması için, çok ağır bir başkanın gelmesi lazım.Kim kaldı şu an böyle bi başkan adayı?Selahattin Beyazıt çok yaşlı o girmez, Ünal Aysal kapalı kutu, Özhan başkan gibi efendiliğimi bozmayayım diye ezdirecek diye korkuyorum bir Faruk Süren kaldı o da soru işareti..
 
Cevap: F.Bahçe'ye hakem kararıyla yenildik!senun gibi baskanin konusmasi ancak internetspor gibi saygin bir ortamda yayinlanir
 
Cevap: F.Bahçe'ye hakem kararıyla yenildik!Bizi feneri hakemlerle yenmiyoruz. Biz hakemi, alternatif ya da ana kazanma yolu olarak görmedik. Son bilmem kaç yılın maçlarına bakın, hakem faciaları da var ancak, en üst düzey futbolcularımızın bile yaptığı inanılmaz hatalarla ne goller yemişiz, ne maçlar vermişiz. Boşa çıkan Tafarel Mondragon, top sektiren Song, Bülent... daha niceleri.Semih oyuna girdikten sonra adamlar bir baskı kurdu, biz ise Neill dahil topu ileri tepiklemeye çalıştık ve hepsi yine geri döndü. Biz 1-0'a yatmayı düşünüp, 3 kesici orta sahasıyla birşey yapamayacağı belli rakipten korktuğumuz için, Stancu-Pino yanlış tercihiyle oyuna başladığımız için yenildik.Korkan rakipten korktuk.
 
Cevap: F.Bahçe'ye hakem kararıyla yenildik!Hakemlerin bize kaybettirdiği ilk derbi maç değil.Art niyet bariz ortada.
 
Cevap: F.Bahçe'ye hakem kararıyla yenildik!Tamamda başkanım...Neyine itiraz edicez...

İtiraz edicek halmi bıraktınız...

Ulan Bank Asya makarsı dinlemekten bir gün birinin tepesine binicem ha...
 
Üst Alt