Adnan Polat: ''Şampiyonluk yarışını zevkle izliyoruz'' - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat: ''Şampiyonluk yarışını zevkle izliyoruz''

Cevap: Adnan Polat: ''Şampiyonluk yarışını zevkle izliyoruz''

Başkalarının şampiyonluk yarışından zevk alan bir başkan :) Yorumsuz..

Cevap: Adnan Polat:Şampiyonluk yarışını zevkle izliyoruz.

Başkanımız eğleniyor bizimle.

2 gündür sevimli sempatik görünme çabaları, korkarım bu akşam son bulacak.

Bu laf başlı başına istifa sebebidir.

Sen GALATASARAY başkanısın Türkiyenin en büyük Spor Kulübünü yönettiğini unutmamalısın:mad:

Borçlardan bizi kurtarmış olabilir(gerçi söylentiler tam tersi yönünde),Riva işini çözmüş olabilir Stadı bitirmiş olabilir ama küme düşme hattında bile olsak GALATASARAY başkanı böyle bir laf söyleyemezzzzzzzzz:mad:

Bizim için 2.lik bile başarısızlıkken sen Bursa,Trabzon gibi 2.sınıf takımların hocalarına şirin gözükmek için böyle bir laf edemezsin.

Her ne kadar geleneklerimize aykırı ise de Genel kurulda İbramı etmiyorlar,İmzamı topluyorlar vs. ne yaparlarsa yapsınlar koltuktan indirsinler artık.

Dilerim Allah'tan Galatasaray tekrar yarışın içindeyken de kahırla izlersin..

bizde başkanlık yarışını zevkle izleyeceğiz. eğer aday olursan kaç oy alacağını şimdiden merak ettim çapsız başkan....

Bütün camiayı deli yerine koyuyor, maalesef ki bunu da başarıyor. Resmen deli muamelesi görüyoruz.

Bir başkan bunu asla dememeli.Sırf başkalarına şirin gözükmek için taraftarını karşına alamazsın,Takımını küçük düşüremezsin buna hakkın yok sayın Adnan Polat!

"Tecavüz kaçınılmazsa, ZEVK almaya bak" demişler.

Ne acıdır ki bu gece binlerce G.Saraylı yüreği sızlayarak, kahrolarak G.Antep' in turu geçmesini ister bir ruh haline büründü. Çünkü artık herkes anladı ki bu gece turu geçmek demek; yarın herşeyin kaldığı yerden devam etmesi demek, hafta sonları acı çekmeye devam etmek demek, mahallede kimsenin yüzüne bakamamak demek...Sen hissedemezsin ki yaşadıklarımızı Sn.Adnan Polat; sen ki kendi taraftarlarını protesto ettiler diye ellerinle emniyete teslim edeceğinide söylemiştin ya hani..O gün bitti aslında her şey, seni sevenleri işte asıl orada terkettin sen..

yok abi ben diyorum bak adnan polat kesin bişey cekiyor ya da iciyor :D ama ne kullanıyorsa aynından ben de istiyorum :D herseyi unutturup gulluk gulistanlık yapıyor anlasılan baksana :D

Sen zevk alıyorsun, biz acı çekiyoruz.

Eleştiri yapın ama küfür etmeyin. Galatasaray başkanı ne kadar kötü olursa olsun Galatasaray başkanıdır.Forum yöneticilerinin bu kanu hakkında birşey yapması lazım kısa küfür bile kullanılmamalı.

Üst Alt