Adnan Polat "Sıtkım sıyrıldı, aday değilim"


Polat, yarınki toplantıda sadece seçimi değil, çekildiğini de açıklayacak!'Hukuki olarak seçime girebilirim. Bu süreci istesem 1 yıl uzatırım.''Ancak hiç birini yapmayacağım. Artık İşime gücüme döneceğim'Adnan polat, Kanaltürk'teki Telegol programının yapımcısı Serhat Ulueren'e yarınki basın toplantısı hakkında önemli açıklamalar yaptı. Çok yorulduğunu ve işinin gücünün başına dönmeyi planladığını belirten Polat, 'Sıtkım sıyrıldı. Aday olmayacağım. Seçim kararını açıklayıp, kenara çekileceğim' dedi.HUKUKİ olarak seçime girme hakkı bulunduğunu da belirten Polat, '30 gün içinde seçimi açıklama zorunluluğum var ama istersem 1 yıl sonra da seçime gidebilirim. Tüm bunlar benim elimde ama yapmayacağım. Yazıklar olsun. Yaptığımız işlerin değerini göremediler' diye konuştu.TÜRKER ASLAN DA HATALIMALİ ve idari genel kurulda Türker Aslan'ın oturumu iyi yönetemediğini de öne süren Polat, 'Çok ayıp ettiler. Biz bunların hiç birini hak etmedik. Türker Aslan da iyi bir idare gösteremedi. Artık bunlarla uğraşamayacağım. İşimin gücümün başına döneceğim. İyice sıtkım sıyrıldı' ifadesini kullandı.Dava açmam!Kendisinin mahkemeye gitmeyeceğini de belirten Başkan Polat, 'Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım dava açmayacak. Ancak telefonlarım susmuyor. Kim mahkemeye başvurursa bizim haklılığımız ortaya çıkar. Ancak ben böyle bir şeyin içinde olmayacağım. Çarşamba günü (yarın) bütün bunları açıklayacağım' diye konuştu.Aysal'ın hocası Le GuenG.Saray'da başkanlık koltuğuna oturmasına kesin gözle bakılan işadamı Ünal Aysal, Adnan Öztürk'ten sonra Ali Dürüst'ü de yönetime almak için ikna etti. Şimdiden transfer çalışmalarına da hız veren Aysal'ın teknik direktörlük için de Fransız Le Guen'le anlaştığı öne sürülüyor. Ünal Aysal'ın, Başkan Polat'ın seçim takvimini açıklamasından sonra plan ve programı hakkında kamuoyuna açıklama yapması da bekleniyor.
 
Cevap: Adnan Polat "Sıtkım sıyrıldı, aday değilim"Ne Le Guen'i ya garanti yalandır. Yalan değilse bizim başkan adayları kafadan kontak falan mı lan, bir de Le Guen'in gelip gitmesiyle uğraşıp bir sene daha kaybedeceğiz.
 
Cevap: Adnan Polat "Sıtkım sıyrıldı, aday değilim"Dayak yemedigine dua et ve cek git. Sayende kümede kalma hesaplari yapiyoruz
 
Cevap: Adnan Polat "Sıtkım sıyrıldı, aday değilim"Başkan'ın gitmesi yetmez. O gidince bu seneki takımın çoğu kalacaksa seneye de aynı tas aynı hamam olur. Onların da en az 4'te 3'ü gitmeli.
 
Cevap: Adnan Polat "Sıtkım sıyrıldı, aday değilim"Başkan'ın gitmesi yetmez. O gidince bu seneki takımın çoğu kalacaksa seneye de aynı tas aynı hamam olur. Onların da en az 4'te 3'ü gitmeli.Rekor borc bile yapsak en az 15 futbolcu gitmeli 15 futbolcu gelmeli. Yoksa yukarlari bile göremeyiz artik. Eminim ki bu fiyaskodan sonra seneye ilk 4´e girdigimizde sampiyon olmus gibi sevinecegiz. Kolay degil cünkü. Hemen basari beklememek lazim.
 
Cevap: Adnan Polat "Sıtkım sıyrıldı, aday değilim"Rekor borc bile yapsak en az 15 futbolcu gitmeli 15 futbolcu gelmeli. Yoksa yukarlari bile göremeyiz artik. Eminim ki bu fiyaskodan sonra seneye ilk 4´e girdigimizde sampiyon olmus gibi sevinecegiz. Kolay degil cünkü. Hemen basari beklememek lazim.Ben yeni yönetimden işte bu noktada umutlu değilim. Genel olarak medya ve eski yöneticilerin yorumlarından çıkardığım şu; Galatasaray'ın iyi kadrosu var ama kötü hocaların ve kötü yönetimin elinde heba oldu. Yeni yönetim de bu mantalite ile gelebilir ve büyük ihtimal gelecek.Ama onlara şunu hatırlatmak lazım, bu adamlar ne kadar iyi oynasalarda seneye, bunlarla taraftar arasında artık bağ koptu. atıyorum 8'de 8 yapıp 9. hafta Fener'e kaybetseler yine yuhlanırlar. Ve yine camia çalkalanır. Bunu yeni gelenlerin anlaması lazım. Açıkçası ben yerlilerden Ufuk,Sabri,Servet,Emre,Kazım,Arda,Yekta dışında, yabancılardan da yedek olarak kalacak Stancu,Pino ve bir ihtimal Cana dışında kimseyi görmek istemiyorum. Kalsın dediklerimden de 11'e en fazla 3-4 oyuncu girer.Yepyeni bir sayfa diyorlarsa ancak böyle olur. Yoksa yeni bir hüsrana ve gerginliğe hazır olun. Ağustos gibi belli olur kaderimiz.
 
Cevap: Adnan Polat "Sıtkım sıyrıldı, aday değilim"Ben yeni yönetimden işte bu noktada umutlu değilim. Genel olarak medya ve eski yöneticilerin yorumlarından çıkardığım şu; Galatasaray'ın iyi kadrosu var ama kötü hocaların ve kötü yönetimin elinde heba oldu. Yeni yönetim de bu mantalite ile gelebilir ve büyük ihtimal gelecek.Ama onlara şunu hatırlatmak lazım, bu adamlar ne kadar iyi oynasalarda seneye, bunlarla taraftar arasında artık bağ koptu. atıyorum 8'de 8 yapıp 9. hafta Fener'e kaybetseler yine yuhlanırlar. Ve yine camia çalkalanır. Bunu yeni gelenlerin anlaması lazım. Açıkçası ben yerlilerden Ufuk,Sabri,Servet,Emre,Kazım,Arda,Yekta dışında, yabancılardan da yedek olarak kalacak Stancu,Pino ve bir ihtimal Cana dışında kimseyi görmek istemiyorum. Kalsın dediklerimden de 11'e en fazla 3-4 oyuncu girer.Yepyeni bir sayfa diyorlarsa ancak böyle olur. Yoksa yeni bir hüsrana ve gerginliğe hazır olun. Ağustos gibi belli olur kaderimiz.Öyle olacagini tahmin etmiyorum cünkü bu kadronun durumunu görmeleri lazim. Biz aylardir bu takim Konyaspor´dan biraz güclü diyorduk zaten. Bu durumda olmamiz normal. Allah´tan Rijkaard´la 4´te 4 yapmisiz ki biraz puan toplamisiz. Yoksa daha kötü durumda olabilirdik. Evet bu oyuncular ve bu taraftarla olmaz artik, bende öyle düsünüyorum. Bende aslinda Arda ve Servet´in kalmasini isterdim ama kalmayacaklar. Önemli olan bunlardan iyi para kazanmak. Satmak zorunda degiliz, tok satici olmaliyiz.Ben acikcasi Cana, Pino, Kewell, Neill, Zapata ve Insua´nin gitmesinden yanayim. Stancu da + 2 olarak bekler belki. Ama bu yabancilarin hepsi degismeli. Gelelim Türklere. Yeni yönetim Arda ile ilgilenip moralini yerine getirirse, taraftar da biraz destek verirse kalmasindan yanayim ama büyük ihtimalle kapandi bu olay. Gidecek. Servet zaten geldiginden beri soguktu bize, profesyonel ayaklari yapiyordu ve kendini buraya ait hissetmedi. Balta´ya söyleyecek lafim bile yok.YaniGidenler: Arda,Servet,Balta,Serkan,Sarp,Özbek,Ayhan,Ufuk,Aydin,Caglar,Zan,Kewell,Neill,Insua,Zapata,Cana

Kalanlar: Aykut (yedek), Sabri, Yekta, Kazim, Culio, Stancu (yedek,+2), Pino(yedek) (Aklima baska futbolcu gelmiyor yemin ediyorum :) )

En az 15 transfer sart her halükarda.
 
Cevap: Adnan Polat "Sıtkım sıyrıldı, aday değilim"Öyle olacagini tahmin etmiyorum cünkü bu kadronun durumunu görmeleri lazim. Biz aylardir bu takim Konyaspor´dan biraz güclü diyorduk zaten. Bu durumda olmamiz normal. Allah´tan Rijkaard´la 4´te 4 yapmisiz ki biraz puan toplamisiz. Yoksa daha kötü durumda olabilirdik. Evet bu oyuncular ve bu taraftarla olmaz artik, bende öyle düsünüyorum. Bende aslinda Arda ve Servet´in kalmasini isterdim ama kalmayacaklar. Önemli olan bunlardan iyi para kazanmak. Satmak zorunda degiliz, tok satici olmaliyiz.Ben acikcasi Cana, Pino, Kewell, Neill, Zapata ve Insua´nin gitmesinden yanayim. Stancu da + 2 olarak bekler belki. Ama bu yabancilarin hepsi degismeli. Gelelim Türklere. Yeni yönetim Arda ile ilgilenip moralini yerine getirirse, taraftar da biraz destek verirse kalmasindan yanayim ama büyük ihtimalle kapandi bu olay. Gidecek. Servet zaten geldiginden beri soguktu bize, profesyonel ayaklari yapiyordu ve kendini buraya ait hissetmedi. Balta´ya söyleyecek lafim bile yok.YaniGidenler: Arda,Servet,Balta,Serkan,Sarp,Özbek,Ayhan,Ufuk,Aydin,Caglar,Zan,Kewell,Neill,Insua,Zapata,Cana

Kalanlar: Aykut (yedek), Sabri, Yekta, Kazim, Culio, Stancu (yedek,+2), Pino(yedek) (Aklima baska futbolcu gelmiyor yemin ediyorum :) )

En az 15 transfer sart her halükarda.Renktaş hadi 15 alamıyorlar diyelim. 5 üst düzey yerli 5 üst düzey yabancı alsınlar. Senin kalsın diye yazdıklarınla beraber(birde Arda:)) neredeyse 17-18 adam ediyor. 4-5 tanede altyapıdan gencimizi koysunlar yeter bize. Şu oynuyor gibi yapanlardan daha kötü bir alternatif olmaz Cem Sultan, Berkin, Berk, Semih vs...
 
Cevap: Adnan Polat "Sıtkım sıyrıldı, aday değilim"Renktaş hadi 15 alamıyorlar diyelim. 5 üst düzey yerli 5 üst düzey yabancı alsınlar. Senin kalsın diye yazdıklarınla beraber(birde Arda:)) neredeyse 17-18 adam ediyor. 4-5 tanede altyapıdan gencimizi koysunlar yeter bize. Şu oynuyor gibi yapanlardan daha kötü bir alternatif olmaz Cem Sultan, Berkin, Berk, Semih vs...Metin kardesim ben saydigin o genclerin yerinde olsam 1 dakika kalmam Galatasaray´da. Ben Berkin olsam ve Serkan yüzünden sans bulmuyorsam, herkese ana avrat sayar ayrilirim takimdan. Böyle birsey yok ya. Serkan kim ya? Anneannem daha iyi oynar ya.
 
Cevap: Adnan Polat "Sıtkım sıyrıldı, aday değilim"Bencede Adnan Polat kalmalı, Bank Asyaya düşürmeden bırakmamalı!! Neticede "ligde 13. olmak, 14 mağlubiyet alarak rekorları paramparça etmiş olmak, son 5 deplasmanda 0 çekmiş olmak, -8 averaja sahip olmak" gayet normal!! Abartmayın lütfen!!
 
Cevap: Adnan Polat "Sıtkım sıyrıldı, aday değilim"Bencede Adnan Polat kalmalı, Bank Asyaya düşürmeden bırakmamalı!! Neticede "ligde 13. olmak, 14 mağlubiyet alarak rekorları paramparça etmiş olmak, son 5 deplasmanda 0 çekmiş olmak, -8 averaja sahip olmak" gayet normal!! Abartmayın lütfen!!Katılıyorum. Aslında Adnan Polat'ı harcadı medya ve futbolcular. Yoksa biz taraftar olarak çok ama çok abartıyoruz(!). Ya seneye Bank Asyada şampiyon olursak, Adnan Polat'a laf söyleyenler utanmayacak mı? :)
 
Cevap: Adnan Polat "Sıtkım sıyrıldı, aday değilim"'30 gün içinde seçimi açıklama zorunluluğum var ama istersem 1 yıl sonra da seçime gidebilirim. Tüm bunlar benim elimde ama yapmayacağım. Yazıklar olsun. Yaptığımız işlerin değerini göremediler'Hayatimda gördügüm en sacma kural... nerde abuk subuk birsey varsa bizim takimda kuraldan yönetimine yönetiminden takimina hersey ...
 
Cevap: Adnan Polat "Sıtkım sıyrıldı, aday değilim"HUKUKİ olarak seçime girme hakkı bulunduğunu da belirten Polat, '30 gün içinde seçimi açıklama zorunluluğum var ama istersem 1 yıl sonra da seçime gidebilirim. Tüm bunlar benim elimde ama yapmayacağım. Yazıklar olsun. Yaptığımız işlerin değerini göremediler' diye konuştu.Git o zaman mahkemeye, seni tutan yok. Böyle seyleri duydukca daha da nefret etmeye basliyorum senden. Bir Galatasaray'li bunu birak yapmayi aklindan bile gecirmezdi. Gitmeden bile kapali bir sekilde tehdit ediyorsun bizi, istesem bunu da yaparim gibi falan. Yaziklar olsun.
 
Cevap: Adnan Polat "Sıtkım sıyrıldı, aday değilim"Git o zaman mahkemeye, seni tutan yok. Böyle seyleri duydukca daha da nefret etmeye basliyorum senden. Bir Galatasaray'li bunu birak yapmayi aklindan bile gecirmezdi. Gitmeden bile kapali bir sekilde tehdit ediyorsun bizi, istesem bunu da yaparim gibi falan. Yaziklar olsun.Sevgili başkanımız "Tehdit ve Şantaj" kelimelerini çok sık kullanır hatırlarsanız!! Kendisini yıllar sonrada bizlere yaşattığı bu güzelliklerle hatırlayacağız....
 
Cevap: Adnan Polat "Sıtkım sıyrıldı, aday değilim"Sevgili başkanımız "Tehdit ve Şantaj" kelimelerini çok sık kullanır hatırlarsanız!! Kendisini yıllar sonrada bizlere yaşattığı bu güzelliklerle hatırlayacağız....Galatasaray'da hic düsünülmeyen seyleri düsünmeye basladik bu adam yüzünden. Iyice paranoyak, rezil ve sinir etti bizi. Birde istesem secim sürecini 1 sene uzatirim gibi laflar etmis. Birkere olsun bizi düsün be adam. Herkes önceden rahmetli Canaydin dönemini söylerdi hep, en kötü dönem olarak. Ama ben o dönem bile bu kadar aci cektigimizi hatirlamiyorum.
 
Üst Alt