Adnan Polat: "Transferi bitirdik diyebiliriz." - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat: "Transferi bitirdik diyebiliriz."

Cevap: Adnan Polat: "Transferi bitirdik diyebiliriz."

Baltanin mevkiisi sol bek, topalinki ön libero. Onlari neden stoper olarak sayiyorsunki sen?

Saymadım kardeşim saymadım. Neden yazımı okumadan yanıt yazıyorsun ki?

Stoperlerimiz:

1)Servet Çetin - A Milli Takım As oyuncu

2)Gökhan Zan - A Milli Takım As oyuncu

3)Emre Güngör - A Milli Takım Yedek oyuncu

4)Emre Aşık - A Milli Takım Yedek oyuncu

5)Semih Kaya - Ümit Milli takım As Oyuncu

6)Murat Akça - Ümit Milli Takım As Oyuncu

Yetmedi mi?

Hakan Balta(son maçta stoper oynadı zorunluluktan) ve Mehmet Topal' da oynar. Hala stoper mi lazım?

Evet Ribery geldiğinde de aynı şeyler düşünülmüştü. Yönetim vizyonsuzdu çünkü Fener Anelka' yı biz ise adı sanı duyulmamış bir adamı almıştık. Değişen bir şey yok. Biz futbolu çok iyi biliyoruz. Herkesten fazla. Hatta parasız olmak ta vizyonsuzluk sayılıyor. Vizyon transfer değil altyapıya Polat' ın yapacağı hamledir. :rolleyes:

Hasan abi ben yönetime vizyonsuz demedim yanlıs anladın sen dedinki maksimum 1 milyon fiyatı olan oyuncular düşünülüyor bende diyorumki o genç 1 milyonsa maksimum degeri kuması iyi degildir ayrıca Ribery için 3 ,4 milyon avro falan bonservis ödedik

Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın. Transfer bütçesi madem 8 milyondu, 4'ü harcandıysa geri kalanı nerede demişsiniz. Olaya sadece futbolcu transferi olarak bakmayın. Biz Türkiye'nin en büyük transferlerini yaptık. Rijkaard ile başlayıp Neeskens ile devam eden 4 kişilik bir teknik kadro transfer ettik. Bu transfer bedava olmuyor ya :) Bu kadar büyük isimleri getiriyorsan parayı basacaksın ve geri kalan parayı teknik yönetime sayın, bir de muhtemel genç oyunculara. ;)

Stoperlerimiz:

Yetmedi mi?

Hakan Balta(son maçta stoper oynadı zorunluluktan) ve Mehmet Topal' da oynar. Hala stoper mi lazım?

Emre Asik saatli bomba, Emre Güngör cok begeniyorum tam Servetin yanina yakisiyo ama sakatlanip duruyo bak bugün yine sakatlanmis. Semih Kaya 3 ay yok, Gökhan Zana güvenmiyorum Murat Akca hakkindada yorum yapmiyorum.

Stoperlerimiz:

Yetmedi mi?

Defans hattımız milli takımımızdan oluşuyor ama unutmayın ki milli takımımızın en sorunlu ve zayıf bölgesi de defans hattı olarak biliniyor..

Geçen sene de ne güzel Türk Milli Takımı'nın bütün stoperleri Gökhan hariç bizde ve Portekiz Milli Takımı'nın stoperi var diyorduk,Kewell bile stoper oldu.

Yokluktan stoper olarak oynadilar. Tas yerinde agirdir.

Hakan Balta stoperde oynadigi zaman sol bekte Volkan Yaman oynadi.

Cok istiyorsunuz galiba Volkan Yamani seyretmeyi?

Rijkaard belki Alpaslan'ı oynatacak. :)

Bu kadar karamsar olmayın bence. Emin olun Rijkaard bir iki tane genci monte edecektir ve yer yer oynatacaktır. Rotasyon yoluna gidecektir. Rotasyon yoluna gittiğinizde oyuncuları zinde tutmuş oluyorsunuz ve genç oyuncuları kullanarak tecrübe katabiliyorsunuz. Bunu başardığımız müddetçe kaygılanacak bir şey yoktur. Ben teknik kadronun işini bildiğinden eminim ve o yüzden hiç kaygılanmıyorum.

Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın. Transfer bütçesi madem 8 milyondu, 4'ü harcandıysa geri kalanı nerede demişsiniz. Olaya sadece futbolcu transferi olarak bakmayın. Biz Türkiye'nin en büyük transferlerini yaptık. Rijkaard ile başlayıp Neeskens ile devam eden 4 kişilik bir teknik kadro transfer ettik. Bu transfer bedava olmuyor ya :) Bu kadar büyük isimleri getiriyorsan parayı basacaksın ve geri kalan parayı teknik yönetime sayın, bir de muhtemel genç oyunculara. ;)

Aynen öyle. Hatta yönetim yeni hamle yapmış altyapının başına da Hollandalı' ları getiriyor ki bu çok önemli hamle. Kaç tane oyuncumuzu fiziği gelişmedi diye harcadık bilemiyorum. Hala hit&run uygulayan altyapı takımlarımız var. Cafercan, İrfan Başaran, Gökhan Öztürk, Zafer Şakar gibi gençler ne ümitlerle beklendi, hepsi de hüsran oldu.

Bu altyapı hamlesiyle belli ki sadece FC Barcelona' nın üst yapısını değil, altyapısını da benimseyeceğiz.

Emre Güngör'de sizin görebildiğiniz benim göremediğim ışık nedir ? Hiç beğenemedim açıkcası.Alışamadım.

Rijkaard belki Alpaslan'ı oynatacak. :)

Bu kadar karamsar olmayın bence. Emin olun Rijkaard bir iki tane genci monte edecektir ve yer yer oynatacaktır. Rotasyon yoluna gidecektir. Rotasyon yoluna gittiğinizde oyuncuları zinde tutmuş oluyorsunuz ve genç oyuncuları kullanarak tecrübe katabiliyorsunuz. Bunu başardığımız müddetçe kaygılanacak bir şey yoktur. Ben teknik kadronun işini bildiğinden eminim ve o yüzden hiç kaygılanmıyorum.

Abi dogrudur haklisindir, ben takimin stopere ihtiyaci oldugunu düsünüyorum. Nihayetinde son karari hocamiz verecektir ama ben Servetten baskasina güvenmiyorum. Emreye güvenmek istiyordum ama oda yine sakatlanmis baksana.

Abi dogrudur haklisindir, ben takimin stopere ihtiyaci oldugunu düsünüyorum. Nihayetinde son karari hocamiz verecektir ama ben Servetten baskasina güvenmiyorum. Emreye güvenmek istiyordum ama oda yine sakatlanmis baksana.

Numan abi Emre defansın hepsi sakatlanınca ve üstüne Meırada satılınca fedakarlık yapmak için oynadı 1 yada 2 hafta daha dinlenseydi sakatlıgı nüksetmiycekti

Tüm stoperlerimiz hazır olsa belki katılırım yeni transfer istemeyen arkadaşlara. Ama kimse nedense Gökhan ve Servetin beraber oynadığında olabilecekler hakkında konuşmuyor ve de cevap ta veremiyor. Hepsi sağlam olsa bile yabancı çok kaliteli bir defans Avrupada şart. Sayı 5 olmuş 10 olmuş randıman alamıyorsanız neye yarar. Gerektiğinde şunlarda oynar polemiği de yapmak ne kadar doğru o zaman saya saya 10'a çıkarırım ben.

Tüm stoperlerimiz hazır olsa belki katılırım yeni transfer istemeyen arkadaşlara. Ama kimse nedense Gökhan ve Servetin beraber oynadığında olabilecekler hakkında konuşmuyor ve de cevap ta veremiyor. Hepsi sağlam olsa bile yabancı çok kaliteli bir defans Avrupada şart. Sayı 5 olmuş 10 olmuş randıman alamıyorsanız neye yarar. Gerektiğinde şunlarda oynar polemiği de yapmak ne kadar doğru o zaman saya saya 10'a çıkarırım ben.

Biraz Rijkaard' a güvensek diyorum ben. Onu boşuna süs olsun diye getirmedik takımın başına. Semih Kaya 3 ay sonra çıkar çatır çatır oynarsa herhalde herkes aferin yönetim iyi ki yabancı almadın diyecektir. Ya da Gökhan bizde iyi oynarsa aynı şeyler yine yönetime söylenecektir. Sabretmek lazım.

Yeni gelecek oyuncunun Servetle uyum sağlayacağı ne malum.Geçen yılı kafalardan silmek lazım.Herşeye 0'dan başlıyoruz.Rijkaard faktörünü unutmamak lazım.

Numan abi Emre defansın hepsi sakatlanınca ve üstüne Meırada satılınca fedakarlık yapmak için oynadı 1 yada 2 hafta daha dinlenseydi sakatlıgı nüksetmiycekti

Insallah dedigin gibidir ama bak bugünki haberlerde yine hafif sakatligi var diye yaziyor. Bu adama nasil güveneceksin? Ben Emreye cok güveniyordum yada güvenmek istiyordum ama bugünki hafif sakatligi insani düsündürüyor.

Üst Alt