Adnan Polat'ın İfadesine Başvurulacak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat'ın İfadesine Başvurulacak

Cevap: Adnan Polat'ın İfadesine Başvurulacak

Bu sene yaptıysak (ki 8. olmuşuz ne alaka) çekelim cezamızı, fakat sepete GS'yi de atalım diye geçmişe gidilecek,suç teşkil etmeyen eylem suç gibi gösterilecek ve sadece geçmiş üzerinde GS araştırılacaksa adaletsizlik olur bu.

arastirsinlar, birsey bulamazlar çunku biz sikeci degiliz, bundan sonrada fbliler Galatasarayida arastirin diyemiyecek

Bir sey cikmaz rahat olun. Goz boyama bunlar, eziklerin iftiralarina yonelik yapilan aramalar alinan ifadeler.

Çok saçma sapan bir olay. 1 gün sonra herkes sesini keser. 5 yıl geçmiş. Denizli üstelik son maç küme düşüyor. Niye teşvik olsun veya şike vs...

Adnan Sezgin'in ismi gecmiyor su ana kadar. Onun isminin gectigi an ben telaslanmaya baslarim. Su an rahatim.

Ümit Karanın ifadesi tekrar alınacaktı değil mi? Düşündürdü beni bu durum biraz. İftira atmış olmasın?

Arkadaşlar rahat olun, nasıl olsa kişilerin yaptıkları kurumları bağlamaz. Değilmi Memedali bey?

Memedali bey nerdesiniz? Çıkın bişeyler söylesenize. Anladım şuanda konumuz fb değil, o yüzden yoksunuz ortalıkta.

Olmadı İlhan bey en yaşlı üyemiz olarak siz bişeyler söyleyin lütfen. Ne bileyim darbe diyin, fırsatçılık diyin, uydurun bir şeyler. Arkasından medyadeki futbol şarlatanları çıkar 2 saat kurumlar ve kişiler konusunda vaaz verirler, ekonomiden falan bahsederler, kısa süre içinde kapatırız olayı.

Rahat olun beyler hiçbişey olmaz. Bu adam şike yapmayı bile beceremez merak etmeyin:eek:

Yani sonuç...Adnan Polat 1,5 Milyonu ne yaptığını mı açıklayacak yarın? Kafam karıştı.

O 1,5 Milyon € ile neler yaptigini soracaklar Adam gibi adam olan Adnan Polat baskanimiza. (sike ve tesvik olmadigi zaten kanitlandi , kapagi taktik)

muhtemelen futbolcularin kalan paralarini ödemistir veya transfer yapmisizdir.

Hep oyunlar, senaryolar... Sustuysak bir yere kadar. Aklınızdan çıkarmayın. Türkiye'dir GALATASARAY!

Bu başlığı "Temiz Kramponlar" forumundan Galatasaray Medya ve Haberler bölümüne taşıyabilir misiniz? Bu meselenin bu soruşturmayla bir alakası yok diyoruz ama başlık burada duruyor.

O 1,5 Milyon € ile neler yaptigini soracaklar Adam gibi adam olan Adnan Polat baskanimiza. (sike ve tesvik olmadigi zaten kanitlandi , kapagi taktik)

muhtemelen futbolcularin kalan paralarini ödemistir veya transfer yapmisizdir.
carruscayı almış olmayalım? ya da bize gelip ,oynamadan giden bazı futbolcuların kulübe açtığı davalar yüzünden o sezonki puanımızın silinme olasılığından ötürü yapılmış ödemeler olmasın !

ya su olaylar bitsin artik futbolu ozledik! ulan su sacma sapan transfer haberlerini bile ozledim.

nerde bir fenerli görsem, yaşlı genç farketmiyor, tek duyduğum cümle şu : "sanki eskiden Galatasaray şike yapmadı"

geçmişte neler oldu kim bilir" diyorlar, sığınacakları tek şey bu aciz cümle.

Üst Alt