Adnan Polat’la Son Nokta - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat’la Son Nokta

Cevap: Adnan Polat’la Son Nokta

masallarını son defa dinlemek büyük huzur ve pozitif enerjı yarattı bünyemde

hikaye konusunda dede korkut gibi mübarek.

dilerim kulüp kapısından içeri giremessin

Neyse iyisiyle,kötüsüyle bir başkanlık dönemi geçirdi.Her ne kadar mahkeme ve genel kurul döneminde çok kızsamda;eski dönemleriyle en azından adam gibi yollanmayı hakediyor.

yav kimse türk oyuncularımızın performansı artar demiyor da inşallah giderler,kalırlarsa olmaz falan diyor.ahada hakan balta marcelo oldu.ne olacak?hala mı gitsin?

GSTV deki solarkyum faciası Ceren Aytemiz miş kızın ismi.

twitter dan takip ediyorum lan ben bunu korktum simdi

efda7f2d.jpg

Takımdan gidecek Türk oyuncular Ayhan,Barış,Mustafa,Ufuk,Serkan olmalı.Servet,H.Balta,Sabri,Yekta vs. bunlardan daha iyisini bulmamız çok zor.

Şeref Aydın Tweet

bazi arkadaslar adnan polat'in anlasmis oldugu 4 oyuncunun isimlerini merak edip sormuslar. anlasilan oyunculardan sadece ikisini biliyorum.bir tanesini siz de biliyorsunuz "mehmet ekici". ancak diger ismi soylemeyecegim. cunku ekici yuzunden dilim yandi bir kere. ancak sunu soyleyebilirim ki, ekici'nin transferine ne denli sevinseydik diger oyuncunun(turk) transferini de o denli gereksiz bulurduk. saglik olsun.

Madem böyle birşey var.Aysala önersin.

Suclu bulundu, suclu 4-3-3 sistemiymis. Bende antrenor olarak Cevat Guler sampiyon yapti saniyordum, kadroyu Adnan Polat ve Adnan Sezgin yapmis, helal olsun.

Üst Alt