Adnan Sezgin: Servet'in transferinde henüz biten birşey yok - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin: Servet'in transferinde henüz biten birşey yok

Cevap: Teşekkürler Servet Çetin # 76

Meira= 6.5 milyon euro

Servet= 8 milyon euro

14.5 milyon euro'ya kimi getirecekler çok merak ediyorum... Gidip afrikada veya japonyada bouzid kizinashvili'yi getirir anca bu yönetim ...

e bu adamlari paraya ihtiyacimiz oldugu icin satmadik mi? ozellikle meira yi belki de en kritik zamanimizda cok ihtiyacimiz oldugu icin? simdi gidip yerlerine kazandigimiz tum parayi harcayarak adam alacaksak niye sattik ki o zaman?

gecen yilin basinda ilk 11 cikan iki stoperimizi 15 milyon avroya sattik..bence gayet iyi bi rakam. 15 milyon eden iki adami 5 milyona falan maletmistik galiba, aynisini gene yapabiliriz bence..ama zor olacak tabi, dikkatli ve sabirli olmak lazim, ozellikle biz taraftarlarin..yonetimimiz bence transfer konusunda gayet basarili onun icin endiselenmeye gerek gormuyorum ben..

e bu adamlari paraya ihtiyacimiz oldugu icin satmadik mi? ozellikle meira yi belki de en kritik zamanimizda cok ihtiyacimiz oldugu icin? simdi gidip yerlerine kazandigimiz tum parayi harcayarak adam alacaksak niye sattik ki o zaman?

gecen yilin basinda ilk 11 cikan iki stoperimizi 15 milyon avroya sattik..bence gayet iyi bi rakam. 15 milyon eden iki adami 5 milyona falan maletmistik galiba, aynisini gene yapabiliriz bence..ama zor olacak tabi, dikkatli ve sabirli olmak lazim, ozellikle biz taraftarlarin..yonetimimiz bence transfer konusunda gayet basarili onun icin endiselenmeye gerek gormuyorum ben..

Doğru söze ne hacet...

Olgun insanın hali bir başka oluyor.

;)

Benim en çok isteğim şey neydi ? Servet'in geçen yıl 4-1 aldığımız maç wardı penaltıyı Servet atmalıydı.

resmi bir acıklama gelmedikce inanmam daha Adnan Polat GSTV de dedi "Bizim agzımızdan veya resmi sitemizden ve GS TV den acıklama gelmedikce cıkan haberlere itibar etmeyiniz" dedi.. rijkaard gitmesini istemediği bir adam.. ben servetin gitmek istiyorum dedigine inanmıyorum... bu haberede guvenmiyorum ve inanmıyorum..

Servet'in Avrupa'ya gitmek istediğini duymayan bi sen kalmışsın Cem.Servet her defasında Galatasaray'a para kazandırarak gitmek istiyorum,Avrupa'da oynamak istiyorum diyodu.Bu haber doğru,tıpkı Servet'in Avrupa'da oynamayı ne kadar çok istediği kadar doğru hem de.

Saldir Cimbom OK Let's Go Oleeyy!!!//

Yonetimin artik saldiriya baslama vaktidir..Servet gider ayak yine arkadan destegini veriyor ama bu sefer maddi olarak..

Üst Alt