# Adrian Mutu - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Adrian Mutu

Cevap: # Adrian Mutu

Mutu yarın açıklanır artık .

Baros yokken alınabilecek iyi bir isimdi aslında ama mazisi kötü işte.

Kazım'ın da mazisi kötü deniliyordu, birşey olmadığı gibi hemen 1 günde de itiraz edenlerin çoğu dünden sonra aslan ilan etti. Mutu futbolunu oynamaya gelirse, aslan-kaplan lakapları şimdiden hazır. Kimse itiraz etmesin peşinen.

Kelepçeciyi Alıyoruz ; Kokoinciyi alıyoruz . Böyle Takım mı Olur ?

Sabıkalıların Sığınma yeri gibi bi yer oldu takım .

Chelsea'ye bak, adam arkadasinin karisini hallediyor. Lampard ile gece hayatinda erotik dünyasindan bazi kadinlarla partide egleniyorlar. Chelsea'de senin tabirinle siginma evi o zaman. Ama gayet süper bir takim, sana namazinda niyazinda olan adamlar lazim. Sana alkol icmeyen futbolcu lazim (ki nadirdir) ne gerek var degil mi geceleri eglenen ve alkol icen futbolculara.

bu kadar temiz insanlarla!!!!!! dolu ki bu forum etik denge saglanir merak etme!!!

ne temiz ve hatasiz insanlarla doluymus buralar yarabbim..!!!!

O adamlar Futbolcudur , Futbolcularında bazı gerekleri vardır .

Futbolcunun Gece Hayatı Olmamalıdır ( Gece 4 - 5 e kadar eğlenmekten bahsedıyorum )

Düzenli Bir Hayatı Olmalıdır

Sigara , Alkol vs. Kullanmamalıdır .

Colin Kazım ; Dısarıda neler yaptıgını bılıyoruz . Touluse'a gitti beğenilmedi . Fenerbahçe o kadar bıkmış olacak ki feshetti sözleşmeyi . Halbuki Türk'tü yani yabancı kontenjanından da yemiyordu . Sen gidip bu oyuncuyu alıyorsun . Bir adamın Kelepçe ile yakalanması ne demek ya ?

Hele hele bir futbolcunun .

Adrian Mutu ; Yeteneği var bunu zaten kimse inkar etmiyor , zamanında nerelerde oynadı o adam . Ama ne oldu sonunda , bitti . Hayatı bitirdi onu ; Gece Hayatı bitirdi . Gece Hayatını Geçtim ' Kokoin ' , uyuşturucu . Futbolcunun Sigara içmesi bile yasak Adam Gidiyor Kokoin çekiyor , bu normal birsey mi ? Bu futbolcu GALATASARAY etiğine yakışır mı ya da söyle söyleyeyim GALATASARAY formasına layık mı o oyuncu ?

Misimovic sakız çiğnedi diye onu kadro dısı bırakacaksın , sonra Bu futbolcuları alacaksın .

Yapmayın lütfen , ortada çok büyük bir çelişki vardır , hemde cok büyük bir çelişki.

Chelsea'ye bak, adam arkadasinin karisini hallediyor. Lampard ile gece hayatinda erotik dünyasindan bazi kadinlarla partide egleniyorlar. Chelsea'de senin tabirinle siginma evi o zaman. Ama gayet süper bir takim, sana namazinda niyazinda olan adamlar lazim. Sana alkol icmeyen futbolcu lazim (ki nadirdir) ne gerek var degil mi geceleri eglenen ve alkol icen futbolculara.

Avatarımdan da anlasılması üzere benim namaz niyazla pek ilgim yoktur , ilgim yoktur hatta .

Sence Oyuncunun Sevgilisini Senin tabirin ile ' halletmesi ' normal birsey mi , o kültürü bilememde bu kültürde normal birsey değildir ve Sen 5 yıldızlı transfer yapacağım diyerek te bu oyuncuları alırsan herkes İsyan Eder .

@Emre Günçiçek; futbolcuların %60'ı sigara içer. Bilmiyorsan biraz araştır. Özellikle bizim 2000 kadromuz dediğimiz kadroda bile, Ergün'ünden, Suat'ına çoğu futbolcu puro içiyordu. Yani bunlara takılmayın.

@Emre Günçiçek; futbolcuların %60'ı sigara içer. Bilmiyorsan biraz araştır. Özellikle bizim 2000 kadromuz dediğimiz kadroda bile, Ergün'ünden, Suat'ına çoğu futbolcu puro içiyordu. Yani bunlara takılmayın.

Futbolcuların %60 ının ictigini emin ol biliyorum .

ÜmitKaran'ı da , Serdar Özkan'ı da , Hakan Balta'yı da vs.

Ben zaten isin Sigarasında Değilim .

Kokoindeyim .

Sende biliyorsundur ki Sigara ve Kokoin arasında ne kadar çok fark olduğunu .

+Ümit Davala üstelik sürekli spor yapanlara sigaranın zararlı olmadığını düşünüyorum 24 yaşındayım hiç içmedim içenler kadar durumu bilemem ama düşüncem o adam profesyonel antrenman yapıyorsa spor yapıyorsa bir sorun olmaz sanırım.

Kazımın disiplin sorununa bişey diyememde Kelepçe olayı asılsız çıktı o otelde kazım değil devid bulunmuş.Devidin apar topar gönderilmesinin nedenide buymuş.Hem bu skandala adının karışması hemde Kazım suçlanırken sessiz kalması.

Futbolcuların %60 ının ictigini emin ol biliyorum .

ÜmitKaran'ı da , Serdar Özkan'ı da , Hakan Balta'yı da vs.

Ben zaten isin Sigarasında Değilim .

Kokoindeyim .

Sende biliyorsundur ki Sigara ve Kokoin arasında ne kadar çok fark olduğunu .

Kokaini bırakmak daha kolay. Alışkanlık yapmıyor. :) Tabi ki güzel birşey değil. Ama Mutu'nun sürekli kullandığını da ispatlayamazsın sanırım.

Yeşilaycılar doldurmuş burayı.Futbolcu arıyoruz futbolcu.Daha önce de söylediğim gibi elele tutuşup dünyayı daha iyi bir yer yapmaya çalışmayacağız.Mutu müthiş bir yetenektir.İhtiyacımız olan da bu.Keşke karaktersiz Lincoln ve Keita,abaza Jo şuan kadromuzda olsaydı.

Yeşilaycılar doldurmuş burayı.Futbolcu arıyoruz futbolcu.Daha önce de söylediğim gibi elele tutuşup dünyayı daha iyi bir yer yapmaya çalışmayacağız.Mutu müthiş bir yetenektir.İhtiyacımız olan da bu.Keşke karaktersiz Lincoln ve Keita,abaza Jo şuan kadromuzda olsaydı.

Şu adamlar bizde oynarken, ağızlarının suyu aka aka izleyenler, şuan yoklar diye arkalarından sallıyor. Mutu gelsin, 2-3 gol atsın, neler söylenir kim bilir.

becalimutuyazi070111.jpg
[/URL][/IMG]

Üst Alt