Adriano: "Beşiktaş, Türkiye'nin Barcelonasıdır" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adriano: "Beşiktaş, Türkiye'nin Barcelonasıdır"

Beşiktaş'ın yeni transferi Adriano, siyah-beyazlı takımın oyun tarzının Barcelona'ya çok benzediğini söyledi.

Kartal’ın, Barcelona’dan kadrosuna kattığı Adriano, ünlü İspanyol devi ile Beşiktaş’ın oyun yapılarının aynı olduğunu ifade etti.

BÜTÜN İMKANLAR VAR

Sezonun en önemli transferlerinden biri olan Brezilyalı sol bek, Kartal’a övgü yağdırdı, “Buraya dünyanın en iyi takımı Barcelona’dan transfer oldum. Geldikten sonra gördüm ki oyuncunun sahada başarılı olması ve kendini değerli hissetmesi için gereken bütün imkânlar burada da var” ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE'NİN BARCELONASI

Brezilyalı futbolcu bazı sporseverlerin yaptığı, “Beşiktaş, Türkiye’nin Barcelonasıdır” benzetmesine katıldığını belirterek, “Doğru bir benzetme. Bizim önceliğimiz topa sahip olabilmek ve kaybettiğimizde hemen önde basarak topu çabuk kazanabilmek. Antrenmanlarda bunun üzerine çalışmalar yapıyoruz” diye konuştu.

Kaynak: MILLIYET

Moderatör tarafında düzenlendi:
seni-arkadas-olarak-goruyoruma-alternatif-cevaplar_1009127.jpg

Adam haklı Beşiktaş bu sene 8.haftada şampiyonluğu ilan ederler bu gidişle.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Yasin'in Hakan'ın üstüne oynamasından sonra bir çok yakın ilişkileri bozulmuş ve eski saygınlığını kaybetmiş diye duydum

Yasin'in gizli planı tutmuş gözüküyor

Forumun en tehlikeli ismi

Herşeyi bilen adam, yasinin tuzağına düştü. yasin ona sardığında köşeye çekilip asaletini koruyacaktı lakin o popülizm, reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla yasinle dis attı. Yasini zekamla ezer geçerim diye düşündü ama yasinin tuzağına düştü. o gün savaşı o kazansada, bugün görüyoruz ki o gün kazanan aslında bugünün KAYBEDENİYMİŞ. şimdilik sonunun şürkü gibi olmamasını temenni edebilirim. :dispirited:

Üst Alt