# Adriano Leite Ribeiro


Forvet transferi için alternatif arayan Galatasaray'ın eski Interli Adriano için zemin yokladığı iddia edildi.aos7df.jpg
Geçtiğimiz gün Dimitar Berbatov ile ilgilenmediklerini açıklayan Galatasaray için sürpriz bir isim gündeme geldi.Fatih Terim'in isteği doğrultusunda yeni sezonda Baros'un gönderilmesi ihtimaline karşılık yabancı bir forvet arayışında olan sarı kırmızılı takımın eski Interli Adriano ile ilgilendiği iddia edildi. ESPN'in haberine göre Galatasaray, sözleşmesi elinde olan ve son olarak Brezilya Ligi'nde Corinthians forması giyen Adriano'nun durumu ile ilgili bilgi toplamaya başladı. Mart ayında fazla kiloları ve bitmek bilmeyen sakatlıkları nedeniyle takımdan ayrıldığını açıklayan Adriano isminin gündeme gelmesi sarı kırmızılı taraftarlar tarafından da şaşkınlıkla karşılandı. Sarı kırmızılı takımın Adriano'nun form durumu ve oynayabilecek durumda olup olmadığı ile ilgili bilgi topladığı da haberin devamında yer aldı.Kariyerinin en büyük patlamasını İtalyan takımı Inter'de yapan Adriano, özellikle düzensiz gece hayatı ve alkol problemleriyle dünya basınında yer almıştı.
 
Cevap: Galatasaray'a Sürpriz Forvet AdayıO fiziğinin üstüne bir de kondüsyon koyarsa yıkar bizim ligi. 30 yaşında değil herhalde henüz. Yoksa kalsın.
 
Cevap: # Adriano Leite RibeiroScott Piri ile 2-3 ay calissa kendini bulur. Tabii bunu kendisi de isteyecek, yoksa olmaz. 1 milyona falan gelecekse alalim bence.
 
Cevap: # Adriano Leite RibeiroSakatligi vardi bunun yakin zamandabirde travestilerle yakalanan kimdi ya? Eger buysa lutfen uzak dursun.
 
Üst Alt