Adrien Rabiot, Juventus'ta | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adrien Rabiot, Juventus'ta

Bir türlü sevemedim bu çocuğu. Hem hantal, hem insani olarak sıkıntılı, hem de golcülüğü az. Allah var sol ayağı hakikaten kuvvetli, iyi inceci de Fernandinho'ların, Busquets'lerin, Fabinho'ların kral olduğu pozisyonda bu fiziksel ve mental kırılganlıkla nerelere gelebilecek hiç bilmiyorum. Tabii oyuncu bedava olunca verilen tek yıllık maaş da koymuyor böyle kulüplere. Adamların piyasa değeri bizim 7 katımızsa verdikleri 7 milyon da bizde anca 1 milyona gelir. Ha biz Adem Büyük'ü denemişiz, ha Juventus Rabiot'yu. İşe böyle bakınca kaybı az, alınabilecek bir risk olarak görünüyor. Avrupa'da haddinden fazla doğru yönetimleriyle Juve ve Atletico kadar sinirimi bozan 3. takım yok. Bir an önce bu iki kulüpten biri Neymar gibi bir injury prone'a 3 haneli bonservis vermeli. Bunları gördükçe moralim bozuluyor.

7 milyon net demiş yani yaklaşık 15-16 alıyor demek ki

De Ligt'ta 15 alacak felan deniyordu Ronaldo yanılmıyorsam 30 alıyor

Şuraya baksana 3 oyuncuyla bizim maaş kontenjanının parası çıkıyor.Bu adamlarla mücadele etmemizi istiyor bazıları da

Kabullenmek gerek 4 büyük ligle makas tekrar geri gelmeyecek şekilde açıldı daha da düzelmez

Poker mi oynuyoruz parayla blof yapalim
Ajax operken de light 15 mi aliyordu ?

Şuraya baksana 3 oyuncuyla bizim maaş kontenjanının parası çıkıyor.Bu adamlarla mücadele etmemizi istiyor bazıları da

Kabullenmek gerek 4 büyük ligle makas tekrar geri gelmeyecek şekilde açıldı daha da düzelmez
Ajax eledi bunları çok da şeyapmamak lazım.

Çok iyi transfer bedava. Bonservis ile satılsa en az 55-60 arası giderdi. Juventus da coşar. Anasınıda cktr ederse süper olur

Envoyé depuis mon Samsung D500 en utilisant Tapatalk

Juventus; bonservissiz transferde üzerine yok

⊝ 2009: Fabio Cannavaro
⊝ 2011: Andrea Pirlo
⊝ 2012: Paul Pogba
⊝ 2013: Fernando Llorente
⊝ 2014: Kingsley Coman
⊝ 2015: Sami Khedira
⊝ 2016: Dani Alves
⊝ 2018: Emre Can
⊝ 2019: Aaron Ramsey
⊝ 2019: Adrien Rabiot

Envoyé depuis mon Samsung D500 en utilisant Tapatalk

Bir türlü sevemedim bu çocuğu. Hem hantal, hem insani olarak sıkıntılı, hem de golcülüğü az. Allah var sol ayağı hakikaten kuvvetli, iyi inceci de Fernandinho'ların, Busquets'lerin, Fabinho'ların kral olduğu pozisyonda bu fiziksel ve mental kırılganlıkla nerelere gelebilecek hiç bilmiyorum. Tabii oyuncu bedava olunca verilen tek yıllık maaş da koymuyor böyle kulüplere. Adamların piyasa değeri bizim 7 katımızsa verdikleri 7 milyon da bizde anca 1 milyona gelir. Ha biz Adem Büyük'ü denemişiz, ha Juventus Rabiot'yu. İşe böyle bakınca kaybı az, alınabilecek bir risk olarak görünüyor. Avrupa'da haddinden fazla doğru yönetimleriyle Juve ve Atletico kadar sinirimi bozan 3. takım yok. Bir an önce bu iki kulüpten biri Neymar gibi bir injury prone'a 3 haneli bonservis vermeli. Bunları gördükçe moralim bozuluyor.

Adamlar lig dusurulunce Milan ekipleri artik domine eder dedi bircogumuz. Ve simdi hal ortada. Inanilmaz planlama ve yonetim basarisi. Allah gostermesin ama biz dussek belimiz bu yönetim ve lise fosilleri ile asla duzelmezdi. Suan bile işleyen çarka nasil comak sokariz diye düşünüyorlar

Bu yavşak uefa bizim gibi kulüplere ffp uygulayacağına, adil rekabet için böyle saçma sapan paralar harcayan kulüplere bi düzenleme getirmeli

Bu yavşak uefa bizim gibi kulüplere ffp uygulayacağına, adil rekabet için böyle saçma sapan paralar harcayan kulüplere bi düzenleme getirmeli

Tam tersine Uefa ffp işini mali olarak iyi kulüplerin farkı daha çok açması için çıkardılar

Bir nevi ortada bir pasta var büyük takımlar bu pastayı diğer takımlara vermek istemiyor.Sanki yeterince para kazanmıyormuş gibi

Uefa'da destek oluyor bu olaya

Tam tersine Uefa ffp işini mali olarak iyi kulüplerin farkı daha çok açması için çıkardılar

Bir nevi ortada bir pasta var büyük takımlar bu pastayı diğer takımlara vermek istemiyor.Sanki yeterince para kazanmıyormuş gibi

Uefa'da destek oluyor bu olaya
Bu sene işte ajaxla clde milletin ağzına bi parmak bal çaldılar, bakın sizde doğru yapılanma yaparsanız para önemli değil diye. Böyle devam ederse İng,italya,ispanya dışındaki takımların esamesi okunmayacak 10 sene sonra.

Üst Alt