Advocaat: "Yönetim benden iyisini bulacaksa hemen yarın bunu yapabilirler" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Advocaat: "Yönetim benden iyisini bulacaksa hemen yarın bunu yapabilirler"

Çok delikanlı adam tespitleri doğru uygulama eksik gidiş yolundan 3.5'tan 4 veriyorum .takdirname için çaba göstermesi gerek

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adam resmen alay ediyor fenerbahçeyle yönetimiyle çokta tın diyor. Ayrıca adam fenerbahçe topçularının çok sıradan olduğunuda vurguluyor her defasında yani geçen sezon stadın isim hakkını satıp 70 milyon euro harcayan aziz efendi çok yanlış yerlere harcamış o paraları. Bu elemanda fenerden bi cacık olmayacağını anlamış artık basın toplantılarında billur geçiyor.

İnşallah mourinhoyu alırlar samimi söylüyorum.
Ama mounun Manchester dan ayrılmasını bekleyeceklerini sanmıyorum.

Bence Dick tespitleri doğru olan samimi bir hoca.dediklerimi yaparlarsa başarılı olurlar.aziz yıldırım rahat durnayacaktir

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Tam keriz silkelemeye gelmiş adam açıkça her fırsatta ifade ediyor hocamızın kıymetini bilelim adam var adam gibi.
Bu herif guya kulup calistirmayacakti bi daha yanlis hatirlamiyorsam. Fener bunu aldiginda Fenerli arkadasima "bu herifi RvP cagirmistir 'bu kerizlerde para bol, gel vurgun yapip gidek' diye" demistim. Dalga amacli demistim tabi de cidden böyleyse de sasirmam. Hele adamin manevi evladi Lens'i de cagirmasi daha bi kuvvetlendiriyor :D

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

Aslinda totalde bakiyorsun , terim basarili olmus , gitmis yerine gelen mancini ve prandelliden is cikmamis , birine maasi sonuna kadar odenmis , digeri neyse ki ayni paraya takim bulmus

sonra ileride teneke baglanacak hamza gelmis , 3 kupa almis , ama oyle ama boyle almis .. riekering i bu isimli yabanci furyasinda sanmiyorum , basarisiz bile olsa onu bu kategoride degerlendirmem , evvelceki skibbe , rijkaard ,hagi basarisizliklarina deginmiyorum bile

fenerde de durum ayni . aykutla ersunla ,avrupa ligi finalinden donen , ligde sampiyon olan takimlar saglanmis , vitor ve advocaat in durumu ise iclerinde en kotu denilen ismailden farkli degil , hatta daha kotu .

bjk bilicle cok kotu degildi ama zaten kadrolari ne basarsa iyi denecekti , o da tonla yabanci denedi ama senol ile iste bu dedi , ondan once de denizli ile sampiyon olmustu zaten

artik bu kadar cok ornek yaniliyor olamaz . binde bir yabanci haric , belki daum zico , ki onlar da super basarili degildi , yerli teknik adamlar lazim , yoksa olan tonla paraya tazminata oluyor

Bu rokun yaptığı troll doğrumu dick yerine jonh toschak geliyor demiş ama okunuşunu burda yazmiyim çok aşak herifmiş felan sosyal medyada gırgırı dönüyor

Üst Alt