AEVL H:14 | Galatasaray YK 0 -3 FB Grundig | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AEVL H:14 | Galatasaray YK 0 -3 FB Grundig | Maç Sonucu

Cevap: AEVL H:14 | Galatasaray YK - FB Grundig | 5 Şubat | 16:00 | GS TV

Grundig hakem satın almayı kimden öğrendi acaba?

ben bu takımın sampiyon olcagını düşünüyorum. yeterki servislerimiz bukadar leş olmasın. birdahada olmaz sanmıyorum

Seyirci avantajımız olsaydı bence de şampiyon olurduk ama seyirci avantajı Onlar'da olduğunda biraz zor. Bir de hakemlerin satılık olduğunu düşünürsek. İşimiz çok çok zor.

Seyirci avantajımız olsaydı bence de şampiyon olurduk ama seyirci avantajı Onlar'da olduğunda biraz zor. Bir de hakemlerin satılık olduğunu düşünürsek. İşimiz çok çok zor.

olsun farketmez abi. bu takım net şampiyon olur. futbol takımı ile birlikte. keşke şu henry gelmiş olsaydı.

hakemler devreye girmeseydı bu maç dönerdi 3 seti saymıyorum takımın morali bozuldu maçı bıraktılar. 2 sette durum1-1 olucakken hakemler iki defa devreye girdi ne zaman önce geçsek 2 sayımızı resmen bizden alıp onlara verdiler.

önümüzdeki sene kadromuzu dahada güçlendirmemiz gerekiyor..

Ayrica hakemlere posta koymak yerine taraftara giden yöneticiler mümkünse uzak dursun kulüpten.

Ayrica hakemlere posta koymak yerine taraftara giden yöneticiler mümkünse uzak dursun kulüpten.

Saçmalıyorsunuz. Çünkü alınan cezaların parasını siz ödemiyorsunuz. Ne yapıcaklardı hakemlere yöneticiler? Küfür mü etselerdi? Dövseler miydi? Eğer seyirciye gitmeselerdi ve seyirci tekrar küfür etse idi maçı hükmen 3-0 yenik kapatacaktık. Mantıklı olun biraz. Öyle ya da böyle bu lig bu hakemler ile oynanacak. Yöneticilere düşen görev federasyonu baskı altına alıp dürüst hakemlerin atanmasını sağlamaktır.

Takımın kuvvetlendirilmesi gerektiği konusu su götürmez bir gerçek. Bence seneye Erhan Dünge gönderilmeli. Murathan ve Ferhat Erhan'dan çok daha fazla katkı veriyorlar takıma. Ayrıca Kervin ve Rivera'da gönderilmeli. Takıma bir yıldız oyuncu şart. Maliyeti ne olursa olsun. Benim önerilerim;

Bartosz Kurek, Kaziysky, Wilfredo Leon üçlüsünden herhangi biri. Elbetteki maliyetleri oldukça yüksek. Hatta para ile bile getirilmeleri çok zor. Yani en azından ederlerinin epey bir üzerine çıkmak gerek. Bir tane de yabancı bir orta gerekli. Podrascanin, Stankovic veya Volkov üçlüsünden biri gelirse çok mutlu olurum.

Bize yakışmayan bir sonuç olmuş.İlerleyen zamanlarda telafi ederiz umarım.

Saçmalıyorsunuz. Çünkü alınan cezaların parasını siz ödemiyorsunuz. Ne yapıcaklardı hakemlere yöneticiler? Küfür mü etselerdi? Dövseler miydi? Mantıklı olun biraz. Öyle ya da böyle bu lig bu hakemler ile oynanacak. Yöneticilere düşen görev federasyonu baskı altına alıp dürüst hakemlerin atanmasını sağlamaktır.

Iyi yenilince hakem diye aglamayin o zaman.Millete sirin gözükmek icin kimse oyuncularin hakkini yediremez.Ayrica küfür etsinler falan demedim,hakkimizi savunsunlar orada taraftarin suçu yoktu.

Iyi yenilince hakem diye aglamayin o zaman.Millete sirin gözükmek icin kimse oyuncularin hakkini yediremez.Ayrica küfür etsinler falan demedim,hakkimizi savunsunlar orada taraftarin suçu yoktu.

Ben hakkımızı savunmasınlar demedim. Hakkımızı savunmak posta koyarak olmaz dedim. Ayrıca küfür etmek insan işi değildir. Sebep her ne olursa olsun bir bayan, ya da herhangi birinin annesine bacısına küfür etmek insanlık dışı bir şeydir. Sebep her ne olursa olsun. Ancak şu da var ki Kemal'in topuna dışarıda diyen çizgi hakemine küfür etmedim desem büyük yalan söylemiş olurum. Fakat bu yaptığımın doğru olduğunu göstermez.

öncelikle onların yerli kadrosu bizden çok daha bunu kabul etmek lazım ne olursa olsun Milijkoviç ve Marshall gibi iki tane dünyaca ünlü bu kulvarın belkide dünyanın en iyi beş oyuncusundan ikisine sahipler o yüzden kaybetmemizi normal görüyorum burayı kabul etmek lazım taraftarın ne olursa olsun küfür etmesini tasvip etmiyorum yanlış yaptık ve ceza alacağız büyük ihtimal.

takımın oyununu beğendin dikkat ederseniz 20 den aşağı sayımız yok setlerden birde arada çok fark olmadı

onların kadrosu bizden daha önce oturdu yabancıları yerlileri

kaç senedir de ŞL oynuyorlar güçlü rakiplere karşı galibiyetleri var

kısacası bugünkü mağlubiyetimiz tecrübe farkından

playofta böyle olmaz

öncelikle onların yerli kadrosu bizden çok daha bunu kabul etmek lazım ne olursa olsun Milijkoviç ve Marshall gibi iki tane dünyaca ünlü bu kulvarın belkide dünyanın en iyi beş oyuncusundan ikisine sahipler o yüzden kaybetmemizi normal görüyorum burayı kabul etmek lazım taraftarın ne olursa olsun küfür etmesini tasvip etmiyorum yanlış yaptık ve ceza alacağız büyük ihtimal.

Yerli kadrolarının bizden çok daha iyi olduğu konusuna katılmıyorum. Ulaş Aslan'dan, Murathan'da Kemal'den daha iyi oyuncular. Liberolar olsa olsa eşit olur ya da azıcık bir farkla Serkan iyidir. Kemal Turgay'a karşı ciddi bir fark oluşturuyor lehimize. Ancak Miljkovic ve Marshall'da yabancılarımıza ciddi fark koyuyor. Bir de Emre Batur Erhan'a oranla daha iyi bir orta oyuncu.

Totalde FB bizden 1 level daha iyi bir takım. Ancak bu level farkı seyirci desteği ve parkede verilecek mücadele ile kapatılmayacak bir fark değil. O yüzden şampiyonluktan ümitliyim ben. :)

Üst Alt