AFC Ajax Takip Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AFC Ajax Takip Başlığı

haci adamlar son 5/6 yil topcu satmasaydi sirf leshleri satsaydi .. Avrupa kupalarina ambargo koyardi

5-6 yil degil politikalari oyuncu satmak olmayaydi sindi real madrid'in esamesi okunmazdi avrupada.

Real benim icin bi Ajax gibi takim degildir. Ekonomi/basari orantisina vurdugunda dunyanin en basarisiz takimi real madrid'dir bana gore.

sirf 10 Hollandali oyuncu ile 4 tane CL kupasi kazanmis adamlar daha ne olsun. Buyukluk benim icin budur. Ustelik daha da ileri giderek, dunya futbol tarihinin (gelmis gecmis-) en onemli takimi ajaxtir. Bugun realde orda burda yildiz ismi izliyorsak bu ajax sayesindedir. Benim icin futbolda ne aldigin degil futbola ne verdigindir. Dunya futboluna cok sey katan ajax> digerleri

Ba6JedNIgAA6soj.jpg:large

Ajax - NAC 4-0

Feyenoord daha uygun düşer bana. :). ama Ajax ve PSV i ayni derecede severim. Güzel oynuyor adamlar. Bizimki9ler niye hiç hollanda, almanya, Belçika gibi ülkelerdeki yerlilere bakmazlar? Al 7/8 tane bunlardan, elbet bir kaçi tutar. Yabanci hocamizla sistem takimi kururariz. Kaliteli yabancilarla beraber domine ederiz ligi. Turkiyede yetisen yerlilerle sistem takimi zor. örnek Sabri, Emre, Burak,

Feyenoord daha uygun düşer bana. :). ama Ajax ve PSV i ayni derecede severim. Güzel oynuyor adamlar. Bizimki9ler niye hiç hollanda, almanya, Belçika gibi ülkelerdeki yerlilere bakmazlar? Al 7/8 tane bunlardan, elbet bir kaçi tutar. Yabanci hocamizla sistem takimi kururariz. Kaliteli yabancilarla beraber domine ederiz ligi.

psvnin nesi guzel oynuyor yhaw. elazigspor gibi takim

cillesen

v'rhijn - - - - - v'der hoorn - - - - - moisander - - - - - blind

poulsen

klaassen - - - - - - - - - - serero

schone - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - fischer

bojon

kadr'ul akmilan

=

KOYACAZ​

Üst Alt