Afrika Kupası 2012 Final | Zambiya 8-7 Fildişi Sahili | Şampiyon Zambiya - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Afrika Kupası 2012 Final | Zambiya 8-7 Fildişi Sahili | Şampiyon Zambiya

Cevap: Afrika Kupası 2012 Final | Zambiya 8-7 Fildişi Sahili | Şampiyon Zambiya

şansa bak şimdi morali bozuk olur eboue nin madem alamayacağınız niye bizi sabri ye muhtaç ediyonuz

İyi oldu iyi,yok kutlamaydı yok izindi falan filan iyice uzayacaktı.Direk gelir işte.

bu fildisi kadar rezalet bir takim olamaz. 10 yildir afrikanin en iyi kadrosuna sahipler ama daha bir kupalari bile yok.. saka maka adamlar gol yemeden elendi.. Zambiya anti futbolla götürdü isi. bu kupada zaten istekli olan kücük takim bile finale cikip kupa kaldirir. sadece isteyeceksin.

daha ucaga binmedi mi? :asd:...

cabuk gel eboue....

artık fildişi takımında revizyon şart

gençleri oynatsınlar

eboue drogba gibi reislere teşekkür edip yol versinler

:Z18:

kim takar fildişini benim derdim eboueyi kurtarmak

;)

İyi oldu iyi,yok kutlamaydı yok izindi falan filan iyice uzayacaktı.Direk gelir işte.

aynen bencede iyi oldu.adamı doğru düzgün oynatmadılar bi de,oturttular haybeye kulübede,bizi de sabriye muhtaç ettiler,işte sonuç.sabah öğrendim içimin yağları eridi iyi olmuş.kutlamasız direk gelir bari.

La madem Eboue'yi alıyorsunuz bari yenin 90 dkda da hem iddaam yatmasaydı sizin yüzünüzden hem de Sabri'yi boş yere çekmezdik.

champs.jpg

Üst Alt