agar.io | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

agar.io

bugün sabah ekşi sözlük'te takılırken merak edip tıkladığım ve hala bırakamadığım oyun. oyunun amacı küçük yemleri yiyip büyümek ve kendisinden küçük olanları yiyerek daha da büyümek. yemleri yiyerek büyümenin belli bir sınırı var. o yüzden sonra yem yiyip niye büyümüyor demeyin. birisi sizi sıkıştırdığında veya sizi yakaladığında ölmemek için "space" tuşuna basın. bölünüyorsunuz ve 2 tane birden kontrol ediyorsunuz ama tekrar birleşemiyorsunuz. illa ölmek istemiyorsanız bu tercihi kullanabilirsiniz. oyun sıkıcı değil, baya eğlenceli. sabahtan beri oynuyorum. şu ana kadar ilk 10'a yükselemedim. europe serverine girerek türklerin de bulunduğu server'a girebilirsiniz. komik nick'lerle oynayan kişiler var. kullanıcı adınızı turkey yaparak, kontrol ettiğiniz şeyi türk bayrağı yapabiliyorsunuz.

iyi oyunlar :)

Oyun linki; Agar.io

birlikte oynama olayı için firefox ve chrome ---gssözlük alıntı---

öncelikle oynadığımız browser'ın chrome&firefox olması gerekiyor. diğer browserlarda çalışır mı bilmiyorum :(

şimdi oyuna girip region seçimimizi yaptıktan sonra, 'f12'ye basıyoruz ya da 'sağ tık-öğeyi denetle' diyoruz.
açılan panelde console sekmesine geliyoruz. karşınıza gelen ekranın şöyle olması lazım.
IQXdhSg.png

gördüğünüz gibi burada 'ws://109.237.24.66:443' şeklinde bir adres var, bu bizim bağlandığımız oda oluyor.

bu arkadaşımızın olduğu oda olsun, ve biz o odaya nasıl gireceğiz? o da şöyle oluyor;
oyuna girip, yine aynı işlemler ile paneli açtıktan sonra * * console sekmesine geliyoruz. burada farklı bir adres göreceksiniz zaten. şimdi burada en alt satıra " connect("gideceğimizodanınadresi") " yani connect("ws://109.237.24.66:443") yazıyoruz, ve enter diyoruz.

iepZz5f.png

ve sonuç

wKIiqMh.png

galatasaray sözlük agar.io odası - galatasaray sözlük

Son düzenleme:
bugün sabah ekşi sözlük'te takılırken merak edip tıkladığım ve hala bırakamadığım oyun. oyunun amacı küçük yemleri yiyip büyümek ve kendisinden küçük olanları yiyerek daha da büyümek. yemleri yiyerek büyümenin belli bir sınırı var. o yüzden sonra yem yiyip niye büyümüyor demeyin. birisi sizi sıkıştırdığında veya sizi yakaladığında ölmemek için "space" tuşuna basın. bölünüyorsunuz ve 2 tane birden kontrol ediyorsunuz ama tekrar birleşemiyorsunuz. illa ölmek istemiyorsanız bu tercihi kullanabilirsiniz. oyun sıkıcı değil, baya eğlenceli. sabahtan beri oynuyorum. şu ana kadar ilk 10'a yükselemedim. europe serverine girerek türklerin de bulunduğu server'a girebilirsiniz. komik nick'lerle oynayan kişiler var. kullanıcı adınızı turkey yaparak, kontrol ettiğiniz şeyi türk bayrağı yapabiliyorsunuz.

iyi oyunlar :)

Oyun linki; Agar.io
Bağımlılık yapıyor ben gece uykusuz kaldım bunun Yüzünden ;)

Orda bi yorum okudum bu konuda yarildim ya.
Az once kendi halimle giderken elinde durumuyle kanzuk nickiyle yanimdan devasa bir yaratigin gectigini gordugum oyun gibisinden bir yorum yapmisti.

Cok gulmustum

space ile bölündükten sonra tekrar birleşilebiliyor. yuvarlaklardan biri büyürse öbürleri git gide ona yanaşıyor ve zamanla tekrar bir oluyor

çabuk büyümek için nick çok önemli ya. yardım türkiye, yardım edin diye girince arada mini bi türk birliği oluşuyor hemen yardım ediyorlar. ha besleyip büyütüp sonra seni içlerine alıyolar orası ayrı tilkilik lazım biraz.
kız nicklerininde yardımı dokunmuyor değil yardım alma konusunda :asd:. ayrıca stalin hitler tarzı çekişmler güzel oluyor.

bukadar oldu en fazla :D

LSwreYP.png

bu fotodan sanıyeler sonra norveç saldırdı ancak son anda polat alemdar nickli reis sayesinde atlattık. bize intihar saldırısı yaparak bünyemize katıldı ve norvecide ele geçirdik. şuan her nerelerdeysen bizleri duyduğunu biliyoruz ışıklar içinde uyu ölümsüz adam ;(

edit. oynayanlar yada caklar nick belirtsin ona göre destek yapalım. (avrupa kanalı)

Son düzenleme:
çabuk büyümek için nick çok önemli ya. yardım türkiye, yardım edin diye girince arada mini bi türk birliği oluşuyor hemen yardım ediyorlar. ha besleyip büyütüp sonra seni içlerine alıyolar orası ayrı tilkilik lazım biraz.
kız nicklerininde yardımı dokunmuyor değil yardım alma konusunda :asd:. ayrıca stalin hitler tarzı çekişmler güzel oluyor.

"Ebeyinki" diye girdim, ne kadar türk varsa hepsi beni kovaladi ... yani bu tarz nickleri tavsiye etmem gibi :D

Üst Alt