Ağrı Belediye Başkanı: "Gücünüz mağdura mı yetiyor?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ağrı Belediye Başkanı: "Gücünüz mağdura mı yetiyor?"

Galatasaray'ın Ziraat Türkiye Kupası'nda Dersimspor'u 5-1 yendiği maçın ardından, Sırrı Sakık'tan ilginç bir tepki geldi.
Ağrı Belediye Başkanı Sırrı Sakık, Galatasaray'ın Dersimspor'u 5-1 yenmesinin ardından "1-0 da işinizi görürdü. Gücünüz mağdura mı yetiyor?" diyerek tepki gösterdi
.

Ziraat Türkiye Kupası 3. ön eleme turunda Dersimspor'u 5-1 mağlup ederek gruplara kalan Galatasaray'a eski milletvekilinden şaşırtan bir tepki geldi.

HDP'nin eski milletvekili Ağrı Belediye Başkanı Sırrı Sakık, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Galatasaray 1-0'da işinizi görürdü... Gücünüz mağdura mı yetiyor...! Nedir bu kibir... nedir bu ihtiras... kibirin sonu kabir" dedi.

it193_1477491339_743.JPG

Son düzenleme:
Nefret ediyorum bu tip insanlardan. Avrupa'da adamlar acımıyo bile. Size futbol konusturanı, ülkeyi yorumlatanı öpüyim.

T@patalk ????

skor cok absurd gorulmemis bir sey olsa (ki o zaman da sacma da) yine anlarim , mac 4-1 bitiyordu zaten son saniyede 5 oldu .. sanirim 4 ya da 6 olsa bu aciklamayi yapmazdi , anadoluda nereden turedigi bilinemeyen ,herhalde tek elle full gosterilebilmesinden kaynakli bir 5 hastaligi vardir , sanki 5 atmak buyuk is , 5 yemek ise utanilacak bir seymis gibi o rakama futbolda bir takinti vardir

onun sonucu olabilir bu arkadasin attigi mesaj

Aklıma Brezilya Almanya liverpool bjk maçları geldi

Acımayacaksın olm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ayrıca ne ırkçı adam lan bu

Balçovaya da salladık bi o kadar sesi çıkmadı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

su ülkede bir kerede kaybedince saga sola saldirilmadigini magdur ayaklarina yatilmadigini görebilecekmiyiz acaba

Milli Takimin oyuncusundan teknik direktöründen tutunda böyle en alakasiz salaklar bile bu isi yapiyor

Anlayin artik futbol sadece bir oyun bu kadar büyütülecek bisey degil

Bu kafadan böyle saçma bir mesaj çıkmasına hiç şaşırmadım. Mağdur edebiyatı forever... Yendiğimiz takım Dersim değil de atıyorum Aydınspor olsa kılı bile kıpırdamaz ama sapına kadar ırkçı oldukları için dayanamamış. Kibirin sonu kabir diyerek tehdidini de etmiş... Molotof kokteyllerini hazırlatıyordur şimdi gül dağıtan barışsever teröristlerine.

Reklamın iyisi kötüsü olmaz . Adam ne diyeceğini bilememiş demek ki. Belediye Başkanı ciddiden böyle malca düşündüğünü istemiyorum

Futbol bu buldun mu acımayacaksın.

Real Madrid de 7 tane atmış dün. Acaba rakip takımdan biri niye 7 attınız lan diye açıklama yapmış mıdır.

Geçin bu işleri.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt