ahmed arif kesen - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ahmed arif kesen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ahmed arif in yaptığının yarisini bile yapmayanlar huzuru kaçırdığı üzere gönderildi herhalde bu forumdan. hem kendisi hem forum adına doğru kararın bu olduğunu aylardır belirtiyordum. her konuyu, kişiyi, kurumu dönüp dolaştırıp muhalif olduğu yere getirmesi eleştirmeyi geçti antuvari bir hareket olmaya baslamıştı. bu hem foruma hem kendisine yarar değil zarar sağlıyordu. her kişinin düşüncelerini yazması, düzeyli bir tartısma ortamının olusması forum adına yararlıdır. bunu rakip takımlardan üyelerin de foruma dahil edilmesini, onların fikirleriyle bizimkileri karşılaştırıp ortak bir noktada bulusulması gerektiğini düşünen biri olarak söylüyorum. hatta yazılanların kişilerin kendilerini bağladığını, birbirlerine ve kutsal gördüğümüz değerlere edilmediği sürece argo veya küfrün de serbest bırakılmasını da savunanlardanım. bu düşünceme göre konu sadece terim değil aynı seyleri tekrarlaması ve baska bir sey yazmamasıdır. şurada kafa dağıtmaya gelen üyelerin kafasını daha da bozup foruma uğramamasına sebebiyet vermeye basladı artık bu durum. sadece okuyucu olan forumda bin mesajı görmeyen üyelerin dahi şikayet ettiği bir meseleden bahsediyoruz.

forum işlerine çok karısmayan, kimin neyi yazdığını çok takip edemeyen biri olarak unutmayacağım isimlerden biri olacak forum karakterleri için konusmak gerekirse. kendisine naçizane tavsiyem; birilerini sevmese de hatta nefret dahi etse, her konuyu onu kötüleme çabasına girmemesini tavsiye ederim. eleştirinin de bir ağırlığı ciddiyeti olsun. iktidarın 20 senedir niye seçim kaybetmediğinin forum karşılığıdır aak. yolu açık olsun.

Fatih Terim´den nefret eden ancak bunu acikca ifade edemeyenler icin temsiliyet görevi görüyor, onlarin acikca sacamadigi nefreti saciyordu Sayin Kesen. Bu demokratik ortamda keske gercek kimligi ile yeniden üye olma sansi olsaydi, onun disinda kendisini forumdaki görevi konusunda olukca basarili buldugumu ifade etmem lazim.

ahmed arif in yaptığının yarisini bile yapmayanlar huzuru kaçırdığı üzere gönderildi herhalde bu forumdan. hem kendisi hem forum adına doğru kararın bu olduğunu aylardır belirtiyordum. her konuyu, kişiyi, kurumu dönüp dolaştırıp muhalif olduğu yere getirmesi eleştirmeyi geçti antuvari bir hareket olmaya baslamıştı. bu hem foruma hem kendisine yarar değil zarar sağlıyordu. her kişinin düşüncelerini yazması, düzeyli bir tartısma ortamının olusması forum adına yararlıdır. bunu rakip takımlardan üyelerin de foruma dahil edilmesini, onların fikirleriyle bizimkileri karşılaştırıp ortak bir noktada bulusulması gerektiğini düşünen biri olarak söylüyorum. hatta yazılanların kişilerin kendilerini bağladığını, birbirlerine ve kutsal gördüğümüz değerlere edilmediği sürece argo veya küfrün de serbest bırakılmasını da savunanlardanım. bu düşünceme göre konu sadece terim değil aynı seyleri tekrarlaması ve baska bir sey yazmamasıdır. şurada kafa dağıtmaya gelen üyelerin kafasını daha da bozup foruma uğramamasına sebebiyet vermeye basladı artık bu durum. sadece okuyucu olan forumda bin mesajı görmeyen üyelerin dahi şikayet ettiği bir meseleden bahsediyoruz.

forum işlerine çok karısmayan, kimin neyi yazdığını çok takip edemeyen biri olarak unutmayacağım isimlerden biri olacak forum karakterleri için konusmak gerekirse. kendisine naçizane tavsiyem; birilerini sevmese de hatta nefret dahi etse, her konuyu onu kötüleme çabasına girmemesini tavsiye ederim. eleştirinin de bir ağırlığı ciddiyeti olsun. iktidarın 20 senedir niye seçim kaybetmediğinin forum karşılığıdır aak. yolu açık olsun.
Ahmed bey için yediğim 20 adet banın silinmesini talep ediyorum

Tşk

Vay be üstat gitmiş. 2 gündür mesajlarıma likelarını göremeyince acaba nerelerde bi rahatsızlığı falan mı var diye düşünmeye başlamıştım. Bu zamansız gidişi derinden sarstı. Bazı kin nefret iftira dolu mesajlarına kavga çıkarmak ve küfürleşmek için sert cevaplar versem de hiç çizgisini bozmadı o mesajlara cevap dahi vermeden, avını gözüne kestirmiş çita gibi sadece hocama sallamaya devam etti. Büyük anti-terimdi 👏👏👏

Ben istemezdim şahsen gitmesini ama çok ciddi negatiflik pompalayan bir adam doğruya doğru. Burada zaten 1-2 yıl takılanlar bilir, bizim iyi kötü bir eleştiri kültürümüz var, kültür iddialı olursa eğer "bilincimiz" var diyelim. Ahmed Arif'in yaptığı eleştiri değildi bu kesin. Körü körüne, anlamsız bir düşmanlık. Kimden bahsedersen bahset, bir insan başka birini (ki bu bizim kendi değerlerimizden biri) saplantı derecesinde nefret hedefi haline getirmemeli. Bu çok sakat bir davranış, dışarıdan foruma yeni gelen birisinin yerine kendinizi koyduğunuzda o çarpıklığı daha da iyi görebilirsiniz. Stres atmak için gelinen bir ortamda bu kadar negatiflik absürt. Biz bunun için girmiyoruz ki foruma?

Bir de çok daha beter ve ciddi bir şeyi söylemek lazım, Keramettin admin söylemiş zaten iftira atmak müthiş karaktersizce bir davranış ve şahsen benim gözümde affı olmayan bir harekettir. Siz kendi iş hayatınızda birisinin size rüşvet aldığını ima ettiğini bir gözünüzün önüne getirin bakalım. Cinayet sebebidir kardeşim. Her gün burada görüyoruz, evlatçı, komisyoncu vs... Hadi evlatçı muhabbeti tartışma konusu olsun, diğerini kanıtlayabilecek bir bulgu var mı elinde? Kimi neyle itham ediyorsun şöyle bir durup düşünmek lazım. Öyle yenilir yutulur laflar değil bunlar. Bu tip lafların hukuki sonuçları olabileceğini geçtim, insan kendi vicdanına seslenmeli. Sen birisinin şahsını, onurunu bu kadar kolayca yaralayıp dışarıda hiçbir şey yapmamış gibi gezebiliyorsan orada kökten problem var demektir. Forum ortamında bu tarz hareketlere, söylemlere fazlaca izin verilmesi de ayrıca sıkıntılı sonuçlar doğurur, onları da söylemeye gerek yok zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt