Ahmet Bulut: "Sorun Falcao ile alakalı değil" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Bulut: "Sorun Falcao ile alakalı değil"

Bizim yönetim bir tuhaf, Monaco yönetimi ayrı tuhaf...

Falcao'nun aylardır gözünü bekleyen ben şu an keşke 1 ay evvel Samatta'yı alsaydık da işimize baksaydık diyorum. Gerçi orada da Diagne dallaması gitmeden o parayı harcayamıyorsun öyle bir sıkıntı var.

"Falcao'nun yerini doldurduklarına inandıkları zaman Falcao'nun Galatasaray'a gidişine izin verecek" ne demek yav bu? 78979 tane forvetiniz var daha Falcao'nun yerini doldurmaya çalışıyorsunuz

Ne demeye bu güne kadar beklettiniz bizi ? Ahmet Bulut kendi söylemiyor muydu Ben Yadder'den sonra 1 forvet daha alıp Falcao'nun gidişine izin verecekler diye ? Slimani geldi işte daha neyi bekliyoruz ki biz ?

Bu Ahmet Bulut denen haini sürece dahil ettiklerinden itibaren hep olumsuz durumlar oluştu. Bunun Galatasaray'a karşı kini vardı diye biliyorum.

Yazilanlar dogru ise, bugune kadar yapilan hatalar onemli degil bu transfer surecinde. Fakat bu dakikadan sonra alternatif bir forvet getirmeyip, Falcao'yu bekleyen yonetici ve teknik kadronun tamami agir kus beyinlidir.

İyi de adamlar Falcao'nun yerinin dolduğuna inanmazsa ne olacak? Şu an inanmıyorlar ki adamı salmıyorlar zaten. Yeni bir transfer daha olursa Monaco da demek ki salacaklar yoksa olmayacak bu net belli oldu.

Şansımıza sokim adamlarda Jovetic var 16 aydır sakat ve sakatlığı daha 4-5 ay sürecek. Futbolu bırakabilir diye haberler var
Genç çocuk Pellegrini var 11 aydır sakat. Sakatlığı şimdi geçti ama kadrda düşünmüyorlar ne vereceği çok şüpheli

4-4-2 sistemi oynayacakları kesin Gelson Martins ile Balde Keita'yı kanatlarda düşünüyorlar.

Geriye sadece Slimani, Falcao, Ben Yedder ve genç Moussa Sylla kalıyor. Ben Yedder ile Falcao'yu ilk 11 oynatıp Slimani ve Moussa Sylla ile yedekleme düşünceleri var.

Lan kume dusmemek icin kicini yirtan bir takimin maskarasi olduk Galatasaray olarak. Adamlar belliki maytap geciyor bizimle. Bu transferin geciktigi her saniyede Falcaonun bize karsi olan hevesi azalmaktadir diye dusunuyorum. Bize gelmeden bizim yonetimin ne amatorce oldugunu gormustur.

Monaco kisaca demiski: seyimin keyfine gore izin verebilirim de vermeyebilirim de!!!

Kapida köpek olmamizi bekliyorlar.

Gercekten defolsunlar . Gidin baska adam alin, kapansin artik Falcao defteri.

Üst Alt