Ahmet Çakar ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Çakar !

Cevap: Ahmet Çakar...!!!!

Ahmet Çakar Galatasaray'lıdır. Aslında ilginç bir şekilde televizyonda saydırıp duruyor ama ertesi gün yazdığı yazıyı okuyorsun daha yumuşak bir üslup kullanmış oluyor hatta bazen bir önceki günle çatışıyor. Söz uçar yazı kalır ekolünden herhalde söyledikleri unutulacak sanıyor..:p

Rating yapmak için sallıyorsa olmaz olsun böyle Galatasaray'lı para kazanmak için takımı kötüleyen birini GS'li kabul edemem bizde eleştiriyoruz bazen acımasız oluyoruz ama bu çok farklı bikini lafından sonra fenerin yalakası olmaya çalışan bir adamı kabul etmem

Kendi de söylemişti zaten. Bir şekilde gündemde kalmak, para kazanmak için ekranda farklı olman lazım diye. Ben bu yazılarıyla ekrandaki halinin farklı olmasını buna bağlıyorum. Bir programa konuk olarak katıldığında da uzun uzun konuşmuştu yorumculuk hakkında. Telegol'e de Hasan'ı çağırdığında ekranda farklı olmak gerekir diye değişik öğütler vermişti. Sadece yorum yaparak bir yere varılamayacağını söylemişti. Kazım Kanat ve Gürcan Bilgiçli programlarda çoğu stand up gösterilerden daha iyi şov yapıyordu. Neyse ben çok kızamıyorum bu adama. Daha çok gülüyorum. En iyisi gülüp geçmek çünkü çoğunda ciddi olduğunu düşünmüyorum..

Kendi de söylemişti zaten. Bir şekilde gündemde kalmak, para kazanmak için ekranda farklı olman lazım diye. Ben bu yazılarıyla ekrandaki halinin farklı olmasını buna bağlıyorum. Bir programa konuk olarak katıldığında da uzun uzun konuşmuştu yorumculuk hakkında. Telegol'e de Hasan'ı çağırdığında ekranda farklı olmak gerekir diye değişik öğütler vermişti. Sadece yorum yaparak bir yere varılamayacağını söylemişti. Kazım Kanat ve Gürcan Bilgiçli programlarda çoğu stand up gösterilerden daha iyi şov yapıyordu. Neyse ben çok kızamıyorum bu adama. Daha çok gülüyorum. En iyisi gülüp geçmek çünkü çoğunda ciddi olduğunu düşünmüyorum..

Hocam adam Rijkaardda Rijkaard düşmüyor dilinden illa gönderecek geçen gün skibbeye bile benzetti daumu bu kadar konuşmuyor valla :D

FEnerli bir arkadaşla izliyordum maçı pozisyonlarda ahmet çakarın ağzından ne kelimeler çıktıysa fenerli arkadaşın ağzından da aynısı aynı anda çıkıyordu.. Galatasaray düşmanı medya neolacak işte

Maç sonrasında 5 dakika yorumlarını dinledim ve televizyonu kapadım. Bu kadar rezillik olmaz. Rijkaard'ın kıyafetınde takmıştı galiba. Gündeme gelmek için böyle boş boş eleştiriler yapıyor. Maç sonrası 3 kişi vardı. Ahmet Çakar, Serhat Ulueren galiba, birde onun yanındaki kro. Kro dediğim kişi takımı eleştiri yağmuruna tutup Ahmet Çakar'ın eleştirilerini destekledi. Adam olda kendin bir şeyler söyle. Derbiden önce Sergen Yalçın'da aynı şeyleri yaptı. Hepinize gereken cevabı sahada verecez...

Pazartesi akşamı son kale programın bir bayan yazar küçük ince detayı iyi yakaladı. Olay şu:

Reha Muhtar - Serhat uluren : Bu iki beyinde kravatları yok. Ama sizin var neden?

Kravatınızın MOR olması tesadüf mü? :)

Çok kötü oldu ama :)

İyice uyuz etti kendine.İlkbaşlarda komik aykırı geliyodu yorumları saçmalasa bile.Ama iyice gazı alınca duracağı sınırın ne olduğunu bilemedi saçmaladıkça daha çok populer olurum sevdası sardı.Futboldan gram anladığı yok zaten iyice antipatikleşti yorumlarıyla.Bak Ahmetçim senin yaptığın yorumları adam olan yapmaz bak adam değilisin demiyorum ama bence adam değilsin.

Türkiyede görev yapan en üst seviyedeki kişilere saldırarak para kazanmaya çalışan bir zattır kendisini.

Üst Alt