Ahmet Çalık Galatasaray'da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
KAP:

Profesyonel futbolcu Ahmet Yılmaz Çalık'ın Kulübümüze transferi konusunda, futbolcu ve Gençlerbirliği Spor Kulübü Derneği ile resmi görüşmelere başlanmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray, stoper transferinde mutlu sona ulaştı. Vitor Hugo, Vida ve Sakho gibi yıldız isimlerden yüksek maliyet nedeniyle vazgeçen Sarı-Kırmızılılar, transfer döneminin başlamasıyla birlikte kadrosuna katmak için girişimlerde bulunduğu bir diğer isim olan Ahmet Çalık transferini bitirdi.

Kapıyı 5 milyon Euro'dan açan Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'la yapılan yoğun pazarlıklar sonucu 2.5 milyon Euro'ya el sıkışıldı, 22 yaşındaki Ahmet Çalık'la ise 4.5 yıllık anlaşma sağlandı.

Ahmet Çalık'ın Galatasaray'a transferiyle ilgili açıklamanın kısa süre içerisinde yapılması bekleniyor.

LIG TV / Fanatik / NTV Spor

Ahmet Calık Galatasaray’da!

Son düzenleme:
Allah binbir belanızı versinnnn komisyoncular !!! Ben bir süre GALATASARAYLILIĞIMI askıya almaya karar verdim sanırım...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Son dakika.. Ahmet Çalık 2.5 milyon Euro'ya Galatasaray'da..

Nevzat dindar da yazmış

Envoyé de mon Sony Xperia Z5 en utilisant Tapatalk

Ateistim.. Şuan o kadar beddua etmeye ihtiyacım var ki.. Anlatamam.. Sövemiyorum da..

VIA_L8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emeği geçenlere beddualarimi ve kufurlerimi iletiyorum ama madem soktular bari adamın moralini baştan bozmayalım da hani düşük bir ihtimal iyi uyum sağlarsa sonra seviniriz,ne diyorum lan ben topunuzun abv

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yönetimin Allah belasını versin.

Ahmet ise hayırlı olsun kendisine tepki göstermeyelim suç buna talip olup paraları saçan beyinsiz yönetimde.

Öncelikle hayırlı olsun

Bence bonservis olarak 2,5 yerine en fazla 1,5 verilmeliydi

Forumdaki görüşün aksine ben Ahmet'ten ümitliyim

En azından Türkiye'den bir isim alınacaksa bu isim Ahmet olmalıydı

Umarım performansı ile çoğu kişiyi yanıltır

Tekrardan hayırlı olsun

Böyle bir yönetim daha görmedim ben anadolu klüplerini zengin etmeye yeminliler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Adama da yazık, iyi oyuncusuysa bile bunu ortaya koymakta çok zorlanacak çünkü en baştan iyi oyuncu olduğu için değil, komisyona uygun olduğu için alındı.

Bu etiketi üzerinden atamayacak kolay kolay çok acayip ekstra işler yapması lazım.

Üst Alt