Ahmet Çalık Pazarlığı Devam Ediyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ahmet.jpg

Galatasaray'la Gençlerbirliği arasındaki Ahmet Çalık pazarlığı kıran kırana devam ediyor.

Savunmayı bir yerli bir de yabancı stoperle güçlendirmek için transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, Ahmet Çalık'tan vazgeçmiş değil.

Sarı-Kırmızılılar ile Ankara temsilcisi arasındaki transfer görüşmeleri son sürat devam ediyor.

Gamaspor'un öğrendiği bilgiye göre Galatasaray, Ahmet Çalık için son olarak 2 milyon 250 bin euro bonservis bedeli teklif etti.

Gençlerbirliği ise 2 milyon 750 bin euro'ya kadar düştü. Ahmet Çalık Galatasaray'da oynamak istiyor. Kulüpler bazında ise pazarlık devam ediyor.

Gamaspor

Bu Ahmet kim? neyi basarmis? neyi elde etmis ki sen buna 2milyon teklif ediyorsun? Görende milli takiminin banko stoperi sanar.

Hükümet kafasına koyduğu bir şeyi halk istemese de, tepki verse de, hiç takmayıp nasıl yapıyorsa, yönetim de aynen böyle yapıyor bu transfer işlerini. Hükümet nasıl sürekli halkı kutuplaştıracak hamleler yapmayı beceriyorsa, bu yönetim de sürekli taraftarı karşısına alacak hamleler yapmayı beceriyor. Boşuna denmiyor Türkiye'dir Galatasaray diye.

Gerçi bu yönetim hükümetten de beter, onların en azından kendilerini her şartta sorgusuz sualsiz savunan aktrolleri var. Yönetim istisnasız bütün taraftarların istemediği bir şeyi yapabiliyor.

Umarım gelir muhteşem bir stoper sadece adı Ahmet diye istenmiyor bu çocuk Kjaer ile birlikte ligin en iyi stoperi izleyenler bilir çok sağlam,güçlü ve top tekniği iyi vs vs diye methiyeler dizmek isterdim ama milli takımda izlediğim kadarıyla bir adet balta.

Hala Ahmet diyorlar yaa :mad:

Baska talibi yokmu bu elemanin, elimizden kapsalar...

Yoneticilerde de kafa yok arkadas... 22 yasinda bi oyuncu o kadar iyi olsa en az 5 tane talibi olurdu ama bunun tek bir talibi var, oda biziz... Salak salak is yapiyoruz!

Son düzenleme:
Elindeki çöpü çıkartmak için son teklifi cavcav yapıyor artık. Bizim mallar da 5milyonluk adamı 2.5mye aldık diye şov yapacaklar. Ahahaha

Ulan buna vereceğin paraya belkide 1-2 eklesen Khacheridi'yi alırsın
Diğer yandan da vitor hugo'yu zorlayın ve uzun yıllar stoper aramayalım

Ama yok illa bir kazma alacakalr

Bu efora Pepeyi alirsin ama nerde?

Bizim yeni semihlere, yeni serdarlara ihtiyacimiz yok.

Chedi de baltayi da semihi de serdari da korayi da 5 para etmez deyip yollaman gerekiyor. Sabriyi , Cavandayi, Linnesi 5 para etmez deyip yollaman gerekiyor.

Onlar yerine Vida yi Pepe yi Hugo yu alman lazim.

Yahu varsin bu yil poldi ve eren forvet olarak devam etsin. Ama su defansi yolla bir an evvel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt