Ahmet Çalık'ı Alan Yönetim Şeref Yoksunu Bir Haindir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Çalık'ı Alan Yönetim Şeref Yoksunu Bir Haindir

Sorunlu bölge olarak başı çeken stoper mevkisine bu malı alan en adi şerefsizdir haindir.

1 milyon euroya bile burun kıvırırken Cavcav moruğuna 4 milyon euro bonservis bu salağa da yıllık 1.3 milyon euro maaş konuşuluyor.
Bu transfere destek veren Galatasaray'lıyım demesin.

Captain-Picard-Facepalm.jpg

Sorunlu bölge olarak başı çeken stoper mevkisine bu malı alan en adi şerefsizdir haindir.

1 milyon euroya bile burun kıvırırken Cavcav moruğuna 4 milyon euro bonservis bu salağa da yıllık 1.3 milyon euro maaş konuşuluyor.
Bu transfere destek veren Galatasaray'lıyım demesin.

ceza yiyecem yine ama bu adama 1 million euro üzeri maas veya bonservis veren piç'tir. komisiyon icin kulübü bitirdiler

185 ve üstü stoper almak günah yasak sanki..Stoperlerin Türk ve kısa boyayrıca hantal ve tetenek olması elzem bizim takımın transfer listesine girmeleri için

Komisyon donuyor beyler bu kadar basit, tabiki baska etkenler de var mesela yurt disindan bunlar kimseyi tanimaz bilmez. Neden? Izledikleri, arastirdiklari yok ondan. Ancak menajerler gelir oyuncu onerir oyle birseyler ogreniyorlar. 3 kurusluk adama 20 verirsen bu kulup batar, bunlar boyle devam ederse zaten FFP den dolayi iyi bir ceza almamiz daha hayirli olacaktir. Transfer cezasi gibi. Yoksa bunlari kimse durduramayacak.

Galatasaray yararına para işleri varsa yapsınlar ama değecek oyuncuya.. Fener sow u 15 milyona sattı sonra bedavaya geri aldı güya..Yani yasal olmayan para girişi yapılmış oldu kulübe uefa kıskacındayken..Bizde para hep birilerinin cebine giriyo kulübe gelen kuruş yok borç gittikçe büyüyo eskiden rvayla kapanan borç şimdi borç rivayı ikiye katladı..
Ayrıca alavere dalevere çevireceksen kulüp yararına olmalı.. ikincisi adam gibi oyuncularla olmalı ahmet açılk gibi semih v.2.0 briyle değil

Alan da geldikten sonra destekleyen kim varsa net Galatasaray'lı değildir. Hatta soysuzdur haindir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bunu buraya da yaziyim da...

ben herseye hayir diyorum ya dasak mi geciyorsunuz bizimle ?

Semih 183, ahmet 184 serdar 183, hakan balta 184, chedjou 184

hic bir oyuncun 1.9 degil sonra da neden kafa gol yiyoruz her mac. Ha Ramos da1.9 degil, ama ziplamasi fena. Bu nedenlere kimse bakmiyor mu ?

Barcelona defans :
Pique 194 - Mascherano 174

real :
Ramos 184 - Varane 191 - Pepe 187

Juventus :
Bonnuci 190 - Benatia 190 - Chiellini 187 - Barzagli 187

Bayern :
Boateng 192 - Hummels 191 - Martinez 190 - Badstuber 190

Chelsea :
Luiz 189 - Zouma 191 - cahill 193

City :
Stones 188 - Kompany 193 - Otamendo 183

Arsenal :
Mustafi 184 - Koscielny 186 -

Liverpool :
Matip 196 - Lovren 188 - Sakho 187

Tottenham :
Alderweireld 186 - vertonghen 189

At Madrid :
Godin 187 - Gimenez 185 - Savic 187

Fenerbahce :
Kjaer 189 - Skrtel 191 - Neustadter 188

BJK:
Rhodlfo 193 - Marcelo 191 - Tosic 185 - Nukan 196

Basaksehir:
Epurenau 189 - Bekir 183 - Yalcin Ayhan 192

Onlar şerefsiz hain zaten.Boşuna başlık açmıssın.Sen yenimi anladın şerefsiz olduklarını.Daha ekici var alınacak.Dua edelimce Ahmeti fiko,Ekici yide Aziz malı alsın.

Nasıl zamanında taraftar Lauro malına karşı çıkıp Muslera'yı aldırdıysa bu transfere de engel olup Sakho reisi aldırmalıdır.Twitciler iş başına açık şekilde soygun var.

Adamlarin mazereti kolay olmus yurt disindan transfer yapamiyoruz kimse ikna olmuyor son olaylardan dolayi türkiye gelmeye bizde yerli transferi yapiyoruz, ben bunlar kadar lanet hirsiz bir yönetim toplulugu görmedim göremeyizde birdaha ve taraftar hala bunlara istifa diye bagirmiyor stadlarda floryalarda

Burnunuzdan fitil fitil gelsin bu adama bes kurus bile verirseniz

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt