Ahmet Kolkoparan Forumdan Ayrıldı mı? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Kolkoparan Forumdan Ayrıldı mı?

Ahmet abi yardımsever, iyi kalpli ve esası has Galatasaraylıdır. Neredeyse fenomen olmuş bu tarz üyeleri kaybetmek foruma bir şey kazandırmaz. Ahmet abi ayrılma kararı aldı diye yönetimi suçlamak da yanlış. Yönetimde Ahmet abiyi seven birçok kişi var. Umarım en yakın zamanda geri döner.

Ahmet abi yardımsever, iyi kalpli ve esası has Galatasaraylıdır. Neredeyse fenomen olmuş bu tarz üyeleri kaybetmek foruma bir şey kazandırmaz. Ahmet abi ayrılma kararı aldı diye yönetimi suçlamak da yanlış. Yönetimde Ahmet abiyi seven birçok kişi var. Umarım en yakın zamanda geri döner.

Ahmet abiyi yönetim icinde sevmeyen bir kitle oldugunu mu belirtmeye calisiyorsunuz satir arasinda Aslan bey ?

Kısa süreli bi ayırılıktır diye ümit ediyorum. Yakın zamanda görüşürüz tekrardan diyelim. ;)

Sorunlar düzeltilir, hatalar giderilir önemli olan aradaki bağı kuvvetli tutmak üyeler arasında diye düşünüyorum. Herkes için geçerli bu.

GUARDIANOFFENERBAHCE ‏@FENERBAHmEt 15 sa.15 saat önce Galatasaray, FENERBAHÇE'yi Kadıköy'de Yendiğinde Wesley Sneijder 6 Yaşındaydı
1f606.png
1f603.png
1f602.png

CRn7Z98UEAAuEbu.jpg

ne adamlar ya :asd:

Son düzenleme:
arkadaslar ;) ;) ;)
ahmet abi totem yapiyormus
her kadıkoydeki mactan once burda macin coskunu yasardi..
lakin bu sefer farkli metodlara basvurdu;)
pazar aksami burda olacak kolkoparan ağabeyimiz ;););)

Üst Alt