Ahmet Nur Çebi: "Galatasaray camiasını üzmek benim haddim mi?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Nur Çebi: "Galatasaray camiasını üzmek benim haddim mi?"

597

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Ntvspor'a verdiği röportaj'da Fatih Terim'le ilgili sözlerinin yanlış anlaşıldığını açıkladı.

“GALATASARAY CAMİASINI ÜZMEK BENİM HADDİM Mİ?”

Çebi, Fatih Terim’le ilgili sözlerinin yanlış anlaşıldığını beliterek, “Hep sakin kalmaya çalıştım. Başardım. Rakiplerden gelen bazı söylemler oldu. Onlara da cevap verdik. Başka bir yere getirildi bu konu. Kullanıldı. Beni çok üzdü. Bir sporcunun rakibiyle ilgili yapacağı tek şey var, alkışlayacak. Başka ne yapacak? Koskoca Galatasaray camiasını üzmek benim haddim mi? Camia ortada, çok büyük. Benim saygım var."

“KÖTÜ NİYETİM YOKTU”
"Ben sözlerimin başında Galatasaray'ın ne kadar başarılı olduğunu söyleyip ardından 'Alkışlayacak' dedim. İnşallah Galatasaray camiası bunu anlamıştır. Ben her sporcunun centilmen olduğunu biliyorum. Fatih Hoca centilmen biridir. 'Ne yapacaktı' derken kötü niyetim yoktu. Yanlış anlaşılmıştır.” ifadelerini kullandı.

Ntvspor

Gün gelir devran döner biz şampiyon olduğumuzda gerekli cevaplar verilir, Gerçi Beşiktaş'ı resmen ezerek yenip o günün şartlarında cevabı verdik ama bu sayılmaz şampiyonluğu alıp cevapları vereceğiz elbet.

Üst Alt