Haber - Ahmet Nur Çebi: "Galatasaray'ın transferleriyle ilgili şüphelerim var!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ahmet Nur Çebi: "Galatasaray'ın transferleriyle ilgili şüphelerim var!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1694759911438.png

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray'ın transferlerinde hile olabileceğini ve bunu TFF'nin araştırması gerektiğini söyledi.

Ahmet Nur Çebi: "Galatasaray'ın transferleriyle ilgili şüphelerim var. Bizim 5 liraya konuştuğumuz bir futbolcunun başka bir kulüple 10’a anlaşması 3 lira diye açıklanıyorsa burada bir şeyler var demektir. Yarın bir gün çift kontratlar çıkarsa ne olacak? Bunu araştırması gereken kurum Türkiye Futbol Federasyonu’dur."

Ahmet Nur Çebi: "Bu transferleri çift kontratlar ile yapmışsanız. Paraları ödeyememezlik hasıl olur ise, Allah muhafaza! O takımlara da Allah yardım etsin. Adam dava ettiği anda UEFA bu kulüpleri men eder. Evrak konuları çok önemli konular. TFF puan silebilir, küme düşmeye kadar gider. Bu çok büyük bir risk. Ama baktığınızda bizim 4 teklif ettiğimiz oyunca başka takıma 8’e gitmiş. Bazıları sarı saçlara, kırmızı yanaklara hayranlık duyabilir. Ama bunlar sadece iddia ve benim de şüphelerim var. Ama bu böyledir diyemem, elimde delil yok."

Ahmet Nur Çebi: "Rakiplerimizin bu yaz rakamsal olarak yapmış oldukları transferlerin bizim taraftarlarımızı beklentiye soktuğunu gözlemledik. Ancak taraftarlarımızın inanmasını istiyoruz ki bizim transfer politikamız, stratejimiz daha doğru. Biz ihtiyacımız olan, planımız dahilindeki çok daha doğru isimleri transfer ettik."

Ahmet Nur Çebi: "Biz kimseye transfer çalımı atmadık, kimseden çalım yemedik, istediğimiz oyuncular için mücadele ettik ve transfer çalışmalarını realize ettik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Emre Kocadağ’ın emeği geçti. Özellikle Ceyhun Kazancı büyük emek sarf etti."

Ahmet Nur Çebi: "Taraftarlarımızdan tek istediğim şu; önlerine listeyi koysunlar. Tüm oyuncuları şöyle bir konsantrasyonla baksınlar. Tek tek orayla burayla mukayese ederek değil. Bir de yaz transferleri yaz aşkları gibidir. Çabuk söner. Bir kontenjanımız daha olsaydı birini düşünüyordum ama 14 yabancı sayımızı kullandık. Doğru da kullandık."

Spor Arena

Kendi başarısızlığını, yetersizliğini örtmek için atılan iftiralar bunlar. Ama kardeşim boku çıktı artık, adam Beşiktaş'tan çok bizimle ilgili konuşuyor neredeyse. Transfer açıklamasında bile olabilecek en adi en şerefsizce şekilde belden aşağı vuruyorlar ki şu memlekette Fetö'yle en son bağ kurulacak kurumlardan birisidir Galatasaray. Bunu da it gibi biliyorlar. Normal şartlarda buna Federasyon'un müdahale etmesi lazım. Biz her hafta çekmek zorunda mıyız bu saçmalıkları?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt