Ahmet Nur Çebi: "Gedson, Beşiktaş'ta. Bu böyle bilinsin" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Nur Çebi: "Gedson, Beşiktaş'ta. Bu böyle bilinsin"

1655373065040.png

Ahmet Nur Çebi:

"Gedson, Beşiktaş'ta. Bu böyle bilinsin. Onu, Beşiktaş'ta göreceksiniz."

"Rıdvan'ın transferiyle ilgili daha biten bir şey yok. Ufak tefek konular kaldı ama onlar benim için önemli. Ersin için de teklif var. İstediğimiz şartlar olursa onun da önünü açacağız."

"Ersin için de teklif var. İstediğimiz şartlar olursa onun da önünü açacağız."

"Saiss, önemli bir oyuncu. Çok iyi bir transfer yaptık."

"Cenk Tosun'a her zaman kapımız açık. Öncelik hakkı olan bir oyuncu. Fakat şartlar önemli. Kulübün ekonomisinin taşıyabileceği bir sözleşme yapmamız lazım."

"Weghorst'la görüşmeler devam ediyor. Avrupa'da kendisini isteyen birçok kulüp var, o da teklifleri değerlendirmek istiyor. Bizden birkaç gün daha izin istedi, umarım olur. Weghorst'a odaklanmış vaziyetteyiz."

"Taraftar heyecan yaşamayınca, takım heyecan yaşamıyor. Takım heyecan yaşamayınca da biz heyecan yaşayamıyoruz. Ben, altyapı taraftarıyım ama yabancı sayısı çok zorlanmamalı. Önceden böyle düşünmüyordum. Bunun adı sınırlama değil teşvik olmalı."

"Yaşı geçmiş, menajer ayak oyunlarıyla, taraftar istiyor diye gelen futbolcularla durum belli. Alex Teixeira'sı, Pjanic'i, Batshuayi'si var. Taraftarın istediği futbolculardı bunlar. Sonuç ortada."

(beIN Haber)

Ahmet Nur Çebi: "Yaşı geçmiş, menajer ayak oyunlarıyla, taraftar istiyor diye gelen futbolcularla durum belli. Alex Teixeira'sı, Pjanic'i, Batshuayi'si var. Taraftarın istediği futbolculardı bunlar. Sonuç ortada."

Ulan Burak Elmas sana ne diycegimi bilemiyorum. Şu çocuğu şunlara kaptırdın ya o ısıtan denen .... birlikte. Kulübün altına dinamit soktunuz beraber. Gedson bjk ye transfer olmadan iki gün önce ortalığı ayağa kaldırdık bu çocuğu kaçırırsan sende bitersin diye şimdi anlamışsındır artık ne demek istediğimizi.... Umarım bir daha GS kulübünün kapısından içeri giremezsin.
Erden ve dursun başkan şu çocuğu parası umrumda değil alın getirin parasını bu taraftar öder. Şu Nur Çebi denen herifinde 5 sene sesi çıkmaz.

Üst Alt