Ahmet Nur Çebi: "Maçlar havanın şekline göre değişmez. Hava şartları uygunsa, maç oynanır" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Nur Çebi: "Maçlar havanın şekline göre değişmez. Hava şartları uygunsa, maç oynanır"

Bizde yönetici başkan yokki çıkıp desin ulan ben istekte mi bulundum ne anlatıyosun sikeci herif. Sen önce geçen sene ben açıkta show yapmam kapalı kapılar arkasında şampiyon yaptım bjk yi derken ne demek istedin onu açıkla. Hakem operasyonu yapılıyor senden hiç ses çıkmıyor listeyi hazırlayanlardan biride sen misin yoksa tahir kıranla birlikte. Çıkıp bunları gündeme getirecek çatır çatır konuşacak yönetici başkan yok bizde. Bizim yönetim korkak. Galatasaray a yakışmıyor bu yönetim. Önüne gelen bizim hakkımızda istediği gibi konuşuyor. Ben başkan yönetici olsam bu anç o kadar aptalca açıklar veriyor ki konuşmalarında. Adamı rezil eder bir daha Galatasaray ismini ağzına alamaz hale getirirdim. Burak Elmas çıkıp desene Ahmet Nur Çebi yalan konuşuyosun. Sen eksi 16 averaj ve 0 puanla ülke puanini mahv ettin. Böyle mi ülke puanına katkı vermişsin.. Birde lig başında demedin mi biz ülke puanı için herkesten torpil istiyoruz limitleri açın diye. Sana olunca herşey mübah bize gelince olmaz. Sectirdigin hakemlerde boyle mi bakıyor yoksa olaya. Çık söyle bunları be bir kerede korkma Burak Elmas çık kardeşim çık soyle...

Son düzenleme:
Yedeklerle cik kazanirlarsa kazansinlar. Konunun tartisilmasi bile abesle istigal. Iki takiminda iddiasi yok. Persembe cok daha onemli. Bosuna bu pisliklere malzeme veriyoruz erteleme dillendirerek.

Resmi bir talep gelmediğini kendisi belirtirken niye bu konu hakkında açıklama yapma ihtiyacı duyuyor? Tabi ki algı yapma çabası. Böyle bir başvuru yok ama kalkıp saha müsait değilse bizim stadımızda oynayabiliriz deme cürretinde bulunabiliyorlar. Asıl onun korkusu gerçekten bir hava muhalefeti olur da maç iptal edilmek zorunda kalırsa korkusu. O gün hava iyi olursa oynanır iyi olmaz ise ertelenir ama o stada eşşek gibi gelip çıkacaksınız.

mal ya olimpiyat demiş birde lan seyrantepede oynamaya elverişli olmayan mac dağ olan olimpiyatta nasil oynanacak. Ayrıca kendi zemini çok güzel zannediyor kardan sonraki ilk macta görecem o zemini haftaya ağlarsın sümüklü

Üst Alt