Ahmet Nur Çebi: "Şerefli şampiyonlukların takımı Beşiktaş, şampiyon biziz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ahmet Nur Çebi: "Şerefli şampiyonlukların takımı Beşiktaş, şampiyon biziz"

kapak_131424.jpg

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, düzenlediği basın toplantısında şampiyon olacaklarını söyledi.

Çebi düzenlediği basın toplantısında, "Son 2 haftada yaşadığımız puan kayıpları sonrasında kamuoyunda şampiyon olamayacağımız yönündeki algının art niyetli olduğunu düşünüyoruz. Ben ve arkadaşlarım şerefli şampiyonlukları kovalayan bir ekibiz. Şerefli şampiyonlukların takımı Beşiktaş, bundan yolumuzu değiştirmeyeceğiz. Şampiyonluklar ekip işidir. Tekik kadro, futbolcular ile birlikte inandık. Bütün Beşiktaşlıların da buna inanmasını istiyorum. Bu senenin şampiyonu 13. sıradayken de Beşiktaş diyordum. Lideriz yine diyorum. Şampiyon yine biziz. Onurlu ve şerefli şampiyonluk kovalayan Beşiktaş, bunu bu sezon görecektir" dedi.

"Daha 6-7 maç var. Erken şampiyonluk ilanı yapılmamalı dedim. Kamuoyundaki algı nedeniyle son 2-3 hafta neler demeye başladık. Efendiliğimizle, diğer takımlara saygımızdan söylemiyorduk. Artık diyorum, şampiyon biziz. Onların da demesi bizi mutlu edecektir."

Uzun zamandır senin kadar boş bir başkan görmemiştim yaptığın transferler ile bir başarı sağladığını sanıyorsun Bunun gibi adamlara meydanı bıraktık ya yazık bize.

He anasını herkes şerefsiz en şerefli sizsiniz. Bıktım ya senelerdir futbol yerine kurtlar vadisi izliyoruz. Hiç kimse de demiyor agalar ne saçmalıyorsunuz diye. Taraftarlarda mal.

Bir insan bir seyi fazla tekrarlayinca kimse inanmaz ona. Seref sozunun anlami bile yok oldu sayenizde. Sizi gidi serefli tinerciler sizi.

Bunların şeref sözcüğüyle derdi nedir anlayan var mı? İlla her açıklamaya sıkıştıracaklar, şerefli beşiktaş, şerefli şampiyonluk, şeref, şeref, şeref.. Adama nasılsın diye soruyorsun şerefliyim diyor. Anladık şereflisiniz ulan. Kainatın en şerefli kulübü ünvanını verin şunlara, salsınlar artık bizi.

Üst Alt